2021 / 2022 KNVB 3e klasse C



  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 Avanti '31 8 7 0 1 21 22 3 19
2 Zwaluw VFC 8 6 1 1 19 16 6 10
3 Nooit Gedacht 9 6 1 2 19 30 13 17
4 Schijndel/DE WIT 7 5 2 0 17 20 5 15
5 Den Dungen 9 5 2 2 17 23 9 14
6 Alem 9 5 0 4 15 23 23 0
7 Margriet 8 4 2 2 14 16 6 10
8 DVG 8 3 0 5 9 20 19 1
9 SCG '18 8 2 2 4 8 10 16 -6
10 DSC 9 1 3 5 6 11 25 -14
11 FC Schadewijk 8 1 2 5 5 7 20 -13
12 BMC 8 1 2 5 5 4 18 -14
13 ODC 8 1 2 5 5 5 20 -15
14 RKTVC 7 0 1 6 1 4 28 -24
  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 Nooit Gedacht 8 6 1 1 19 30 10 20
2 Zwaluw VFC 8 6 1 1 19 16 6 10
3 Avanti '31 7 6 0 1 18 15 3 12
4 Schijndel/DE WIT 7 5 2 0 17 20 5 15
5 Alem 8 5 0 3 15 23 16 7
6 Den Dungen 8 4 2 2 14 20 9 11
7 Margriet 7 4 1 2 13 16 6 10
8 SCG '18 8 2 2 4 8 10 16 -6
9 DVG 7 2 0 5 6 17 18 -1
10 DSC 8 1 3 4 6 10 22 -12
11 FC Schadewijk 8 1 2 5 5 7 20 -13
12 ODC 8 1 2 5 5 5 20 -15
13 BMC 7 1 1 5 4 4 18 -14
14 RKTVC 7 0 1 6 1 4 28 -24
  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 Avanti '31 1 1 0 0 3 7 0 7
2 Den Dungen 1 1 0 0 3 3 0 3
3 BMC 1 0 1 0 1 0 0 0
4 Margriet 1 0 1 0 1 0 0 0
5 Zwaluw VFC 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SCG '18 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ODC 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DVG 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Schijndel/DE WIT 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DSC 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Schadewijk 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RKTVC 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Nooit Gedacht 1 0 0 1 0 0 3 -3
14 Alem 1 0 0 1 0 0 7 -7
  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 DVG 1 1 0 0 3 3 1 2
2 Zwaluw VFC 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BMC 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Margriet 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Avanti '31 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Alem 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SCG '18 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ODC 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Nooit Gedacht 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Schijndel/DE WIT 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Schadewijk 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Den Dungen 0 0 0 0 0 0 0 0
13 RKTVC 0 0 0 0 0 0 0 0
14 DSC 1 0 0 1 0 1 3 -2
Topscorers

Deze week

Zondag 5 december 2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Margriet Avanti '31 afg


Zondag 5 december 2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT DVG afg


Zondag 5 december 2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 DSC Zwaluw VFC afg


Zondag 5 december 2021
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Nooit Gedacht Margriet uitg
Com 14:00 Alem DVG uitg
Com 14:00 BMC DSC uitg
Com 14:00 SCG '18 Den Dungen uitg
Com 14:00 ODC FC Schadewijk uitg
Com 14:00 Schijndel/DE WIT RKTVC uitg
Com 14:00 Zwaluw VFC Avanti '31 uitg


Wedstrijdoverzicht

Zondag 26 september 2021
Speelronde 1
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 Den Dungen 1 - 0
Com 14:30 Margriet DSC 4 - 1
Com 14:30 Alem Nooit Gedacht 0 - 2
Com 14:30 BMC DVG 1 - 0
Com 14:30 SCG '18 RKTVC 2 - 1
Com 14:30 Zwaluw VFC FC Schadewijk 2 - 0
Com 14:30 ODC Schijndel/DE WIT 1 - 3

Zondag 3 oktober 2021
Speelronde 2
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT Zwaluw VFC 1 - 1
Com 14:30 Nooit Gedacht ODC 5 - 0
Com 14:30 RKTVC Alem 2 - 8
Com 14:30 Den Dungen Margriet 0 - 0
Com 14:30 FC Schadewijk BMC 1 - 1
Com 14:30 DVG Avanti '31 0 - 3
Com 14:30 DSC SCG '18 0 - 4

Zondag 10 oktober 2021
Speelronde 3
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 RKTVC 3 - 0
Com 14:30 SCG '18 Nooit Gedacht 2 - 2
Com 14:30 Margriet Alem 0 - 3
Com 14:30 BMC Schijndel/DE WIT 0 - 3
Com 14:30 Den Dungen DVG 6 - 1
Com 14:30 DSC FC Schadewijk 1 - 1

