2021 / 2022 Klasse 2F



  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 SVSSS 9 5 3 1 18 32 19 13
2 Volharding 8 5 2 1 17 23 8 15
3 CHC 8 5 2 1 17 24 14 10
4 DAW Schaijk 9 4 5 0 17 20 11 9
5 Emplina 9 5 2 2 17 18 12 6
6 Olympia '18 8 5 1 2 16 16 14 2
7 Prinses Irene 9 4 1 4 13 16 13 3
8 Helvoirt 8 3 3 2 12 16 19 -3
9 Heeswijk 9 2 4 3 10 15 17 -2
10 Volkel 9 2 2 5 8 8 15 -7
11 EVVC 8 2 1 5 7 10 18 -8
12 Real Lunet 9 2 1 6 7 19 27 -8
13 Vianen Vooruit 8 0 4 4 4 15 24 -9
14 Venhorst 9 0 1 8 1 3 24 -21
  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 Volharding 7 5 2 0 17 19 3 16
2 CHC 8 5 2 1 17 24 14 10
3 Emplina 8 5 2 1 17 18 10 8
4 DAW Schaijk 8 4 4 0 16 17 8 9
5 SVSSS 8 4 3 1 15 27 15 12
6 Olympia '18 7 4 1 2 13 15 14 1
7 Helvoirt 8 3 3 2 12 16 19 -3
8 Prinses Irene 8 3 1 4 10 14 13 1
9 Heeswijk 8 2 3 3 9 12 14 -2
10 Volkel 8 2 2 4 8 8 14 -6
11 EVVC 8 2 1 5 7 10 18 -8
12 Vianen Vooruit 8 0 4 4 4 15 24 -9
13 Real Lunet 8 1 1 6 4 16 27 -11
14 Venhorst 8 0 1 7 1 3 21 -18
  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 Real Lunet 1 1 0 0 3 3 0 3
2 Prinses Irene 1 1 0 0 3 2 0 2
3 SVSSS 1 1 0 0 3 5 4 1
4 Olympia '18 1 1 0 0 3 1 0 1
5 DAW Schaijk 1 0 1 0 1 3 3 0
6 Heeswijk 1 0 1 0 1 3 3 0
7 CHC 0 0 0 0 0 0 0 0
8 EVVC 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Helvoirt 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Vianen Vooruit 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Volharding 1 0 0 1 0 4 5 -1
12 Volkel 1 0 0 1 0 0 1 -1
13 Emplina 1 0 0 1 0 0 2 -2
14 Venhorst 1 0 0 1 0 0 3 -3
  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 DAW Schaijk 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Volharding 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SVSSS 0 0 0 0 0 0 0 0
4 CHC 0 0 0 0 0 0 0 0
5 EVVC 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Venhorst 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Volkel 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Real Lunet 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Helvoirt 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Emplina 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Heeswijk 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Prinses Irene 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Vianen Vooruit 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Olympia '18 0 0 0 0 0 0 0 0
Topscorers

Deze week

Zondag 5 december 2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Olympia '18 Volharding afg


Zondag 5 december 2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 CHC EVVC afg
Com 14:00 Vianen Vooruit Helvoirt afg


Zondag 5 december 2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Helvoirt SVSSS uitg
Com 14:00 Volharding Heeswijk uitg
Com 14:00 Venhorst Vianen Vooruit uitg
Com 14:00 Volkel Prinses Irene uitg
Com 14:00 Emplina Olympia '18 uitg
Com 14:00 DAW Schaijk CHC uitg
Com 14:30 EVVC Real Lunet uitg


Wedstrijdoverzicht

Zondag 26 september 2021
Speelronde 1
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 CHC Vianen Vooruit 4 - 4
Com 14:30 SVSSS Heeswijk 2 - 1
Com 14:30 EVVC Helvoirt 0 - 4
Com 14:30 Volharding Real Lunet 2 - 2
Com 14:30 Venhorst Olympia '18 0 - 1
Com 14:30 DAW Schaijk Prinses Irene 1 - 0
Com 14:30 Volkel Emplina 0 - 2

Zaterdag 2 oktober 2021
Speelronde 2
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 17:30 Real Lunet CHC 1 - 4

Zondag 3 oktober 2021

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Emplina DAW Schaijk 2 - 2
Com 14:30 Olympia '18 EVVC 4 - 1
Com 14:30 Vianen Vooruit SVSSS 4 - 4
Com 14:30 Prinses Irene Volharding 0 - 3
Com 14:30 Heeswijk Venhorst 2 - 1

Zondag 10 oktober 2021
Speelronde 3
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 CHC Olympia '18 4 - 0
Com 14:30 Venhorst Helvoirt 0 - 2
Com 14:30 SVSSS EVVC 2 - 0
Com 14:30 Volharding Emplina 3 - 0
Com 14:30 DAW Schaijk Volkel 3 - 0
Com 14:30 Heeswijk Prinses Irene 1 - 3

