2020 / 2021 zuid 2 klasse 3D



  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 Margriet 1 4 4 0 0 12 17 3 14
2 FC Schadewijk 1 4 3 0 1 9 12 6 6
3 Excellent 1 3 2 0 1 6 11 6 5
4 Vitesse '08 1 * 3 2 0 1 5 11 3 8
5 Boekel Sport 1 3 1 1 1 4 6 5 1
6 Nooit Gedacht 1 3 1 1 1 4 5 5 0
7 Handel 1 2 1 0 1 3 3 2 1
8 Ysselsteyn 1 2 1 0 1 3 3 3 0
9 Rood Wit 1 2 1 0 1 3 1 5 -4
10 EGS '20 1 * 3 1 1 1 3 5 6 -1
11 Groesbeekse Boys 1 3 1 0 2 3 4 9 -5
12 SV United 1 2 0 1 1 1 3 6 -3
13 Germania 1 2 0 0 2 0 2 13 -11
14 Hapse Boys 1 4 0 0 4 0 5 16 -11
* = met verrekening van minpunten
  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 Margriet 1 4 4 0 0 12 17 3 14
2 FC Schadewijk 1 4 3 0 1 9 12 6 6
3 Excellent 1 3 2 0 1 6 11 6 5
4 Vitesse '08 1 * 3 2 0 1 5 11 3 8
5 Boekel Sport 1 3 1 1 1 4 6 5 1
6 Nooit Gedacht 1 3 1 1 1 4 5 5 0
7 Handel 1 2 1 0 1 3 3 2 1
8 Ysselsteyn 1 2 1 0 1 3 3 3 0
9 Rood Wit 1 2 1 0 1 3 1 5 -4
10 EGS '20 1 * 3 1 1 1 3 5 6 -1
11 Groesbeekse Boys 1 3 1 0 2 3 4 9 -5
12 SV United 1 2 0 1 1 1 3 6 -3
13 Germania 1 2 0 0 2 0 2 13 -11
14 Hapse Boys 1 4 0 0 4 0 5 16 -11
* = met verrekening van minpunten
  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 Margriet 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boekel Sport 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SV United 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ysselsteyn 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Handel 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Excellent 1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Vitesse '08 1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nooit Gedacht 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Schadewijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Groesbeekse Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Germania 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Rood Wit 1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Hapse Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 EGS '20 1 0 0 0 0 0 0 0 0
  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 Margriet 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boekel Sport 1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SV United 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ysselsteyn 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Handel 1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Excellent 1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Vitesse '08 1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nooit Gedacht 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Schadewijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Groesbeekse Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Germania 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Rood Wit 1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Hapse Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 EGS '20 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Topscorers

Deze week

Zondag 25 oktober 2020
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Vitesse '08 1 Hapse Boys 1 afg
Com 14:00 Groesbeekse Boys 1 Handel 1 afg
Com 14:00 Rood Wit 1 FC Schadewijk 1 afg
Com 14:30 Germania 1 Nooit Gedacht 1 afg
Com 14:30 Margriet 1 Ysselsteyn 1 afg
Com 14:30 SV United 1 Excellent 1 afg
Com 14:30 EGS '20 1 Boekel Sport 1 afg


Wedstrijdoverzicht

Zondag 20 september 2020
Speelronde 1
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Vitesse '08 1 Germania 1 7 - 1
Com 14:30 SV United 1 EGS '20 1 2 - 2
Com 14:30 Ysselsteyn 1 FC Schadewijk 1 2 - 0
Com 14:30 Handel 1 Rood Wit 1 0 - 1
Com 14:30 Boekel Sport 1 Nooit Gedacht 1 1 - 1
Com 14:30 Excellent 1 Hapse Boys 1 4 - 1
Com 14:30 Margriet 1 Groesbeekse Boys 1 2 - 0

Zondag 27 september 2020
Speelronde 2
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Rood Wit 1 Margriet 1 0 - 5
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 Handel 1 1 - 3
Com 14:30 FC Schadewijk 1 Excellent 1 5 - 2
Com 14:30 Hapse Boys 1 Boekel Sport 1 1 - 4
Com 14:30 EGS '20 1 Vitesse '08 1 1 - 0

Zondag 4 oktober 2020
Speelronde 3
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 SV United 1 Vitesse '08 1 1 - 4
Com 14:30 Margriet 1 Germania 1 6 - 1
Com 14:30 Boekel Sport 1 FC Schadewijk 1 1 - 3
Com 14:30 Hapse Boys 1 Groesbeekse Boys 1 2 - 4

Zondag 11 oktober 2020
Speelronde 4
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Groesbeekse Boys 1 Excellent 1 0 - 5
Com 14:30 FC Schadewijk 1 Hapse Boys 1 4 - 1
Com 14:30 EGS '20 1 Margriet 1 2 - 4
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 Ysselsteyn 1 3 - 1