Zondag 17 oktober 2021
Speelronde 4
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT Den Dungen 1 - 1
Com 14:30 Nooit Gedacht Zwaluw VFC 0 - 3
Com 14:30 Alem BMC 5 - 0
Com 14:30 RKTVC Margriet 0 - 4
Com 14:30 DVG DSC 1 - 4
Com 14:30 FC Schadewijk Avanti '31 1 - 2
Com 14:30 ODC SCG '18 2 - 2

Zondag 24 oktober 2021
Speelronde 5
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 Schijndel/DE WIT 0 - 1
Com 14:30 BMC Nooit Gedacht 1 - 6
Com 14:30 Margriet ODC 4 - 0
Com 14:30 SCG '18 Zwaluw VFC 0 - 1
Com 14:30 Den Dungen RKTVC 5 - 0
Com 14:30 DVG FC Schadewijk 7 - 0
Com 14:30 DSC Alem 2 - 3

Zondag 31 oktober 2021
Speelronde 6
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 SCG '18 3 - 0
Com 14:30 Nooit Gedacht DVG 3 - 2
Com 14:30 Alem Schijndel/DE WIT 2 - 7
Com 14:30 RKTVC DSC 0 - 0
Com 14:30 FC Schadewijk Den Dungen 4 - 2

Zondag 7 november 2021
Speelronde 7
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT SCG '18 4 - 0
Com 14:30 FC Schadewijk Nooit Gedacht 0 - 3
Com 14:30 BMC Zwaluw VFC 1 - 2
Com 14:30 Den Dungen Alem 3 - 0
Com 14:30 DVG RKTVC 6 - 1
Com 14:30 DSC ODC 0 - 0

Zondag 14 november 2021
Speelronde 20
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 DSC DVG 1 - 3

Dinsdag 16 november 2021
Speelronde 6
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 20:00 Zwaluw VFC Margriet 2 - 1

Donderdag 18 november 2021

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 20:00 ODC BMC 1 - 0

Zondag 21 november 2021
Speelronde 8
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Nooit Gedacht DSC 9 - 2
Com 14:30 Alem FC Schadewijk 2 - 0
Com 14:30 RKTVC BMC afg
Com 14:30 SCG '18 Margriet 0 - 3
Com 14:30 Zwaluw VFC Den Dungen 2 - 3
Com 14:30 ODC Avanti '31 1 - 3

Donderdag 25 november 2021
Speelronde 3
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 20:15 Zwaluw VFC ODC 3 - 0

Zondag 28 november 2021
Speelronde 9
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 Alem 7 - 0
Com 14:30 Den Dungen Nooit Gedacht 3 - 0
Com 14:30 RKTVC ODC -
Aanvullende informatie
RKTVC - ODC

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: gestaakt of veld afgekeurd
Com 14:30 Margriet BMC 0 - 0
Com 14:30 FC Schadewijk Schijndel/DE WIT afg
Com 14:30 DVG SCG '18 afg

Zondag 5 december 2021
Speelronde 7
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Margriet Avanti '31 afg

Speelronde 10
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT RKTVC uitg
Com 14:00 ODC FC Schadewijk uitg
Com 14:00 SCG '18 Den Dungen uitg
Com 14:00 BMC DSC uitg
Com 14:00 Alem DVG uitg
Com 14:00 Nooit Gedacht Margriet uitg

Speelronde 9
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 DSC Zwaluw VFC afg

Speelronde 8
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT DVG afg

Speelronde 10
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Zwaluw VFC Avanti '31 uitg

Zondag 12 december 2021
Speelronde 11
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 Nooit Gedacht uitg
Com 14:00 DVG ODC uitg
Com 14:00 RKTVC Zwaluw VFC uitg
Com 14:00 Margriet FC Schadewijk uitg
Com 14:00 Den Dungen BMC uitg
Com 14:00 DSC Schijndel/DE WIT uitg
Com 14:00 SCG '18 Alem uitg

Zondag 23 januari 2022
Speelronde 12
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT Margriet -
Com 14:30 Nooit Gedacht RKTVC -
Com 14:30 BMC Avanti '31 -
Com 14:30 FC Schadewijk SCG '18 -
Com 14:30 Zwaluw VFC DVG -
Com 14:30 ODC Alem -
Com 14:30 DSC Den Dungen -

