2019/2020 KNVB 3e klasse D (zuid2)



  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 FC Schadewijk 1 16 9 3 4 30 34 19 15
2 Den Dungen 1 16 8 4 4 28 26 18 8
3 Excellent 1 16 8 3 5 27 25 16 9
4 Oosterhout 1 17 8 3 6 27 32 25 7
5 Boekel Sport 1 16 8 2 6 26 38 29 9
6 Margriet 1 17 7 4 6 25 33 24 9
7 Schijndel/DE WIT 1 17 7 4 6 25 26 21 5
8 Sambeek 1 15 7 3 5 24 23 29 -6 PK 1
9 Nooit Gedacht 1 16 6 5 5 23 31 24 7
10 Handel 1 16 6 3 7 21 27 30 -3
11 Nijnsel/TVE Reclame 1 16 5 3 8 18 18 22 -4
12 SCG '18 1 16 4 4 8 16 17 34 -17
13 Avanti '31 1 17 4 4 9 16 21 31 -10
14 BMC 1 17 3 3 11 12 12 41 -29
Topscorers

Deze week



Wedstrijdoverzicht

Zondag 22 september 2019
Speelronde 1
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 SCG '18 1 Handel 1 3 - 2
Com 14:30 Den Dungen 1 Nooit Gedacht 1 0 - 0
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame 1 Boekel Sport 1 3 - 1
Com 14:30 Oosterhout 1 FC Schadewijk 1 0 - 1
Com 14:30 Sambeek 1 Avanti '31 1 3 - 1
Com 14:30 Margriet 1 BMC 1 3 - 0

Zondag 29 september 2019
Speelronde 2
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 1 Nijnsel/TVE Reclame 1 1 - 0
Com 14:00 Schijndel/DE WIT 1 Sambeek 1 0 - 1
Com 14:30 BMC 1 Den Dungen 1 1 - 1
Com 14:30 Handel 1 Excellent 1 2 - 1
Com 14:30 Boekel Sport 1 Oosterhout 1 1 - 2
Com 14:30 FC Schadewijk 1 SCG '18 1 4 - 0
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 Margriet 1 1 - 1

Zondag 6 oktober 2019
Speelronde 3
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 SCG '18 1 Avanti '31 1 1 - 1
Com 14:30 Den Dungen 1 Schijndel/DE WIT 1 3 - 1
Com 14:30 Excellent 1 Oosterhout 1 2 - 1
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 Nijnsel/TVE Reclame 1 1 - 1
Aanvullende informatie
Nooit Gedacht 1 - Nijnsel/TVE Reclame 1

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: wordt bij Nijnsel gespeeld
Com 14:30 FC Schadewijk 1 Handel 1 3 - 3
Com 14:30 Margriet 1 Boekel Sport 1 3 - 0
Com 14:30 BMC 1 Sambeek 1 0 - 2

Zondag 13 oktober 2019
Speelronde 4
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT 1 Nooit Gedacht 1 3 - 1
Com 14:00 Avanti '31 1 BMC 1 2 - 3
Com 14:30 Sambeek 1 SCG '18 1 2 - 0
Com 14:30 Excellent 1 Margriet 1 2 - 1
Com 14:30 Oosterhout 1 Den Dungen 1 3 - 0
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame 1 FC Schadewijk 1 2 - 0
Com 14:30 Boekel Sport 1 Handel 1 1 - 5

Zondag 20 oktober 2019
Speelronde 5
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 FC Schadewijk 1 Sambeek 1 1 - 1
Com 14:30 Handel 1 Schijndel/DE WIT 1 1 - 2
Com 14:30 Margriet 1 Nijnsel/TVE Reclame 1 1 - 0
Com 14:30 SCG '18 1 Excellent 1 1 - 1
Com 14:30 Den Dungen 1 Boekel Sport 1 2 - 2
Com 14:30 BMC 1 Oosterhout 1 0 - 4
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 Avanti '31 1 4 - 3

Zondag 27 oktober 2019
Speelronde 6
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT 1 FC Schadewijk 1 1 - 2
Com 14:00 Avanti '31 1 Boekel Sport 1 1 - 3
Com 14:30 SCG '18 1 Margriet 1 1 - 2
Com 14:30 Excellent 1 Den Dungen 1 0 - 2
Com 14:30 Oosterhout 1 Nooit Gedacht 1 4 - 3
Com 14:30 Sambeek 1 Handel 1 3 - 1
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame 1 BMC 1 2 - 0

