Beker zuid 2

Beker zuid 2 - ronde 4


Speelronde 4: 16-12-2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek 20:00 HVCH 1 UDI '19/CSU 1 -
Bek 20:00 Sportclub Heerlen 1 De Ster 1 -
Bek 20:00 Erp 1 Hegelsom 1 -
Bek 20:00 MVC '19 1 SV TOP 1 -
Bek 20:00 VV Kessel 1 EHC/Heuts 1 -
Bek 20:00 MMC Weert 1 SV Meersen 1 -

Speelronde 4: 19-12-2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek 14:00 Schijndel/DE WIT 1 SCMH 1 -
Bek 14:00 Avanti '31 1 Deurne 1 -
Bek 14:00 ELI 1 Boskant 1 -
Bek 14:00 Someren 1 Olympia '18 1 -
Bek 14:00 BSV Limburgia/Kamerland 1 VV Schaesberg 1 -
Bek 14:00 Centrum Boys 1 Lindenheuvel-H'bloem 1 -
Bek 14:00 RKHSV 1 De Leeuw 1 -
Bek 14:00 NWC 1 Mierlo Hout 1 -
Bek 14:00 FC Maasgouw 1 SHH 1 -
Bek 14:00 Mereveldia 1 WDZ 1 -

Beker zuid 2 - ronde 3


Speelronde 3: 09-11-2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek 20:00 SV Venray 1 Erp 1* 1 - 2

Speelronde 3: 11-11-2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek 20:00 SPV 1 Schijndel/DE WIT 1* 1 - 2
Bek 20:00 SV Meersen 1* RVU 1 2 - 1

Speelronde 3: 12-11-2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek 20:00 VV Kessel 1* FC Hoensbroek 1 2 - 1
Bek 20:00 SHH 1* DFO '20 1 4 - 0

Speelronde 3: 14-11-2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek 12:00 Hegelsom 1* IVO 1 4 - 1
Bek 14:00 Avanti '31 1* FCV-Venlo 1 3 - 0
Bek 14:00 Maarheeze 1 SV TOP 1* 1 - 2
Bek 14:00 Vitesse '08 1 Deurne 1* 1 - 4
Bek 14:30 FC Maasgouw 1* FC Landgraaf 1 3 - 0
Bek 14:30 Venlosche Boys 1 Someren 1* 0 - 1
Bek 14:30 BSV Limburgia/Kamerland 1* SV Simpelveld 1 7 - 0
Bek 14:30 De Ster 1* Maastricht West 1 6 - 2
Bek 14:30 Excellent 1 NWC 1* 3 - 3
Aanvullende informatie
Excellent 1 - NWC 1*

Soort wedstrijd: Beker
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: wns
Bek 14:30 GSV '28 1 Centrum Boys 1* 4 - 6
Bek 14:30 KVC Oranje 1 MMC Weert 1* 2 - 5
Bek 14:30 Lindenheuvel-H'bloem 1* Laura/Hobel Comb 1 BNO
Bek 14:30 Mereveldia 1* Helden 1 1 - 0
Bek 14:30 RKHSV 1 VV Hebes 1* BNO
Bek 14:30 Sparta '18 1 Olympia '18 1* 0 - 3
Bek 14:30 WDZ 1* Bunde 1 4 - 2
Bek 14:30 Leonidas-W 1 VV Schaesberg 1* TNO

Speelronde 3: 16-11-2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek 20:00 Mierlo Hout 1* De Zwaluw 1 9 - 0
Bek 20:00 Panningen 1 MVC '19 1* 3 - 3
Aanvullende informatie
Panningen 1 - MVC '19 1*

Soort wedstrijd: Beker
Aanvang: 20:00
Scheidsrechter / opmerking: wns
Bek 20:00 RKSV Minor 1 EHC/Heuts 1* 0 - 1

Speelronde 3: 18-11-2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek 20:00 VOW 1 UDI '19/CSU 1* 0 - 3
Bek 20:00 Boskant 1* Constantia 1 1 - 1
Aanvullende informatie
Boskant 1* - Constantia 1

Soort wedstrijd: Beker
Aanvang: 20:00
Scheidsrechter / opmerking: wns
Bek 20:00 SCMH 1* Sparta '25 1 1 - 1
Aanvullende informatie
SCMH 1* - Sparta '25 1