Zondag 30 januari 2022
Speelronde 13
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 DSC -
Com 14:30 Nooit Gedacht Schijndel/DE WIT -
Com 14:30 Alem Zwaluw VFC -
Com 14:30 RKTVC FC Schadewijk -
Com 14:30 SCG '18 BMC -
Com 14:30 DVG Margriet -
Com 14:30 ODC Den Dungen -

Zondag 6 februari 2022
Speelronde 14
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT ODC -
Com 14:30 DSC Nooit Gedacht -
Com 14:30 Margriet RKTVC -
Com 14:30 BMC Alem -
Com 14:30 Den Dungen Avanti '31 -
Com 14:30 FC Schadewijk DVG -
Com 14:30 Zwaluw VFC SCG '18 -

Zondag 13 februari 2022
Speelronde 15
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 DVG -
Com 14:30 Nooit Gedacht FC Schadewijk -
Com 14:30 Alem Margriet -
Com 14:30 RKTVC Den Dungen -
Com 14:30 SCG '18 Schijndel/DE WIT -
Com 14:30 ODC DSC -
Com 14:30 Zwaluw VFC BMC -

Zondag 20 februari 2022
Speelronde 16
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT Avanti '31 -
Com 14:30 DVG Nooit Gedacht -
Com 14:30 Margriet SCG '18 -
Com 14:30 BMC ODC -
Com 14:30 Den Dungen Zwaluw VFC -
Com 14:30 FC Schadewijk Alem -
Com 14:30 DSC RKTVC -

Zondag 13 maart 2022
Speelronde 17
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 FC Schadewijk -
Com 14:30 Nooit Gedacht BMC -
Com 14:30 Alem Den Dungen -
Com 14:30 RKTVC DVG -
Com 14:30 SCG '18 DSC -
Com 14:30 Zwaluw VFC Schijndel/DE WIT -
Com 14:30 ODC Margriet -

Zondag 20 maart 2022
Speelronde 18
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT Alem -
Com 14:30 RKTVC Nooit Gedacht -
Com 14:30 Margriet Zwaluw VFC -
Com 14:30 Den Dungen SCG '18 -
Com 14:30 FC Schadewijk ODC -
Com 14:30 DVG BMC -
Com 14:30 DSC Avanti '31 -

Zondag 27 maart 2022
Speelronde 19
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 Margriet -
Com 14:30 Nooit Gedacht Den Dungen -
Com 14:30 Alem SCG '18 -
Com 14:30 BMC RKTVC -
Com 14:30 FC Schadewijk DSC -
Com 14:30 DVG Schijndel/DE WIT -
Com 14:30 ODC Zwaluw VFC -

Zondag 3 april 2022
Speelronde 20
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT BMC -
Com 14:30 Margriet Nooit Gedacht -
Com 14:30 RKTVC Avanti '31 -
Com 14:30 SCG '18 ODC -
Com 14:30 Den Dungen FC Schadewijk -
Com 14:30 Zwaluw VFC Alem -

Zondag 10 april 2022
Speelronde 21
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 Zwaluw VFC -
Com 14:30 ODC Nooit Gedacht -
Com 14:30 Alem DSC -
Com 14:30 BMC SCG '18 -
Com 14:30 Margriet Schijndel/DE WIT -
Com 14:30 FC Schadewijk RKTVC -
Com 14:30 DVG Den Dungen -

Zondag 24 april 2022
Speelronde 22
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT FC Schadewijk -
Com 14:30 Nooit Gedacht Avanti '31 -
Com 14:30 Alem ODC -
Com 14:30 BMC Margriet -
Com 14:30 SCG '18 DVG -
Com 14:30 Den Dungen DSC -
Com 14:30 Zwaluw VFC RKTVC -

Zondag 1 mei 2022
Speelronde 23
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 ODC -
Com 14:30 Nooit Gedacht Alem -
Com 14:30 RKTVC SCG '18 -
Com 14:30 FC Schadewijk Margriet -
Com 14:30 Den Dungen Schijndel/DE WIT -
Com 14:30 DVG Zwaluw VFC -
Com 14:30 DSC BMC -

Zondag 15 mei 2022
Speelronde 24
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT DSC -
Com 14:30 Zwaluw VFC Nooit Gedacht -
Com 14:30 Alem Avanti '31 -
Com 14:30 Margriet DVG -
Com 14:30 BMC Den Dungen -
Com 14:30 SCG '18 FC Schadewijk -
Com 14:30 ODC RKTVC -

Zondag 22 mei 2022
Speelronde 25
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 BMC -
Com 14:30 Nooit Gedacht SCG '18 -
Com 14:30 RKTVC Schijndel/DE WIT -
Com 14:30 Den Dungen ODC -
Com 14:30 FC Schadewijk Zwaluw VFC -
Com 14:30 DVG Alem -
Com 14:30 DSC Margriet -