Zondag 3 november 2019
Speelronde 7
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Handel 1 Nijnsel/TVE Reclame 1 4 - 1
Com 14:30 FC Schadewijk 1 Avanti '31 1 3 - 0
Com 14:30 Margriet 1 Oosterhout 1 2 - 3
Com 14:30 Den Dungen 1 Sambeek 1 0 - 1
Com 14:30 BMC 1 Excellent 1 0 - 3
Com 14:30 Boekel Sport 1 Schijndel/DE WIT 1 2 - 3
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 SCG '18 1 4 - 2

Zondag 10 november 2019
Speelronde 8
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT 1 Margriet 1 2 - 2
Com 14:00 Avanti '31 1 Excellent 1 0 - 0
Com 14:30 Oosterhout 1 SCG '18 1 1 - 1
Com 14:30 Boekel Sport 1 FC Schadewijk 1 3 - 1
Com 14:30 Sambeek 1 Nooit Gedacht 1 2 - 2
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame 1 Den Dungen 1 0 - 1
Com 14:30 Handel 1 BMC 1 0 - 0

Zondag 17 november 2019
Speelronde 1
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Excellent 1 Schijndel/DE WIT 1 0 - 2

Zondag 24 november 2019
Speelronde 9
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 1 Handel 1 0 - 0
Com 14:30 Excellent 1 Sambeek 1 5 - 1
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 Boekel Sport 1 0 - 1
Com 14:30 BMC 1 FC Schadewijk 1 0 - 6
Com 14:30 SCG '18 1 Schijndel/DE WIT 1 0 - 0
Com 14:30 Oosterhout 1 Nijnsel/TVE Reclame 1 0 - 0
Com 14:30 Margriet 1 Den Dungen 1 2 - 2

Zondag 1 december 2019
Speelronde 10
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT 1 Avanti '31 1 1 - 1
Com 14:30 Sambeek 1 Margriet 1 4 - 3
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame 1 Excellent 1 0 - 2
Com 14:30 FC Schadewijk 1 Nooit Gedacht 1 1 - 3
Com 14:30 Den Dungen 1 SCG '18 1 3 - 1
Com 14:30 Boekel Sport 1 BMC 1 7 - 2
Com 14:30 Handel 1 Oosterhout 1 1 - 6

Zondag 8 december 2019
Speelronde 11
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Nooit Gedacht 1 Handel 1 3 - 1
Com 14:00 Margriet 1 Avanti '31 1 2 - 0
Com 14:00 BMC 1 Schijndel/DE WIT 1 2 - 0
Com 14:00 Excellent 1 Boekel Sport 1 1 - 4
Com 14:00 Den Dungen 1 FC Schadewijk 1 2 - 4
Com 14:00 Oosterhout 1 Sambeek 1 2 - 2
Aanvullende informatie
Oosterhout 1 - Sambeek 1

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:00
Scheidsrechter / opmerking: gestaakt ( 2-2 blijft eindstand)
Com 14:30 SCG '18 1 Nijnsel/TVE Reclame 1 0 - 5

Zondag 15 december 2019
Speelronde 12
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Nijnsel/TVE Reclame 1 Sambeek 1 2 - 0
Com 14:00 FC Schadewijk 1 Excellent 1 0 - 0
Com 14:00 Schijndel/DE WIT 1 Oosterhout 1 0 - 1
Com 14:00 Avanti '31 1 Den Dungen 1 0 - 3
Com 14:00 BMC 1 Nooit Gedacht 1 1 - 1
Com 14:00 Boekel Sport 1 SCG '18 1 5 - 1

Zondag 19 januari 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Handel 1 Margriet 1 1 - 4

Zaterdag 25 januari 2020
Speelronde 13
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 18:30 Margriet 1 FC Schadewijk 1 1 - 2