Soort wedstrijd: Beker
Aanvang: 20:00
Scheidsrechter / opmerking: wns
Bek 20:00 Achates RKSVO 1 ELI 1* 0 - 4
Bek 20:00 De Leeuw 1* DBSV 1 3 - 3
Aanvullende informatie
De Leeuw 1* - DBSV 1

Soort wedstrijd: Beker
Aanvang: 20:00
Scheidsrechter / opmerking: wns

Speelronde 3: 23-11-2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek 20:00 Nooit Gedacht 1 HVCH 1* 0 - 3

Speelronde 3: 25-11-2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek 20:00 Sportclub Heerlen 1* RKSVO 1 4 - 1

Beker zuid 2 - ronde 2 (Tussenronde)


Speelronde 2: 12-10-2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek 20:00 Boekel Sport 1 Erp 1* 1 - 2
Bek 20:00 Vitesse '08 1* Astrantia 1 3 - 3
Aanvullende informatie
Vitesse '08 1* - Astrantia 1

Soort wedstrijd: Beker
Aanvang: 20:00
Scheidsrechter / opmerking: wns

Speelronde 2: 13-10-2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek 19:30 UDI '19/CSU 1* FC Schadewijk 1 5 - 0

Speelronde 2: 14-10-2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek 20:00 Nooit Gedacht 1* Berghem Sport 1 2 - 2
Aanvullende informatie
Nooit Gedacht 1* - Berghem Sport 1

Soort wedstrijd: Beker
Aanvang: 20:00
Scheidsrechter / opmerking: wns
Bek 20:00 Margriet 1 SV TOP 1* 1 - 4
Bek 20:00 EGS '20 1 SCMH 1* 1 - 2
Bek 19:30 Handel 1 Sparta '25 1* 1 - 3
Bek 20:00 DSV 1 Deurne 1* 1 - 3
Bek 20:00 Liessel 1 Someren 1* 0 - 6
Bek 19:00 HVCH 1 vrij -
Bek 19:00 NWC 1 vrij -
Bek 19:30 Excellent 1 vrij -
Bek 19:00 Constantia 1 vrij -
Bek 19:00 Achates RKSVO 1 vrij -
Bek 19:00 Olympia '18 1 vrij -
Bek 19:00 De Zwaluw 1 vrij -

Speelronde 2: 09-11-2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek 20:30 Emplina 1* SCG '18 1 6 - 0
Aanvullende informatie
Emplina 1* - SCG '18 1

Soort wedstrijd: Beker
Aanvang: 20:30
Scheidsrechter / opmerking: zuid 1 -3C

Speelronde 2: 10-11-2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek 20:00 FC Engelen 1* DSC 1 4 - 2
Aanvullende informatie
FC Engelen 1* - DSC 1

Soort wedstrijd: Beker
Aanvang: 20:00
Scheidsrechter / opmerking: zuid 1 -3C

Speelronde 2: 23-11-2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Bek 20:00 Hedel 1 RKTVC 1* 2 - 5
Aanvullende informatie
Hedel 1 - RKTVC 1*

Soort wedstrijd: Beker
Aanvang: 20:00
Scheidsrechter / opmerking: zuid 1 -3C

  team G W G V P V T S Opm.
1 Nooit Gedacht 1 3 3 0 0 9 9 1 8
2 Nulandia 1 3 2 0 1 6 9 4 5
3 Maaskantse Boys 1 3 1 0 2 3 2 7 -5
4 NLC '03 1 3 0 0 3 0 1 9 -8
Topscorers

Wedstrijdoverzicht

Zaterdag 4 september 2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Beker 18:00 Nooit Gedacht 1 Nulandia 1 3 - 1


Zondag 5 september 2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Beker 14:00 Maaskantse Boys 1 NLC '03 1 2 - 0


Zondag 12 september 2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Beker 14:30 Nulandia 1 Maaskantse Boys 1 4 - 0
Beker 14:30 NLC '03 1 Nooit Gedacht 1 0 - 3


Zondag 19 september 2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Beker 14:00 Maaskantse Boys 1 Nooit Gedacht 1 0 - 3


Dinsdag 21 september 2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Beker 20:00 Nulandia 1 NLC '03 1 4 - 1

Topscorers

Speler: Club: Doelpunten
Jari van Erp Nooit Gedacht 5
Sam van Sluis Nooit Gedacht 3
Bob van Iersel Nooit Gedacht 2
Lars Hendriks Nooit Gedacht 1