Zondag 18 oktober 2020
Speelronde 5
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Boekel Sport 1 Vitesse '08 1 afg
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 Groesbeekse Boys 1 afg
Com 14:30 FC Schadewijk 1 Germania 1 afg
Com 14:30 Excellent 1 Rood Wit 1 afg
Com 14:30 Ysselsteyn 1 SV United 1 afg
Com 14:30 Hapse Boys 1 EGS '20 1 afg
Com 14:30 Handel 1 Margriet 1 afg

Zondag 25 oktober 2020
Speelronde 6
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Vitesse '08 1 Hapse Boys 1 afg
Com 14:00 Groesbeekse Boys 1 Handel 1 afg
Com 14:00 Rood Wit 1 FC Schadewijk 1 afg
Com 14:30 Germania 1 Nooit Gedacht 1 afg
Com 14:30 Margriet 1 Ysselsteyn 1 afg
Com 14:30 SV United 1 Excellent 1 afg
Com 14:30 EGS '20 1 Boekel Sport 1 afg

Donderdag 29 oktober 2020
Speelronde 4
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 19:30 Vitesse '08 1 Handel 1 afg
Com 19:30 Rood Wit 1 SV United 1 afg
Com 19:30 Germania 1 Boekel Sport 1 afg

Zondag 1 november 2020
Speelronde 7
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Excellent 1 Margriet 1 afg
Com 14:30 FC Schadewijk 1 Groesbeekse Boys 1 afg
Com 14:30 Hapse Boys 1 Germania 1 afg
Com 14:30 Handel 1 SV United 1 afg
Com 14:30 Boekel Sport 1 Rood Wit 1 afg
Com 14:30 Ysselsteyn 1 EGS '20 1 afg
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 Vitesse '08 1 afg

Zondag 8 november 2020
Speelronde 8
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Rood Wit 1 Nooit Gedacht 1 afg
Com 14:00 Vitesse '08 1 Ysselsteyn 1 afg
Com 14:00 Groesbeekse Boys 1 Boekel Sport 1 afg
Com 14:30 Germania 1 Handel 1 afg
Com 14:30 Margriet 1 Hapse Boys 1 afg
Com 14:30 SV United 1 FC Schadewijk 1 afg
Com 14:30 EGS '20 1 Excellent 1 afg

Zondag 15 november 2020
Speelronde 2
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Groesbeekse Boys 1 Ysselsteyn 1 -
Com 14:30 Germania 1 SV United 1 -

Speelronde 3
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Excellent 1 Nooit Gedacht 1 -
Com 14:30 Handel 1 EGS '20 1 -

Zondag 22 november 2020
Speelronde 9
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Groesbeekse Boys 1 SV United 1 -
Com 14:30 Boekel Sport 1 Handel 1 -
Com 14:30 Hapse Boys 1 Rood Wit 1 -
Com 14:30 FC Schadewijk 1 Margriet 1 -
Com 14:30 Excellent 1 Vitesse '08 1 -
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 EGS '20 1 -
Com 14:30 Germania 1 Ysselsteyn 1 -

Zondag 29 november 2020
Speelronde 10
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Rood Wit 1 Germania 1 -
Com 14:00 Vitesse '08 1 Groesbeekse Boys 1 -
Com 14:30 Margriet 1 Boekel Sport 1 -
Com 14:30 EGS '20 1 FC Schadewijk 1 -
Com 14:30 SV United 1 Nooit Gedacht 1 -
Com 14:30 Ysselsteyn 1 Excellent 1 -
Com 14:30 Handel 1 Hapse Boys 1 -

Zondag 6 december 2020
Speelronde 11
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Hapse Boys 1 Ysselsteyn 1 -
Com 14:00 Germania 1 EGS '20 1 -
Com 14:00 FC Schadewijk 1 Vitesse '08 1 -
Com 14:00 Margriet 1 Nooit Gedacht 1 -
Com 14:00 Excellent 1 Handel 1 -
Com 14:00 Groesbeekse Boys 1 Rood Wit 1 -
Com 14:00 Boekel Sport 1 SV United 1 -

Zondag 13 december 2020
Speelronde 12
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Handel 1 FC Schadewijk 1 -
Com 14:00 Ysselsteyn 1 Boekel Sport 1 -
Com 14:00 SV United 1 Margriet 1 -
Com 14:00 EGS '20 1 Groesbeekse Boys 1 -
Com 14:00 Nooit Gedacht 1 Hapse Boys 1 -
Com 14:00 Excellent 1 Germania 1 -
Com 14:00 Vitesse '08 1 Rood Wit 1 -