Zondag 26 januari 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Sambeek 1 Boekel Sport 1 0 - 2
Com 14:30 SCG '18 1 BMC 1 2 - 0
Com 14:30 Oosterhout 1 Avanti '31 1 1 - 3
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame 1 Schijndel/DE WIT 1 1 - 1
Com 14:30 Den Dungen 1 Handel 1 2 - 0
Com 14:30 Excellent 1 Nooit Gedacht 1 2 - 1

Zondag 2 februari 2020
Speelronde 14
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 1 SCG '18 1 0 - 1
Com 14:00 Schijndel/DE WIT 1 Excellent 1 1 - 0
Com 14:30 BMC 1 Margriet 1 2 - 1
Com 14:30 FC Schadewijk 1 Oosterhout 1 3 - 2

Zondag 16 februari 2020
Speelronde 16
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 1 Sambeek 1 4 - 1
Com 14:00 Schijndel/DE WIT 1 Den Dungen 1 1 - 3
Com 14:30 BMC 1 Handel 1 0 - 3
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 Oosterhout 1 1 - 0
Com 14:30 FC Schadewijk 1 Nijnsel/TVE Reclame 1 3 - 0
Com 14:30 Boekel Sport 1 Margriet 1 1 - 1

Zondag 1 maart 2020
Speelronde 15
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Oosterhout 1 BMC 1 2 - 1
Com 14:30 Margriet 1 Schijndel/DE WIT 1 1 - 2
Com 14:30 SCG '18 1 Nooit Gedacht 1 2 - 1
Com 14:30 Handel 1 Boekel Sport 1 2 - 1
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame 1 Avanti '31 1 1 - 2
Com 14:30 Den Dungen 1 Excellent 1 0 - 2

Zondag 8 maart 2020
Speelronde 17
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame 1 Nooit Gedacht 1 0 - 5
Aanvullende informatie
Nijnsel/TVE Reclame 1 - Nooit Gedacht 1

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: wordt bij Nooit Gedacht gespeeld
Com 14:30 Handel 1 FC Schadewijk 1 1 - 0
Com 14:30 Boekel Sport 1 Avanti '31 1 4 - 2
Com 14:30 Sambeek 1 Schijndel/DE WIT 1 0 - 6
Com 14:30 Oosterhout 1 Excellent 1 0 - 4
Com 14:30 Den Dungen 1 BMC 1 2 - 0
Com 14:30 Margriet 1 SCG '18 1 3 - 1

Zondag 15 maart 2020
Speelronde 18
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT 1 Handel 1 afg
Com 14:30 Excellent 1 Avanti '31 1 afg
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 Sambeek 1 afg
Com 14:30 Den Dungen 1 Margriet 1 afg
Com 14:30 BMC 1 Nijnsel/TVE Reclame 1 afg
Com 14:30 SCG '18 1 Oosterhout 1 afg
Com 14:30 FC Schadewijk 1 Boekel Sport 1 afg

Zondag 22 maart 2020
Speelronde 19
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 1 FC Schadewijk 1 afg
Com 14:30 SCG '18 1 Boekel Sport 1 afg
Com 14:30 Excellent 1 BMC 1 afg
Com 14:30 Sambeek 1 Den Dungen 1 afg
Com 14:30 Margriet 1 Nooit Gedacht 1 afg
Com 14:30 Oosterhout 1 Schijndel/DE WIT 1 afg
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame 1 Handel 1 afg

Zaterdag 28 maart 2020
Speelronde 20
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 18:30 FC Schadewijk 1 Margriet 1 afg

Zondag 29 maart 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT 1 Nijnsel/TVE Reclame 1 afg
Com 14:30 Den Dungen 1 Oosterhout 1 afg
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 Excellent 1 afg
Com 14:30 Boekel Sport 1 Sambeek 1 afg
Com 14:30 BMC 1 SCG '18 1 afg
Com 14:30 Handel 1 Avanti '31 1 afg

Zondag 5 april 2020
Speelronde 21
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 1 Schijndel/DE WIT 1 afg
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 BMC 1 afg
Com 14:30 Margriet 1 Handel 1 afg
Com 14:30 Sambeek 1 Nijnsel/TVE Reclame 1 afg
Com 14:30 SCG '18 1 Den Dungen 1 afg
Com 14:30 Excellent 1 FC Schadewijk 1 afg
Com 14:30 Oosterhout 1 Boekel Sport 1 afg

