Landelijk



Landelijke (amateurs)
club plaats trainer
Jack's League    
AFC Amsterdam Jorg Smeets
ASWH Hendrik-Ido-Ambacht Rogier Veenstra
Excelsior M Maassluis Dogan Corneille
GVVV Veenendaal Jochem Twisker
HHC Hardenberg Hardenberg Bert v Hunenstijn
HFC Koninklijke Haarlem Gertjan Tamerus
Katwijk Katwijk Anthony Correia
Kozakken Boys Werkendam Rick Adjei
Noordwijk Noordwijk Kees Zethof
Quick Boys Katwijk Edwin Grünholz
Rijnsburgse Boys Rijnsburg Henk Wisman
Scheveningen Scheveningen  
Spakenburg Spakenburg Eric Meijers
Jong Sparta  Rotterdam  
TEC Tiel Hans vd Haar
De Treffers Groesbeek Jan de Jonge
Jong Volendam Volendam  
Ijsselmeervogels Spakenburg Barry Smit
     
3e divisie zondag    
ADO '20 Heemskerk  
Blauw Geel '38/Jumbo Veghel Niels v Casteren
DEM Beverwijk  
Dongen Dongen Osman Erbas
EVV Echt Leo Beckers
Gemert Gemert Reinald Boeren
Groene Ster Heerlerheide Maurice Verbunt
Hercules Utrecht  
Hollandia Hoorn  
Hoogland Hoogland  
HSC '21 Haaksbergen  
JOS/Watergraafsmeer Amsterdam  
OFC Oostzaan  
OSS '20 Oss Bertran Kreekels
Quick (H) Den Haag  
UNA Veldhoven Harrie Gommans
Unitas Gorinchem Michel v Oostrum
Westlandia Naaldwijk  
     
3e divisie zaterdag    
ACV Assen  
AJAX Amsterdam  
Barendrecht Barendrecht  
DOVO Veenendaal  
DVS '33 Ermelo  
Excelsior '31 Rijssen  
GOES Goes  
Harkemase Boys Harkema  
Hoek Hoek  
FC Lisse Lisse  
ODIN '59 Heemskerk  
Sparta Nijkerk Nijkerk  
Sportlust '46 Woerden  
Staphorst Staphorst  
SteDoCo Hoornaar  
Ter Leede Sassenheim  
VVOG Harderwijk  
VVSB Noordwijkerhout  
     
hoofdklasse A zondag    
Alcides Meppel  
Alphense Boys Alhen aan de Rijn  
Be Quick 1887 Haren  
Emmen VV Emmen  
HBS Den Haag  
Hoogeveen Hoogeveen  
Purmersteijn Purmerend  
RKAVV Leidschendam  
SDO Bussum  
SJC Noordwijk  
TOGB Berkel en Rodenrijs  
TAC '90 Den Haag  
RKVV Velsen Driehuis  
VOC Rotterdam  
De Zouaven Grootebroek  
     
hoofdklasse A zaterdag    
Achilles '29 Groesbeek Ruud Kaiser
Achilles Veen Veen John karelse
ARC Alphen aan de Rijn  
Capelle Capelle aan de Ijssel  
DHSC Utrecht  
DUNO D Doorwerth  
SC Feyenoord Rotterdam  
FC Gravenzande 's-Gravenzande  
Jodan Boys Gouda  
SV Poortugaal Poortugaal  
Rijnvogels Katwijk aan de Rijn  
Rijsoord Ridderkerk  
Scherpenzeel Scherpenzeel  
Smitshoek Barendrecht  
Spijkenisse Spijkenisse  
Zwaluwen V Vlaardingen  
     
hoofdklasse B zondag
   
AWC Wijchen Camiel Jager
Baronie Breda Jurriaan v Poelje
EHC Hoensbroek Paul Meulenberg
Halsteren Halsteren Erwin de Nijs
Juliana'31 Malden Ton Kostermans
LONGA '30 Lichtenvoorde  
Meerssen SV Meerssen Danny Volkers
Minor Nuth Chris Burhenne
Moerse Boys Zundert Jurgen Arnouts
Nuenen Nuenen Maurice Verberne
OJC ROSMALEN Rosmalen Willem Leushuis
Orion Nijmegen Jeroen v Haaren
RKZVC Zieuwent  
Silvolde Silvolde  
UDI'19/CSU Uden Lodewijk d Kruif
     
Hoofdklasse B zaterdag    
AZSV Aalten  
Berkum Zwolle  
Buitenpost Buitenpost  
DETO Vriezenveen  
ASV De Dijk Amsterdam  
Eemdijk Bunschoten-Spakenburg  
Flevo Boys Emmeloord  
Genemuiden Genemuiden  
HZVV Hoogeveen  
Noordscheschut Noordscheschut  
NSC Nijkerk  
ONS Sneek Sneek  
SDC Putten Putten  
Swift Amsterdam  
Urk Urk  
Volendam Volendam  
     
 © Voetbal Geffen