zuid 1 zaterdag


zuid 1    
club plaats trainer
1C zaterdag    
Almkerk Almkerk  Ad v Seeters
De Bilt De Bilt  John Vink
FC Breukelen Breukelen  Frans Schuitemaker
GRC '14 Giessen  Piet de Kruif
Huizen Huizen  Arnold Klein
Montfoort '19 SV Montfoort  Theo de Boon
Nivo Sparta Zaltbommel  Bert Ruijsch
LRC Leerdam  Emanuel Sluis
Roda '46 Leusden  Dick Kooijman
Sliedrecht Sliedrecht  Dennis vd Steen
SVL Langbroek  Cesco Agterberg
WNC Waardenburg  Cor Prein
Woudenberg Woudenberg  Jeroen Peters
Zuidvogels Huizen  Michael vd Berg
     
2E zaterdag    
Arnemuiden Arnemuiden  
FC Axel Axel  
Bruse Boys Bruinisse  
DBGC Oude -Tonge  
's Heer Arendskerke 's Heer Arendskerke  
Meeuwen Zoutelande  
MZC '11 Zierikzee  
NSVV Numansdorp  
Oostkapelle/Domburg Oostkapelle  
Serooskerke Serooskerke  
SSV '65 Goes  
VVGZ Zwijndrecht  
Walcheren Vlissingen  
Yerseke Yerseke  
     
2F zaterdag    
Altena Nieuwendijk  Johan vd Werf
Arkel Arkel  Leon Elands
Drechtstreek Papendrecht  Paul Koster
EBOH Dordrecht  Patrick Stok
GJS Gorichem  Marco Verbeek
Heukelum Heukelum  Jerome Cleton
Roda Boys Aalst  Jan v Grinsven
Sleewijk Sleewijk  Antoine v Pelt
SVW Gorinchem  
Tricht Tricht  Jacob v Zanten
Wieldrecht Dordrecht  Pipi Pruimboom
Wilhelmina '26 Wijk en Aalburg  Hans d Jong
Woudrichem Woudrichem  Erwin v Breugel
De Zwerver Kinderdijk  Joery de Waal
     
3A zaterdag    
Bevelanders Kamperland  
FC Dauwedaele Middelburg  
Goes Goes  
GPC Vlissingen Vlissingen  
Lewedorpse Boys Lewedorp  
Luctor Heinkenszand Heinkenszand  
SV Nieuwdorp Nieuwdorp  
De Noormannen Westkapelle  
De Patrijzen s-Heerenhoek  
RCS Oost-Souburg  
Veere Veere  
VCK Koudekerke  
Zaamslag Zaamslag  
Zeelandia-Middelburg Middelburg  
     
3B zaterdag    
Duiveland Oosterland  
De Fendert Fijnaart  
Halsteren Halsteren  
Kapelle Kapelle  
Klundert Klundert  
Kogelvangers Willemstad  
Krabbendijke Krabbendijke  
NOAD '67 Sint-Philipsland  
Prinsenland Dinteloord  
SEOLTO Zevenbergen  
Tholense Boys Tholen  
WHS Sint Annaland  
ZSC '62 Scharendijke  
Zwaluwe Lage Zwaluwe  
     
3C zaterdag    
Ameide Ameide  
Alblasserdam Alblasserdam  
De Alblas Alblasserdam  
DFC Dordrecht  
Dilettant Krimpen a/d Lek  
Dubbeldam Dordrecht  
Groot Ammers Groot Ammers  
Hardinxveld Hardinxveld Giessendam  
Lekkerkerk Lekkerkerk  
Meerkerk Meerkerk  
Perkouw Berkenwoude  
Schoonhoven Schoonhoven  
Streefkerk Streefkerk  
VVAC Ottoland  
     
3D zaterdag    
BLC Den Bosch  Danny Otterlo
BZC '14 Brakel  Lennard Weber
SV Capelle Capelle  Edin Curic
GDC Genderen  Gerrit Molenaar
GVV '63 Gameren  Danny v Geffen
Haaften Haaften  Bart Fransen
TSVV Merlijn Tilburg  Eric Oeben
MVV '58 Meteren  Ruwin Verwoert
NEO '25 Waalwijk  
NOAD '32 Wijk en Aalburg  Erwin Verheij
ONI 's Gravenmoer  
Sparta'30 Andel  Peter Burg
Schelluinen Schelluinen  
Vuren Vuren  
     
4A zaterdag    
Apollo '59 's-Gravenpolder  
Cadzand Cadzand  
DWO '15 Driewegen  
HKW '21 Hoedenskerke  
Jong Ambon Middelburg  
MZVC Middelburg  
Nieuwland Nieuw en Sintjoosland  
Schoondijke Schoondijke  
Spui Spui  
VC Vlissingen Vlissingen  
Wemeldinge Wemeldinge  
Wolfaartsdijk Wolfaartsdijk  
     
4B zaterdag    
ASV Brouwershaven Brouwershaven  
Colijnsplaatse Boys Colijnsplaat  
Hansweertse Boys Hansweert  
Kruiningen Kruiningen  
Rillandia Rilland  
SKNWK Nieuwerkerk  
Smerdiek Sint Maartensdijk  
SPS Poortvliet  
Stavenisse Stavenisse  
Waarde Waarde  
De Westhoek Burg Haamstede  
WIK '57 Kerlwerve  
     
4C zaterdag    
Alliance Roosendaal  
FC Bergen Bergen op Zoom  
DHV ZevenbergschenHoek  
DOSKO Bergen op Zoom  
DVO '60 Roosendaal  
Internos Etten Leur  
Lepelstraat Boys Lepelstraat  
MOC '17 Bergen op Zoom  
SC Welberg Welberg  
Steenbergen Steenbergen  
Vrederust Halsteren  
VVC '68    
     
4D zaterdag VVC '58  
Baronie Breda  
Berkdijk Kaatsheuvel  
Boeimeer Breda  
DESK Kaatsheuvel  
Dongen Dongen  
Olympia'60 Dongen  
Oosterhout Oosterhout  
RFC Raamsdonkveer  
Rijen Rijen  
SCO Oosterhout  
SSC'55 Sprang-Capelle  
The Gunners Breda  
     
4E zaterdag    
ASH Hellouw  
Asperen  Asperen  
GSC/ODS Dordrecht  
Herovina Herwijnen  
IFC  Hendrik-Ido-Ambacht  
Leerdam Sport 55 Leerdam  
Lekvogels  Lexmond  
Peursum Giessenburg  
SVS'65 Spijk  
SV Noordeloos Noordeloos  
SSW Dordrecht  
Unitas Gorinchem  
ZBC '97 Zwindrecht  
     
4F zaterdag    
Beesd Beesd  
De Braak Helmond  
FC Drunen Drunen  
GVV Geldermalsen  Freek Wittenrood
Kerkwijk Kerkwijk  
Margriet Oss  Ron Smits
OSS'20 Oss  Johan v Osch
OSC'45  Orthen  Jeroen Beekwilder
Rhelico Rumpt  
FC Tilburg Tilburg  
TOP Oss  Jordy v Boxtel
Well Well  Remy Schouwenaar
Willem II Tilburg  
     
  © Voetbal Geffen