Zaterdag 11 april 2020
Speelronde 14
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 17:00 Handel 1 Sambeek 1 -
Com 17:00 Nooit Gedacht 1 Den Dungen 1 -
Com 17:00 Boekel Sport 1 Nijnsel/TVE Reclame 1 -

Speelronde 16
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 18:00 Excellent 1 SCG '18 1 -

Maandag 13 april 2020
Speelronde 15
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Sambeek 1 FC Schadewijk 1 -

Zondag 19 april 2020
Speelronde 22
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 1 Oosterhout 1 -
Com 14:30 Margriet 1 Excellent 1 -
Com 14:30 Boekel Sport 1 Den Dungen 1 -
Com 14:30 FC Schadewijk 1 Schijndel/DE WIT 1 -
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame 1 SCG '18 1 -
Com 14:30 Sambeek 1 BMC 1 -
Com 14:30 Handel 1 Nooit Gedacht 1 -

Zondag 26 april 2020
Speelronde 23
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT 1 Boekel Sport 1 -
Com 14:30 Oosterhout 1 Margriet 1 -
Com 14:30 SCG '18 1 Sambeek 1 -
Com 14:30 Excellent 1 Handel 1 -
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 FC Schadewijk 1 -
Com 14:30 Den Dungen 1 Avanti '31 1 -
Com 14:30 BMC 1 Avanti '31 1 -

Zondag 10 mei 2020
Speelronde 24
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 1 Nooit Gedacht 1 -
Com 14:00 Schijndel/DE WIT 1 SCG '18 1 -
Com 14:30 Handel 1 Den Dungen 1 -
Com 14:30 Boekel Sport 1 Excellent 1 -
Com 14:30 Sambeek 1 Oosterhout 1 -
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame 1 Margriet 1 -
Com 14:30 FC Schadewijk 1 BMC 1 -

Zondag 17 mei 2020
Speelronde 25
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Den Dungen 1 Nijnsel/TVE Reclame 1 -
Com 14:30 BMC 1 Boekel Sport 1 -
Com 14:30 Oosterhout 1 Handel 1 -
Com 14:30 Margriet 1 Sambeek 1 -
Com 14:30 Excellent 1 Nijnsel/TVE Reclame 1 -
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 Schijndel/DE WIT 1 -
Com 14:30 SCG '18 1 FC Schadewijk 1 -

Zondag 24 mei 2020
Speelronde 26
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT 1 BMC 1 -
Com 14:00 Avanti '31 1 Margriet 1 -
Com 14:30 FC Schadewijk 1 Den Dungen 1 -
Com 14:30 Nijnsel/TVE Reclame 1 Oosterhout 1 -
Com 14:30 Sambeek 1 Excellent 1 -
Com 14:30 Handel 1 SCG '18 1 -
Com 14:30 Boekel Sport 1 Nooit Gedacht 1 -