Zondag 17 oktober 2021
Speelronde 4
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Emplina Vianen Vooruit 2 - 2
Com 14:30 Helvoirt DAW Schaijk 2 - 6
Com 14:30 EVVC Volharding 0 - 2
Com 14:30 Real Lunet Heeswijk 3 - 4
Com 14:30 Prinses Irene CHC 2 - 3
Com 14:30 Volkel Venhorst 2 - 1

Zondag 24 oktober 2021
Speelronde 5
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 CHC Emplina 1 - 3
Com 14:30 Volharding Helvoirt 7 - 0
Com 14:30 SVSSS Volkel 2 - 2
Com 14:30 Venhorst DAW Schaijk 1 - 1
Com 14:30 Vianen Vooruit Olympia '18 0 - 1
Com 14:30 Real Lunet Prinses Irene 0 - 3
Com 14:30 Heeswijk EVVC 1 - 1

Zondag 31 oktober 2021
Speelronde 6
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 CHC Venhorst 2 - 0
Com 14:30 EVVC Emplina 1 - 3
Com 14:30 Olympia '18 Heeswijk 2 - 2
Com 14:30 Prinses Irene Vianen Vooruit 4 - 1
Com 14:30 DAW Schaijk SVSSS 2 - 1
Com 14:30 Volkel Volharding 0 - 1

Zondag 7 november 2021
Speelronde 7
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Emplina Venhorst 2 - 0
Com 14:30 Prinses Irene Helvoirt 1 - 1
Com 14:30 Volharding DAW Schaijk 1 - 1
Com 14:30 Vianen Vooruit EVVC 1 - 4
Com 14:30 Real Lunet Olympia '18 3 - 4

Donderdag 11 november 2021
Speelronde 4
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 20:30 Olympia '18 SVSSS 3 - 4

Zondag 14 november 2021
Speelronde 2
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Helvoirt Volkel 2 - 2

Woensdag 17 november 2021
Speelronde 3
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Vianen Vooruit Real Lunet 2 - 4

Donderdag 18 november 2021
Speelronde 7
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 20:00 SVSSS CHC 3 - 3
Com 20:00 Heeswijk Volkel 0 - 1

Zondag 21 november 2021
Speelronde 8
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Emplina Real Lunet 4 - 1
Com 14:30 Helvoirt Heeswijk 1 - 1
Com 14:30 EVVC Prinses Irene 3 - 1
Com 14:30 Venhorst SVSSS 0 - 9
Com 14:30 DAW Schaijk Vianen Vooruit 1 - 1
Com 14:30 Volkel CHC 1 - 3

Dinsdag 23 november 2021
Speelronde 6
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 20:00 Helvoirt Real Lunet 4 - 2

Zondag 28 november 2021
Speelronde 9
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Olympia '18 Volkel 1 - 0
Com 14:30 SVSSS Volharding 5 - 4
Com 14:30 Prinses Irene Emplina 2 - 0
Com 14:30 Real Lunet Venhorst 3 - 0
Com 14:30 Heeswijk DAW Schaijk 3 - 3

Zondag 5 december 2021
Speelronde 8
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Olympia '18 Volharding afg

Speelronde 10
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Emplina Olympia '18 uitg
Com 14:00 Volkel Prinses Irene uitg
Com 14:00 Venhorst Vianen Vooruit uitg
Com 14:00 Volharding Heeswijk uitg
Com 14:00 Helvoirt SVSSS uitg

Speelronde 9
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Vianen Vooruit Helvoirt afg
Com 14:00 CHC EVVC afg

Speelronde 10
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 DAW Schaijk CHC uitg
Com 14:30 EVVC Real Lunet uitg

Zondag 12 december 2021
Speelronde 11
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 CHC Helvoirt uitg
Com 14:00 Real Lunet Volkel uitg
Com 14:00 Olympia '18 DAW Schaijk uitg
Com 14:00 SVSSS Prinses Irene uitg
Com 14:00 Vianen Vooruit Volharding uitg
Com 14:00 Heeswijk Emplina uitg
Com 14:00 Venhorst EVVC uitg

Zondag 23 januari 2022
Speelronde 12
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Emplina SVSSS -
Com 14:30 Helvoirt Olympia '18 -
Com 14:30 Volharding CHC -
Com 14:30 Prinses Irene Venhorst -
Com 14:30 DAW Schaijk Real Lunet -
Com 14:30 Volkel EVVC -
Com 14:30 Heeswijk Vianen Vooruit -

