zuid 1 zondag


zuid 1    
club plaats trainer
1C zondag    
Alverna Alverna Zoran Borojevic
Berghem Sport Berghem Stef Sijbers
Best Vooruit Best Miguel vd Dungen
Brabantia Eindhoven Roel Nabuurs
EFC Eersel Edwin Slagboom
Eindhoven AV Eindhoven Jan Poortvliet
Erp Erp Jurgen v Wanrooij
HVCH Heesch Roy de Haan
Leones Beneden Leeuwen Andre Conelissen
NEC Nijmegen Jan Pruijn
Nemelaer Haaren Theo v Geffen
Rhode/Stiphout Bouw Sint Oedenrode Hans Lathouwers
TOP Oss Bas Gösgens
Woezik Wijchen Ferdi Akankan
     
2E zondag    
Bavel Bavel Coen Rijppaert
Beek Vooruit Prinsenbeek Marcel v Helmond
Cluzona Wouw Marcel vd Sloot
JEKA Bavel Ivo v Moergestel
SC Kruisland Kruisland John Taks
Madese Boys Made Dion Schuurmans
RBC Roosendaal Robert Braber
Rijen Rijen Fred Kruijs
Roosendaal Roosendaal Mark Klippel
FC Tilburg Tilburg Michael de Boer
TSC Oosterhout Ad Looijmans
Uno Animo Loon op Zand Kees v Loon
VOAB Goirle Werner Cools
WSC Waalwijk Norbert Rebsch
    Peter Verzijl
     
2F zondag    
CHC Den Bosch Fatah Hadouir
DAW Schaijk Schaijk Rob vd Ven
Emplina Empel Jeroen v Bezouwen
EVVC Vinkel Antwan v Rijn
Heeswijk Heeswijk Theo v Lieshout
Helvoirt Helvoirt Henk v Hattum
Olympia'18 Boxmeer Wil Beijer
Prinses Irene Nistelrode Eric Meulendijk
Real Lunet Vught Glen Simon
SVSSS Udenhout Cemal Yilmaz
Venhorst Venhorst Michaël v Doren
Vianen Vooruit Vianen Joost Janssen
Volharding Vierlingsbeek Johan Vullings
Volkel Volkel Michiel Jans
     
3A zondag    
Clinge Clinge  
DSE Etten Leur  
Groen Wit Breda  
Hoeven Hoeven  
HVV '24 Hulst  
Philippine Philppine  
Schijf Schijf  
Sprundel Sprundel  
Steen Sint Jansteen  
Terneuzen Terneuzen  
UVV '40 Ulvenhout  
Victoria '03 Oudenbosch  
VVR Rijsbergen  
Zundert Zundert  
     
3B zondag    
Baardwijk Waalwijk Ruud vd Heuvel
BVV Den Bosch Hennie v Ooijen
FC Engelen Den Bosch Antony Lurling
Gilze Gilze Jeremy Buchly
Gudok Tilburg Ronald Boudewijn
Haarsteeg Haarsteeg Ercument Metin
Nieuwkuijk Nieuwkuijk Corné Verhoeven
RKDVC Drunen Edwin v Wijk
RWB Waalwijk Larry v Ommen
TGG Den Bosch Ricardo Aguado
Trinitas Oisterwijk Oisterwijk Pierre v Berkel
Vlijmense Boys Vlijmen Erik v Esch
Waspik Waspik Emiel Heefer
ZIGO Tilburg Antal Tooten
     
3C zondag    
Alem  Alem Ben Hoek
Avanti'31 Schijndel Stefan Hesemans
BMC Berlicum Ton Berens
Den Dungen Den Dungen Kevin v Emmerik
DSC Kerkdriel Robin Verheijden
DVG Liempde Henri vd Braak
Margriet Oss Maarten v Vught
Nooit Gedacht Geffen Henry vd Linden
ODC Boxtel Piet Drijvers
RKTVC Tiel Ger Henskens
SCG'18 Sint Michielgestel Koen Wissing
FC Schadewijk Oss Gaby Kuipers
Schijndel/DE WIT Schijndel Henry v Alebeek
Zwaluw VFC Vught John Laponder
     
3D zondag    
Bladella Bladel Jurgen Elbers
Budel Budel Walter v Ommeren
DBS Eindhoven Eric vd Palen
Dommelen Dommelen Paul Firet
Gestel Eindhoven Kadir Kalender
Hapert Hapert Robbert Verhoeven
Hoogeloon Hoogeloon Nik Bierens
Nijnsel/TVE Reclame Nijnsel Carlo Vorstenbosch
PSV Eindhoven Stefan Wijlaars
Reusel Sport Reusel Niels Gevers
RPC Eindhoven Ruud vd Rijt
SBC Son en Breugel Wouter Hubers
Unitas'59 Eindhoven Peter Jonkman
Wilhelmina Boys Best Rudy Wetzel
     