Topscorers

Speler: Club: Doelpunten
Tim Schuijers Boekel Sport 14
Johan van Lierop Sambeek 13
Amos Letwory Oosterhout 11
Benjamin Duah FC Schadewijk 11
Jeffrey Sterks Den Dungen 11
Dani van der Weg FC Schadewijk 10
Teun Graat Handel 9
Roel Verberk Excellent 8
Sven van Gelder Excellent 8
Bob van Iersel Nooit Gedacht 7
Joey Schuurmans Margriet 7
Rob Manders Handel 7
Rob van de Ven Margriet 7
Thijn Vos Nooit Gedacht 7
Brent Blummel Schijndel/DE WIT 6
Jens van Grinsven Den Dungen 6
Juul Hurkmans Boekel Sport 6
Stefan van de Water Oosterhout 6
Tom Schuurmans Den Dungen 6
Bilal el Ghezaoui Margriet 5
Dani Eveleens FC Schadewijk 5
Frank van Herpen Nooit Gedacht 5
Frans Cuppers Excellent 5
Geert van Heeswijk Avanti '31 5
Merlin Messakini Oosterhout 5
Stefan Hulsen Nijnsel/TVE Reclame 5
Tijn Niemeyer Schijndel/DE WIT 5
Dennis van Nistelrooij SCG '18 4
Jelle Bouwmans Boekel Sport 4
Jelle de Louw Nijnsel/TVE Reclame 4
Mauro Brus Avanti '31 4
Rens van der Wijst Boekel Sport 4
Rick van der Vleuten Nijnsel/TVE Reclame 4
Stan Guns Schijndel/DE WIT 4
Tim Bissels Nooit Gedacht 4
Arthur Bot SCG '18 3
Jousef Khelil Margriet 3
Luigi Burhenne Sambeek 3
Martijn van Grinsven Schijndel/DE WIT 3
Noud Voets BMC 3
Revelino Kawarmala Oosterhout 3
Sjors van Zoggel BMC 3
Thomas Jan van Raaij Schijndel/DE WIT 3
Tom Liemburg FC Schadewijk 3
Twan Merks Boekel Sport 3
Anthony van Lierop Sambeek 2
Fabian Koenen Avanti '31 2
Giel Bos Handel 2
Guus Goossens Boekel Sport 2
Jeffrey van Vlijmen Margriet 2
John Egelmeers Nijnsel/TVE Reclame 2
Joost Mathijssen BMC 2
Kadir Budaklier Oosterhout 2
Kaj de Visser SCG '18 2
Koen van Engeland Avanti '31 2
Lars Hendriks Nooit Gedacht 2
Luc van de Hurk Avanti '31 2
Luuk Haas Margriet 2
Luuk van Loon SCG '18 2
Ramon van den Elzen Nooit Gedacht 2
Rob Witlox Nijnsel/TVE Reclame 2
Robin Smit BMC 2
Roy Govers Margriet 2
Ruud Konter Handel 2
Said Ali Hussein Avanti '31 2
Thijn Cornelissen Excellent 2
Thijs Fonken Handel 2
Tjeerd Pijnenburg Schijndel/DE WIT 2
Tony van de Wijst Sambeek 2
Alejandro Navarro Keeris Avanti '31 1
Bart van Duijnhoven Excellent 1
Bjorn Steenbergen Nooit Gedacht 1
Brian Perenboom Oosterhout 1
e.d. Avanti'31 Boekel Sport 1
e.d. Boekel Sport Nijnsel/TVE Reclame 1
e.d. Den Dungen FC Schadewijk 1
e.d. Excellent Oosterhout 1
e.d. FC Schadewijk Boekel Sport 1
e.d. FC Schadewijk Handel 1
e.d. FC Schadewijk Sambeek 1
e.d. RKPVV Schijndel/DE WIT 1
e.d. Schijndel/DE WIT Den Dungen 1
Edward Schouten Boekel Sport 1
Geert van den Bosch Handel 1
Giel Dalessi Den Dungen 1
Gijs Bexkens Handel 1
Gijs van der Voort BMC 1
Iliass Essakkati Oosterhout 1
Jan van Grinsven Handel 1
Jari Claasse Boekel Sport 1
Jelle Brus Avanti '31 1
Job Roijakkers Handel 1
Jordi van Lijssel SCG '18 1
Jordy Hoeks FC Schadewijk 1
Jorn van Bakel Margriet 1
Joshua van de Waardt SCG '18 1
Kevin Korsten Margriet 1
Lars van de Kamp Margriet 1
Loek van Grinsven Den Dungen 1
Luc Ceelen FC Schadewijk 1
Lucas Groen FC Schadewijk 1
Marc Groetelaers SCG '18 1
Mark Onwezen Schijndel/DE WIT 1
Martijn Vertogen Margriet 1
Merijn van Haandel Boekel Sport 1
Michael van den Heuvel Nooit Gedacht 1
Mike van Lijssel SCG '18 1
Milan Lucius Avanti '31 1
Mo Aslam FC Schadewijk 1
Morris Landman Margriet 1
Perry van Herpen Nooit Gedacht 1
Raymond Swiggers Sambeek 1
Rik van Roosmalen Nooit Gedacht 1
Roy Groenendaal SCG '18 1
Sten van Vessem SCG '18 1
Thijs Govers BMC 1
Thomas Kastelijns Schijndel/DE WIT 1
Timo Cornelissen Excellent 1
Tom Hertogs Oosterhout 1
Tomas Hendriks Oosterhout 1
Wim Gerrits Sambeek 1
Wouter van Heertum Avanti '31 1