Zondag 30 januari 2022
Speelronde 13
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 CHC Heeswijk -
Com 14:30 Helvoirt Emplina -
Com 14:30 EVVC DAW Schaijk -
Com 14:30 Olympia '18 Prinses Irene -
Com 14:30 Venhorst Volharding -
Com 14:30 Real Lunet SVSSS -
Com 14:30 Volkel Vianen Vooruit -

Zondag 6 februari 2022
Speelronde 14
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Emplina Volkel -
Com 14:30 Heeswijk Helvoirt -
Com 14:30 SVSSS Olympia '18 -
Com 14:30 Volharding EVVC -
Com 14:30 Vianen Vooruit CHC -
Com 14:30 Prinses Irene Real Lunet -
Com 14:30 DAW Schaijk Venhorst -

Zondag 13 februari 2022
Speelronde 15
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 CHC Real Lunet -
Com 14:30 Helvoirt Prinses Irene -
Com 14:30 EVVC SVSSS -
Com 14:30 Olympia '18 Vianen Vooruit -
Com 14:30 Venhorst Emplina -
Com 14:30 Volkel Heeswijk -
Com 14:30 DAW Schaijk Volharding -

Zondag 20 februari 2022
Speelronde 16
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Emplina CHC -
Com 14:30 Real Lunet Helvoirt -
Com 14:30 SVSSS Venhorst -
Com 14:30 Volharding Volkel -
Com 14:30 Vianen Vooruit DAW Schaijk -
Com 14:30 Prinses Irene EVVC -
Com 14:30 Heeswijk Olympia '18 -

Zondag 13 maart 2022
Speelronde 17
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 CHC Prinses Irene -
Com 14:30 Helvoirt Volharding -
Com 14:30 EVVC Vianen Vooruit -
Com 14:30 Olympia '18 Real Lunet -
Com 14:30 Venhorst Heeswijk -
Com 14:30 DAW Schaijk Emplina -
Com 14:30 Volkel SVSSS -

Zondag 20 maart 2022
Speelronde 18
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Emplina EVVC -
Com 14:30 Olympia '18 Helvoirt -
Com 14:30 SVSSS DAW Schaijk -
Com 14:30 Vianen Vooruit Venhorst -
Com 14:30 Prinses Irene Volkel -
Com 14:30 Real Lunet Volharding -
Com 14:30 Heeswijk CHC -

Zondag 27 maart 2022
Speelronde 19
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 CHC SVSSS -
Com 14:30 Helvoirt Vianen Vooruit -
Com 14:30 EVVC Venhorst -
Com 14:30 Volharding Olympia '18 -
Com 14:30 Prinses Irene Heeswijk -
Com 14:30 Real Lunet Emplina -
Com 14:30 Volkel DAW Schaijk -

Zondag 3 april 2022
Speelronde 20
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Emplina Volharding -
Com 14:30 SVSSS Helvoirt -
Com 14:30 Olympia '18 CHC -
Com 14:30 Venhorst Volkel -
Com 14:30 Vianen Vooruit Prinses Irene -
Com 14:30 DAW Schaijk EVVC -
Com 14:30 Heeswijk Real Lunet -

Zondag 10 april 2022
Speelronde 21
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 CHC DAW Schaijk -
Com 14:30 Volkel Helvoirt -
Com 14:30 EVVC Heeswijk -
Com 14:30 Volharding Venhorst -
Com 14:30 SVSSS Emplina -
Com 14:30 Prinses Irene Olympia '18 -
Com 14:30 Real Lunet Vianen Vooruit -

Zondag 24 april 2022
Speelronde 22
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Emplina Prinses Irene -
Com 14:30 Helvoirt CHC -
Com 14:30 EVVC Volkel -
Com 14:30 Volharding SVSSS -
Com 14:30 Venhorst Real Lunet -
Com 14:30 Vianen Vooruit Heeswijk -
Com 14:30 DAW Schaijk Olympia '18 -

Zondag 1 mei 2022
Speelronde 23
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 CHC Volkel -
Com 14:30 Helvoirt EVVC -
Com 14:30 Olympia '18 Venhorst -
Com 14:30 Prinses Irene SVSSS -
Com 14:30 Vianen Vooruit Emplina -
Com 14:30 Real Lunet DAW Schaijk -
Com 14:30 Heeswijk Volharding -

Zondag 15 mei 2022
Speelronde 24
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Emplina Heeswijk -
Com 14:30 DAW Schaijk Helvoirt -
Com 14:30 EVVC CHC -
Com 14:30 SVSSS Real Lunet -
Com 14:30 Volharding Vianen Vooruit -
Com 14:30 Venhorst Prinses Irene -
Com 14:30 Volkel Olympia '18 -