Zondag 20 december 2020
Speelronde 3
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Ysselsteyn 1 Rood Wit 1 -

Zondag 17 januari 2021
Speelronde 13
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Rood Wit 1 EGS '20 1 -
Com 14:00 Groesbeekse Boys 1 Germania 1 -
Com 14:30 Handel 1 Ysselsteyn 1 -
Com 14:30 Boekel Sport 1 Excellent 1 -
Com 14:30 Margriet 1 Vitesse '08 1 -
Com 14:30 Hapse Boys 1 SV United 1 -
Com 14:30 FC Schadewijk 1 Nooit Gedacht 1 -

Zondag 24 januari 2021
Speelronde 14
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Vitesse '08 1 Boekel Sport 1 -
Com 14:30 Ysselsteyn 1 Margriet 1 -
Com 14:30 EGS '20 1 Hapse Boys 1 -
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 Rood Wit 1 -
Com 14:30 Germania 1 FC Schadewijk 1 -
Com 14:30 Excellent 1 Groesbeekse Boys 1 -
Com 14:30 SV United 1 Handel 1 -

Zondag 31 januari 2021
Speelronde 15
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Rood Wit 1 Ysselsteyn 1 -
Com 14:00 Groesbeekse Boys 1 Nooit Gedacht 1 -
Com 14:30 Boekel Sport 1 Germania 1 -
Com 14:30 Hapse Boys 1 Excellent 1 -
Com 14:30 FC Schadewijk 1 SV United 1 -
Com 14:30 Handel 1 Vitesse '08 1 -
Com 14:30 Margriet 1 EGS '20 1 -

Zondag 7 februari 2021
Speelronde 16
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 Boekel Sport 1 -
Com 14:30 Germania 1 Vitesse '08 1 -
Com 14:30 Ysselsteyn 1 Groesbeekse Boys 1 -
Com 14:30 SV United 1 Rood Wit 1 -
Com 14:30 Excellent 1 FC Schadewijk 1 -
Com 14:30 EGS '20 1 Handel 1 -
Com 14:30 Hapse Boys 1 Margriet 1 -

Zondag 28 februari 2021
Speelronde 17
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Groesbeekse Boys 1 Hapse Boys 1 -
Com 14:00 Rood Wit 1 Boekel Sport 1 -
Com 14:00 Vitesse '08 1 Nooit Gedacht 1 -
Com 14:30 Margriet 1 Excellent 1 -
Com 14:30 EGS '20 1 SV United 1 -
Com 14:30 Handel 1 Germania 1 -
Com 14:30 FC Schadewijk 1 Ysselsteyn 1 -

Zondag 7 maart 2021
Speelronde 18
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 FC Schadewijk 1 -
Com 14:30 Excellent 1 EGS '20 1 -
Com 14:30 Hapse Boys 1 Handel 1 -
Com 14:30 SV United 1 Groesbeekse Boys 1 -
Com 14:30 Ysselsteyn 1 Vitesse '08 1 -
Com 14:30 Boekel Sport 1 Margriet 1 -
Com 14:30 Germania 1 Rood Wit 1 -

Zondag 14 maart 2021
Speelronde 19
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Vitesse '08 1 Excellent 1 -
Com 14:00 Rood Wit 1 Hapse Boys 1 -
Com 14:30 EGS '20 1 Nooit Gedacht 1 -
Com 14:30 Ysselsteyn 1 Germania 1 -
Com 14:30 FC Schadewijk 1 Boekel Sport 1 -
Com 14:30 Margriet 1 SV United 1 -
Com 14:30 Handel 1 Groesbeekse Boys 1 -

Zondag 21 maart 2021
Speelronde 20
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Groesbeekse Boys 1 EGS '20 1 -
Com 14:00 Vitesse '08 1 FC Schadewijk 1 -
Com 14:00 Rood Wit 1 Handel 1 -
Com 14:30 SV United 1 Hapse Boys 1 -
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 Excellent 1 -
Com 14:30 Germania 1 Margriet 1 -
Com 14:30 Boekel Sport 1 Ysselsteyn 1 -

Zondag 28 maart 2021
Speelronde 21
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Groesbeekse Boys 1 Vitesse '08 1 -
Com 14:30 Margriet 1 FC Schadewijk 1 -
Com 14:30 EGS '20 1 Rood Wit 1 -
Com 14:30 Excellent 1 Ysselsteyn 1 -
Com 14:30 Hapse Boys 1 Nooit Gedacht 1 -
Com 14:30 Handel 1 Boekel Sport 1 -
Com 14:30 SV United 1 Germania 1 -