Zondag 29 mei 2022
Speelronde 26
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Schijndel/DE WIT Nooit Gedacht -
Com 14:30 Alem RKTVC -
Com 14:30 Margriet Den Dungen -
Com 14:30 BMC FC Schadewijk -
Com 14:30 SCG '18 Avanti '31 -
Com 14:30 Zwaluw VFC DSC -
Com 14:30 ODC DVG -

Topscorers

Speler: Club: Doelpunten
Mats Steenbekkers Alem 8
Bob van Iersel Nooit Gedacht 7
Tjeerd Pijnenburg Schijndel/DE WIT 7
Jari van Erp Nooit Gedacht 6
Lex van de Biggelaar Den Dungen 6
Roy Groenendaal DVG 6
Roy van Beurden DSC 6
Stan Guns Schijndel/DE WIT 6
Geert van Heeswijk Avanti '31 5
Jurre van Vechel DVG 5
Mart van Boxtel Alem 5
Roel Kappen Avanti '31 5
Boyd van Dijk SCG '18 4
Jeffrey van Vlijmen Margriet 4
Lars Hendriks Nooit Gedacht 4
Loek van Grinsven Den Dungen 4
Martin de Laat Zwaluw VFC 4
Jeffrey Sterks Den Dungen 3
Jens Steenbekkers Alem 3
Joey Schuurmans Margriet 3
Maarten Klaare RKTVC 3
Mateo Malbasic Zwaluw VFC 3
Mauro Brus Avanti '31 3
Roy Govers Margriet 3
Teun Kuipers Avanti '31 3
Tom Schuurmans Den Dungen 3
Arthur Bot SCG '18 2
Bas Vos DSC 2
Bjorn Blummel Schijndel/DE WIT 2
Bjorn de Kort Den Dungen 2
Frank van Herpen Nooit Gedacht 2
Jelle Brus Avanti '31 2
Jens van Grinsven Den Dungen 2
Jordy de Wit DSC 2
Ken Bissels Nooit Gedacht 2
Koen van de Sande DVG 2
Lars Steenbekkers Alem 2
Levi Schuurmans Nooit Gedacht 2
Lucas Stilmant Zwaluw VFC 2
Melle Voets DVG 2
Rob van de Ven Margriet 2
Sam van Sluis Nooit Gedacht 2
Steffan Moes Zwaluw VFC 2
Stijn Smulders ODC 2
Tim Bissels Nooit Gedacht 2
Tim Roovers DVG 2
Timo Vette Schijndel/DE WIT 2
Tjeerd Bron Alem 2
Tom Loobeek Alem 2
Toon van der Heijden Avanti '31 2
Aron van Buren DVG 1
Bart van de Pas ODC 1
Bas de Langen SCG '18 1
Benjamin Duah FC Schadewijk 1
Bilal el Ghezaoui Margriet 1
Boaz Kuper Zwaluw VFC 1
Bram van der Doelen BMC 1
Brent Blummel Schijndel/DE WIT 1
Brent van Herwijnen DSC 1
Dani van der Weg FC Schadewijk 1
Danny Laukes FC Schadewijk 1
e.d. Alem Den Dungen 1
e.d. DVG Nooit Gedacht 1
e.d. RKTVC Den Dungen 1
Francis Nijhof RKTVC 1
Henk Brans FC Schadewijk 1
Joost Mathijssen BMC 1
Jordi van Lijssel SCG '18 1
Jordy Spooren Margriet 1
Jorg van Lierop DVG 1
Julius Emmanuel Zwaluw VFC 1
Kevin Venrooij Zwaluw VFC 1
Koen van Engeland Avanti '31 1
Lars van de Kamp Margriet 1
LoiÁ Kengawe BMC 1
Luc van de Hurk Avanti '31 1
Luuk Steenbekkers Alem 1
Max van Geene ODC 1
Morris Landman Margriet 1
Otis Lalihatu Zwaluw VFC 1
Quincy Broers FC Schadewijk 1
Rick van Pinxten SCG '18 1
Rik van Roosmalen Nooit Gedacht 1
Rody van Gaal SCG '18 1
Sjoerd van Lokven ODC 1
Stefan Bezem Zwaluw VFC 1
Teun van Boxtel Den Dungen 1
Teun Welvaarts DVG 1
Thijn Vos Nooit Gedacht 1
Thijs Govers BMC 1
Thomas Jan van Raaij Schijndel/DE WIT 1
Thomas Kastelijn Schijndel/DE WIT 1
Tom Liemburg FC Schadewijk 1
Tom Vos FC Schadewijk 1