Oost (Regio Nijmegen)



District Oost    
 club  plaats  trainer
1E zondag    
De Bataven Gendt  Frank v Kouwen
SC Bemmel Bemmel  Rob Bouman
BVC '12 Beek-Ubbergen  
Columbia Apeldoorn  
Dalfsen Dalfsen  
Heino Heino  
MASV Arnhem  
RKHVV Huissen  
ROHDA Raalte Raalte  
Stevo Geesteren  
TVC '28 Tubbergen  
Tubantia Hengelo  
Voorwaarts T Twello  
FC Winterswijk Winterswijk  
     
2I zondag    
Concordia W Wehl  Bas v Londen
DCS Zevenaar  Eric v Zutphen
DIO '30 Druten  Stefan Mulller
DVC '26 Didam  Kevin Jeurissen
Eendracht '30 Mook  Charles Kaslauzkas
Quick 1888 Nijmegen  Rutger Worm
Spero Elst  Hanky Leatemia
SDOUC Ulft  Jan Vreman
Union Malden  Fabian Krebbers
Varsseveld Varsseveld  Arno Heersink
VIOD Doetinchem Doetinchem  Rudi Vonk
Vorden Vorden  Wouter Schouten
VVG '25 Gaanderen  Lars Krabbenberg
WSV Apeldoorn  Jordy Fakkert
     
3C zondag    
Doetinchem Doetinchem  
DVV Duiven  
Gendringen Gendringen  Wolf Wannet
HC '03 Drempt  
Sportclub Lochem Lochem  
Montferland Zeddam  
OBW Zevenaar  
PAX Hengelo  
SC Rheden Rheden  
Ruurlo Ruurlo  
SML Arnhem  
FC TRIAS Winterswijk  
VVO Rozendaal  
Witkampers Laren  
     
3D zondag
   
Arnhemse Boys Arnhem  Pim Scholten
Beuningse Boys Beuningen  Tonnie Pijnappels
Brakkestein Nijmegen  Thijs Hendriks
Blauw Wit Nijmegen  Roel Hendriks
Driel Driel  Eddy Hagen
DVOL Lent  Michael Brussen
Eldenia Arnhem  Roy vd Hoek
Ewijk Ewijk  Bram Remkens
GVA Doornenburg  Johan Scholten
HAVO Haalderen  Fred Razing
RODA '28 Winssen  Rutger Schuijffel
SML Arnhem  
Trekvogels Nijmegen  Erwin Koen
VDZ Arnhem  Habib Al Mohsinawi
     
3A zaterdag    
Dieren Dieren  
DVOV Velp  
Eefde SP Eefde  
Eerbeekse Boys Eerbeek  
ESA Rijkerswoerd  
Excelsior Z Zetten  
JVC Cuijk Cuijk  Dennis Straatman
Oeken Brummen  
Redichem Heelsum  
SP Teuge Teuge  
vv UNI Nijmegen  
Waalstad Nijmegen  
FC Zutphen Zutphen  
ZZC '20 Zelhem  
     
4E zondag    
Angeren Angeren  
Aquila Dreumel  
DIOSA Balgoij  
DSZ Boven-Leeuwen  
Hatert Hatert  
Krayenhoff Nijmegen  
FC Kunde Nijmegen  
SC Millingen Millingen a/d Rijn  
Nijmegen Nijmegen  
OSC (N) Nijmegen  
Overasseltse Boys Overasselt  
SCE Nijmegen  
SCP Puiflijk  
UHC Hernen  
     
4A zaterdag    
Alverna Alverna  
AWC Wijchen  
AZ 2000 Arnhem  
Beuningse Boys Beuningen  
Elistha Elst  
Juliana '31 Malden  
Kolping-Dynamo Nijmegen  
De Paasberg Arnhem  
Oranje Blauw N Nijmegen  
SVHA Herveld  
De Treffers Groesbeek  
Quick 1888 Nijmegen  
SC Valburg Valburg  
Woezik Wijchen  
     
4B zaterdag    
CHRC Heelsum  
DFS Opheusden Opheusden  
Dodewaard Dodewaard  
EMM Randwijk Randwijk  
Fortissimo Ede  
GVC Wageningen  
Kesteren Kesteren  
FC Lienden Lienden  
SDOO Heteren  
Uchta Ijzendoorn  
Wageningen Wageningen  
WAVV Wageningen  
Wodanseck Wolfheze  
     
5D zondag    
AAC-Olympia Horsen-Altforst  
AVIOS-DBV Alphen  
Batavia Batenburg  
DVSG Groesbeek  
Heumen Heumen  
Niftrik Niftrik  
SCD '33 Deest  
SVO '68 Ooij  
Unitas'28 Wamel  
Victoria '25 Afferden  
VVLK Leuth  
WVW Weurt  
     
     
  © Voetbal Geffen