2022 / 2023 KNVB 3E zuid 2



  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 Alem 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Avanti '31 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EVVC 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Schadewijk 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nulandia 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vesta '19 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DSC 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SBC 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Margriet 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Nooit Gedacht 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Den Dungen 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Vorstenbossche Boys 0 0 0 0 0 0 0 0
  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 Alem 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Avanti '31 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EVVC 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Schadewijk 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nulandia 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vesta '19 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DSC 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SBC 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Margriet 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Nooit Gedacht 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Den Dungen 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Vorstenbossche Boys 0 0 0 0 0 0 0 0
  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 Alem 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Avanti '31 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EVVC 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Schadewijk 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nulandia 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vesta '19 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DSC 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SBC 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Margriet 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Nooit Gedacht 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Den Dungen 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Vorstenbossche Boys 0 0 0 0 0 0 0 0
  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 Alem 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Avanti '31 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EVVC 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Schadewijk 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nulandia 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vesta '19 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DSC 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SBC 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Margriet 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Nooit Gedacht 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Den Dungen 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Vorstenbossche Boys 0 0 0 0 0 0 0 0
Topscorers

Deze week

Zondag 25 september 2022
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 Den Dungen -
Aanvullende informatie
Avanti '31 - Den Dungen

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:00
Scheidsrechter / opmerking: O Struijk
Com 14:30 EVVC Nooit Gedacht -
Aanvullende informatie
EVVC - Nooit Gedacht

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: Y Talas
Com 14:30 Nulandia SBC -
Aanvullende informatie
Nulandia - SBC

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: G Grutters
Com 14:30 FC Schadewijk Margriet -
Aanvullende informatie
FC Schadewijk - Margriet

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: J v Rossem
Com 14:30 Vesta '19 DSC -
Aanvullende informatie
Vesta '19 - DSC

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: W Timmers /wedstrijd in Demen
Com 14:30 Alem Vorstenbossche Boys -
Aanvullende informatie
Alem - Vorstenbossche Boys

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: R Kerkhof


Wedstrijdoverzicht

Zondag 25 september 2022
Speelronde 1
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 Den Dungen -
Aanvullende informatie
Avanti '31 - Den Dungen

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:00
Scheidsrechter / opmerking: O Struijk
Com 14:30 EVVC Nooit Gedacht -
Aanvullende informatie
EVVC - Nooit Gedacht

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: Y Talas
Com 14:30 Nulandia SBC -
Aanvullende informatie
Nulandia - SBC

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: G Grutters
Com 14:30 FC Schadewijk Margriet -
Aanvullende informatie
FC Schadewijk - Margriet

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: J v Rossem
Com 14:30 Vesta '19 DSC -
Aanvullende informatie
Vesta '19 - DSC

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: W Timmers /wedstrijd in Demen
Com 14:30 Alem Vorstenbossche Boys -
Aanvullende informatie
Alem - Vorstenbossche Boys

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: R Kerkhof

Zondag 2 oktober 2022
Speelronde 2
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 DSC Nulandia -
Aanvullende informatie
DSC - Nulandia

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: M Snijders
Com 14:30 SBC FC Schadewijk -
Aanvullende informatie
SBC - FC Schadewijk

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: G Linke
Com 14:30 Vorstenbossche Boys Vesta '19 -
Aanvullende informatie
Vorstenbossche Boys - Vesta '19

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: L vd Ven
Com 14:30 Den Dungen Alem -
Aanvullende informatie
Den Dungen - Alem

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: P Kleine
Com 14:30 Nooit Gedacht Avanti '31 -
Aanvullende informatie
Nooit Gedacht - Avanti '31

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: J Kolenberg
Com 14:30 Margriet EVVC -
Aanvullende informatie
Margriet - EVVC

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: P Cornelissen

Zondag 9 oktober 2022
Speelronde 3
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 Margriet -
Com 14:30 EVVC SBC -
Com 14:30 Nulandia Vesta '19 -
Com 14:30 Den Dungen Vorstenbossche Boys -
Com 14:30 FC Schadewijk DSC -
Com 14:30 Alem Nooit Gedacht -

Zondag 16 oktober 2022
Speelronde 4
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 DSC EVVC -
Com 14:30 SBC Avanti '31 -
Com 14:30 Vorstenbossche Boys Nulandia -
Com 14:30 Nooit Gedacht Den Dungen -
Com 14:30 Vesta '19 FC Schadewijk -
Aanvullende informatie
Vesta '19 - FC Schadewijk

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: wedstrijd in Demen
Com 14:30 Margriet Alem -

Zondag 30 oktober 2022
Speelronde 5
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 DSC -
Com 14:30 EVVC Vesta '19 -
Com 14:30 Den Dungen Margriet -
Com 14:30 Nooit Gedacht Vorstenbossche Boys -
Com 14:30 FC Schadewijk Nulandia -
Com 14:30 Alem SBC -

Zondag 6 november 2022
Speelronde 6
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 DSC Alem -
Com 14:30 SBC Den Dungen -
Com 14:30 Vorstenbossche Boys FC Schadewijk -
Com 14:30 Nulandia EVVC -
Com 14:30 Vesta '19 Avanti '31 -
Aanvullende informatie
Vesta '19 - Avanti '31

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: wedstrijd in Demen
Com 14:30 Margriet Nooit Gedacht -

Zondag 13 november 2022
Speelronde 7
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 Nulandia -
Com 14:30 EVVC FC Schadewijk -
Com 14:30 Den Dungen DSC -
Com 14:30 Nooit Gedacht SBC -
Com 14:30 Alem Vesta '19 -
Com 14:30 Margriet Vorstenbossche Boys -