Zondag 11 april 2021
Speelronde 22
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Vitesse '08 1 Margriet 1 -
Com 14:00 Rood Wit 1 Excellent 1 -
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 SV United 1 -
Com 14:30 Boekel Sport 1 Groesbeekse Boys 1 -
Com 14:30 Germania 1 Hapse Boys 1 -
Com 14:30 Ysselsteyn 1 Handel 1 -
Com 14:30 FC Schadewijk 1 EGS '20 1 -

Zondag 18 april 2021
Speelronde 23
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Groesbeekse Boys 1 FC Schadewijk 1 -
Com 14:30 SV United 1 Ysselsteyn 1 -
Com 14:30 Excellent 1 Boekel Sport 1 -
Com 14:30 Margriet 1 Rood Wit 1 -
Com 14:30 Hapse Boys 1 Vitesse '08 1 -
Com 14:30 EGS '20 1 Germania 1 -
Com 14:30 Handel 1 Nooit Gedacht 1 -

Zondag 25 april 2021
Speelronde 24
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Rood Wit 1 Groesbeekse Boys 1 -
Com 14:00 Vitesse '08 1 SV United 1 -
Com 14:30 Boekel Sport 1 EGS '20 1 -
Com 14:30 Germania 1 Excellent 1 -
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 Margriet 1 -
Com 14:30 Ysselsteyn 1 Hapse Boys 1 -
Com 14:30 FC Schadewijk 1 Handel 1 -

Zondag 9 mei 2021
Speelronde 25
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Groesbeekse Boys 1 Margriet 1 -
Com 14:00 Rood Wit 1 Vitesse '08 1 -
Com 14:30 Handel 1 Excellent 1 -
Com 14:30 EGS '20 1 Ysselsteyn 1 -
Com 14:30 SV United 1 Boekel Sport 1 -
Com 14:30 Hapse Boys 1 FC Schadewijk 1 -
Com 14:30 Nooit Gedacht 1 Germania 1 -

Zondag 16 mei 2021
Speelronde 26
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Vitesse '08 1 EGS '20 1 -
Com 14:30 Germania 1 Groesbeekse Boys 1 -
Com 14:30 Excellent 1 SV United 1 -
Com 14:30 FC Schadewijk 1 Rood Wit 1 -
Com 14:30 Margriet 1 Handel 1 -
Com 14:30 Boekel Sport 1 Hapse Boys 1 -
Com 14:30 Ysselsteyn 1 Nooit Gedacht 1 -

Topscorers

Speler: Club: Doelpunten
Jeffrey van Vlijmen Margriet 5
Rob van de Ven Margriet 5
Quincy Broers FC Schadewijk 4
Benjamin Duah FC Schadewijk 3
Coen Wijnen Vitesse '08 3
Frans Cuppers Excellent 3
Igo Vissers Excellent 3
Joey Schuurmans Margriet 3
Bjorn Hendriks Vitesse '08 2
Guus Goossens Boekel Sport 2
Jari van Erp Nooit Gedacht 2
Jeffrey van Lieshout Margriet 2
Martijn Janssen Ysselsteyn 2
Sander Bisseling EGS '20 2
Sander de Bruin Groesbeekse Boys 2
Stef Thijssen Hapse Boys 2
Thimo Bongaards EGS '20 2
Timo Cornelissen Excellent 2
Tom Liemburg FC Schadewijk 2
Yanick Groenendaal Boekel Sport 2
Bart van Duijnhoven Excellent 1
Bram de Bruin Groesbeekse Boys 1
Brian Guntlisbergen Hapse Boys 1
Danny Laukes FC Schadewijk 1
David Mclaughin Germania 1
Djanyl Rutten Vitesse '08 1
Frank van Herpen Nooit Gedacht 1
Gijs Giebels Vitesse '08 1
Indy Phillips SV United 1
Jari Claasse Boekel Sport 1
Jeffrey Driessen Handel 1
Jelsin van Dijk Margriet 1
Joey van Heeswijk FC Schadewijk 1
Jordy Hoeks FC Schadewijk 1
Kevin Koolhof SV United 1
Lorenzo Ribbink Vitesse '08 1
Mike Linders SV United 1
Myron van Dijk EGS '20 1
Niek Hendriks Vitesse '08 1
Niels Rutten Groesbeekse Boys 1
Rob Manders Handel 1
Roel Verberk Excellent 1
Roy Govers Margriet 1
Sjuul Roelofs Hapse Boys 1
Stan Bouten Ysselsteyn 1
Stan Janssen Germania 1
Stijn Verhoeven Vitesse '08 1
Teun Verberk Excellent 1
Thijn Vos Nooit Gedacht 1
Thijs Fonken Handel 1
Thymo Zeelen Vitesse '08 1
Tim Bissels Nooit Gedacht 1
Tim Janssen Hapse Boys 1
Tim Schuijers Boekel Sport 1
Yannis Ngola Rood Wit 1