Zondag 22 mei 2022
Speelronde 25
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 CHC Volharding -
Com 14:30 Helvoirt Venhorst -
Com 14:30 Olympia '18 Emplina -
Com 14:30 Vianen Vooruit Volkel -
Com 14:30 Prinses Irene DAW Schaijk -
Com 14:30 Real Lunet EVVC -
Com 14:30 Heeswijk SVSSS -

Zondag 29 mei 2022
Speelronde 26
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Emplina Helvoirt -
Com 14:30 EVVC Olympia '18 -
Com 14:30 SVSSS Vianen Vooruit -
Com 14:30 Volharding Prinses Irene -
Com 14:30 Venhorst CHC -
Com 14:30 DAW Schaijk Heeswijk -
Com 14:30 Volkel Real Lunet -

Topscorers

Speler: Club: Doelpunten
Enes Sonay Real Lunet 9
Mouad Hassan CHC 9
Teun de Bresser Emplina 9
Stefan Dekkers SVSSS 8
Vincent Buijssen Volharding 8
Ramon Dekkers SVSSS 7
Wesley Meeuwsen CHC 7
Freek Kerkhoff Olympia '18 6
Rico de Laat Helvoirt 6
Wouter van Dijke Heeswijk 6
Corik Megens DAW Schaijk 5
Jelle van den Bijgaart SVSSS 5
Mark Megens DAW Schaijk 5
Noah van Deijne DAW Schaijk 5
Collin van de Bergh Helvoirt 4
Gerwin van den Boom EVVC 4
Imad Hamria Real Lunet 4
Max Sluiter Heeswijk 4
Rik Renirie Vianen Vooruit 4
Stan van de Brand SVSSS 4
Aron van der Rijt Prinses Irene 3
Guus Reijnders Prinses Irene 3
Lars Cornelissen SVSSS 3
Martijn van Helvoort Emplina 3
Nick van Bijsterveld CHC 3
Said Ali Hussein Emplina 3
Sem Janssen Olympia '18 3
Stijn van de Brand SVSSS 3
Tim van den Brand Prinses Irene 3
Anouar Hadouir CHC 2
Aron van Dijk EVVC 2
Bart van de Kandelaar Volkel 2
Bart Vos DAW Schaijk 2
Brent Achten Volharding 2
Dennis van der Burgt Volkel 2
Hidde van der Heijden DAW Schaijk 2
Jerin van der Rakt Prinses Irene 2
Jeroen de Bever Helvoirt 2
Joey de Bouville Vianen Vooruit 2
Juuk Heerkens Heeswijk 2
Juul Schelbergen Olympia '18 2
Kas van de Bosch Volharding 2
Mark Daamen Vianen Vooruit 2
Melvin de Klijn Volharding 2
Menno van Hattum Helvoirt 2
Rik Willemsen Vianen Vooruit 2
Sam Luppes Olympia '18 2
Tim van der Heijden Prinses Irene 2
Youssef Johri Real Lunet 2
Bart Haerkens EVVC 1
Bart Teeuwen Volkel 1
Bas Mensink Emplina 1
Bob Linders Volkel 1
Coen van Beljouw Heeswijk 1
Djordi Meerveld Real Lunet 1
Douwe Herckenrath Prinses Irene 1
e.d. CHC Prinses Irene 1
e.d. Helvoirt Volharding 1
Faysal el Gharmarti Real Lunet 1
Fenno Jilesen Volkel 1
Harm van Sambeek Vianen Vooruit 1
Irey Sadal Real Lunet 1
Jaap Kanters Venhorst 1
Jean Claude van Aanholt CHC 1
Jim de Laat SVSSS 1
Joost Verbiesen Vianen Vooruit 1
Joris van den Hooven Venhorst 1
Joris van der Doelen EVVC 1
Julian van Roosmalen Prinses Irene 1
Justin Damen Volkel 1
Koen van Asseldonk Helvoirt 1
Levi Meulensteen Olympia '18 1
Luuk van de Boogaart Venhorst 1
Maarten Broekmans Vianen Vooruit 1
Marcus Smarius Helvoirt 1
Mark Blenckers Volharding 1
Mark van Zoggel EVVC 1
Martien de Bekker CHC 1
Milan van Gestel SVSSS 1
Murat Dogan Real Lunet 1
Mustafa Yilmaz Olympia '18 1
Olaf van Boxtel Emplina 1
Rens van Lanen Volharding 1
Ries van Alebeek Heeswijk 1
Roel Janssen DAW Schaijk 1
Siem Loeffen Olympia '18 1
Stef Adank Heeswijk 1
Stijn van den Broek Volharding 1
Sven de Kinderen EVVC 1
Thijn Jans Vianen Vooruit 1
Tom Kessels Volharding 1
Vincent Lathouwers Emplina 1
Wout van de Wiel Vianen Vooruit 1
Younes Hadouir CHC 1