Zondag 20 november 2022
Speelronde 8
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 SBC Margriet -
Com 14:30 Vorstenbossche Boys EVVC -
Com 14:30 Nulandia Alem -
Com 14:30 FC Schadewijk Avanti '31 -
Com 14:30 Vesta '19 Den Dungen -
Aanvullende informatie
Vesta '19 - Den Dungen

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:30
Scheidsrechter / opmerking: wedstrijd in Demen
Com 14:30 DSC Nooit Gedacht -

Zondag 27 november 2022
Speelronde 9
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 EVVC -
Com 14:30 SBC Vorstenbossche Boys -
Com 14:30 Den Dungen Nulandia -
Com 14:30 Nooit Gedacht Vesta '19 -
Com 14:30 Alem FC Schadewijk -
Com 14:30 Margriet DSC -

Zondag 4 december 2022
Speelronde 10
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 EVVC Alem -
Com 14:00 Avanti '31 Vorstenbossche Boys -
Com 14:00 DSC SBC -
Com 14:00 FC Schadewijk Den Dungen -
Com 14:00 Vesta '19 Margriet -
Aanvullende informatie
Vesta '19 - Margriet

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 14:00
Scheidsrechter / opmerking: wedstrijd in Demen
Com 14:30 Nulandia Nooit Gedacht -

Zondag 11 december 2022
Speelronde 11
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 SBC Vesta '19 -
Com 14:00 Vorstenbossche Boys DSC -
Com 14:00 Den Dungen EVVC -
Com 14:00 Nooit Gedacht FC Schadewijk -
Com 14:00 Alem Avanti '31 -
Com 14:00 Margriet Nulandia -

Zondag 5 februari 2023
Speelronde 12
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 DSC Vesta '19 -
Com 14:30 SBC Nulandia -
Com 14:30 Vorstenbossche Boys Alem -
Com 14:30 Den Dungen Avanti '31 -
Com 14:30 Nooit Gedacht EVVC -
Com 14:30 Margriet FC Schadewijk -

Zondag 12 februari 2023
Speelronde 13
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 Nooit Gedacht -
Com 14:30 EVVC Margriet -
Com 14:30 Nulandia DSC -
Com 14:30 FC Schadewijk SBC -
Com 14:30 Vesta '19 Vorstenbossche Boys -
Com 14:30 Alem Den Dungen -

Zondag 5 maart 2023
Speelronde 14
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 DSC FC Schadewijk -
Com 14:30 SBC EVVC -
Com 14:30 Vorstenbossche Boys Den Dungen -
Com 14:30 Nooit Gedacht Alem -
Com 14:30 Vesta '19 Nulandia -
Com 14:30 Margriet Avanti '31 -

Zondag 12 maart 2023
Speelronde 15
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 SBC -
Com 14:30 EVVC DSC -
Com 14:30 Nulandia Vorstenbossche Boys -
Com 14:30 Den Dungen Nooit Gedacht -
Com 14:30 FC Schadewijk Vesta '19 -
Com 14:30 Alem Margriet -

Zondag 19 maart 2023
Speelronde 16
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 DSC Avanti '31 -
Com 14:30 SBC Alem -
Com 14:30 Vorstenbossche Boys Nooit Gedacht -
Com 14:30 Nulandia FC Schadewijk -
Com 14:30 Vesta '19 EVVC -
Com 14:30 Margriet Den Dungen -

Zondag 26 maart 2023
Speelronde 17
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 Vesta '19 -
Com 14:30 EVVC Nulandia -
Com 14:30 Den Dungen SBC -
Com 14:30 Nooit Gedacht Margriet -
Com 14:30 FC Schadewijk Vorstenbossche Boys -
Com 14:30 Alem DSC -

Zondag 2 april 2023
Speelronde 18
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 DSC Den Dungen -
Com 14:30 SBC Nooit Gedacht -
Com 14:30 Vorstenbossche Boys Margriet -
Com 14:30 Nulandia Avanti '31 -
Com 14:30 FC Schadewijk EVVC -
Com 14:30 Vesta '19 Alem -

Zondag 16 april 2023
Speelronde 19
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 FC Schadewijk -
Com 14:30 EVVC Vorstenbossche Boys -
Com 14:30 Den Dungen Vesta '19 -
Com 14:30 Nooit Gedacht DSC -
Com 14:30 Alem Nulandia -
Com 14:30 Margriet SBC -

Zondag 23 april 2023
Speelronde 20
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 EVVC Avanti '31 -
Com 14:30 DSC Margriet -
Com 14:30 Vorstenbossche Boys SBC -
Com 14:30 Nulandia Den Dungen -
Com 14:30 FC Schadewijk Alem -
Com 14:30 Vesta '19 Nooit Gedacht -

Zondag 14 mei 2023
Speelronde 21
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 SBC DSC -
Com 14:30 Vorstenbossche Boys Avanti '31 -
Com 14:30 Den Dungen FC Schadewijk -
Com 14:30 Nooit Gedacht Nulandia -
Com 14:30 Alem EVVC -
Com 14:30 Margriet Vesta '19 -

Zondag 21 mei 2023
Speelronde 22
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Avanti '31 Alem -
Com 14:30 EVVC Den Dungen -
Com 14:30 DSC Vorstenbossche Boys -
Com 14:30 Nulandia Margriet -
Com 14:30 FC Schadewijk Nooit Gedacht -
Com 14:30 Vesta '19 SBC -

Topscorers

Speler: Club: Doelpunten
Geert van Heeswijk Avanti '31 0