4A zondag    
Biervliet Biervliet  
Breskens Breskens  
Corn Boys Sas van Gent  
Graauw Grauw  
Groede Groede  
Hontenisse Kloosterzande  
Hoofdplaat Hoofdplaat  
Hulsterloo Nieuw-Namen  
Koewacht Koewacht  
Oostburg Zeeuws Vlaanderen  
RIA W Westdorpe  
SDO '63 Lamswaarde  
Sluis Sluis  
Ijzendijke Ijzendijke  
Vogelwaarde Vogelwaarde  
     
4B zondag    
Achtmaal Achtmaaal  
BSC Roosendaal  
Grenswachter Putte  
METO Hoogerheide  
Nieuw Borgvliet Bergen op Zoom  
NSV Nispen  
NVS Nieuw-Vossemeer  
ODIO Ossendrecht  
Rimboe Wouwse Plantage  
RSV Rucphen  
VIVOO Huijbergen  
Wernhout Wernhout  
WVV '67 Woensdrecht  
     
4C zondag    
DEVO Bosschenhoofd  
DIA Teteringen  
DIOZ Zegge  
Dussense Boys Dussen  
Noordhoek Noordhoek  
PCP Breda  
Raamsdonk Raamsdonk  
RFC Raamsdonkveer  
Right 'Oh Geertruidenberg  
SAB Breda  
SVC Standaardbuiten  
Terheijden Terheijden  
VCW Wagenberg  
WDS '19 Breda  
     
4D zondag    
Audacia Moergestel  
Berkdijk Kaatsheuvel  
Blauw Wit '81 De Moer  
Chaam Chaam  
GESTA Galder en Strijbeek  
Gloria UC Baarle-Nassau  
GSBW Goirle  
Jong Brabant Berkel-Enschot  
OVC '26 Tilburg  
Reeshof SV Tilburg  
Riel Riel  
VCB Biezenmortel  
Viola Alphen  
Were Di Tilburg  
WSJ Tilburg  
     
4E zondag    
Bergeijk Bergeijk Sven Verstappen
HMVV Hoge Mierde Ron de Kort
Hulsel Hulsel Wim Hoeben
De Raven Luyksgestel Waldo vd Besselaar
Riethoven Riethoven Guillaume v Wilgen
RKDSV Diessen Frans Verbeek
SDO '39 Lage Mierde Tom vd Steen
Spoordonkse Boys Oirschot Coen Vos
Steensel Steensel Stefan d Graaf
Tuldandia Esbeek Kees Mollen
Vessem Vessem Richard vd kerkhof
Waalre Waalre Henri Houben
De Weebosch Bergeijk Nick Smits
ZSC Westerhoven Gertjan Smolders
     
4F zondag    
Acht Acht Tim de Wert
Avesteyn Dinther Hugo vd Sande
Boskant Sint-Oedenrode Peter vd Heijden
DOSL Leende Willem Aarts
DVS Aalst Sander Bosch
ELI Lieshout Michael Thijs
EMK Nuenen Ronnie Jansen
Mariahout Mariahout Fred Vermeulen
Puspharia Eindhoven Daan Guldemond
RKGSV Gerwen Jeroen Vermaas
Tivoli Eindhoven Jeroen Berende
VOW Zijtaart Patrick Cissen
WEC Schijndel Henry v Wanrooij
Woenselse Boys Eindhoven Peter Geurts
     
4G zondag    
Boxtel Boxtel Frank v Oers
Buren Buren Arie  Kraaijveld
BZS Beusichem Niells Bosch
Elshout Elshout Gilbert d Fijter
Essche Boys Esch Leon v Wanrooij
Jan van Arckel Ammerzoden Giel Goesten
Maliskamp Maliskamp Willem vd Berg
MEC '07 Maurik Piet v Lent
Nulandia Nuland Marc v Delft
RKKSV Kruisstraat Ramon v Rixtel
Teisterbanders Kerk-Avezaath Gert v Esterik
VCB Biezenmortel Mathieu vd Steen
Wilhelmina Den Bosch Coen v Overbeek
     
5A zondag    
ADVENDO Breda  
FC Drunen Drunen  
DVVC Dongen  
HSC '28 Heerle  
HZ '75 Hooge Zwaluwe  
Molenschot Molenschot  
Neerlandia '31 Dorst  
OVV '67 Oosteind  
De Schutters Stampersgat  
SSW Dordrecht  
SVG Tilburg  
TPO Moerdijk  
TVC Breda Breda  
     
5B zondag    
DESO Oss John Putters
DSS '14 Heesselt  
Hedel Hedel Nicki Beekwilder
HRC '14 Hurwenen Rene vd Putten
Maaskantse Boys Maren Kessel Maurizio Atzeni
MOSA'14 Oijen Peter v Orsouw
OKSV Overlangel Freek Toren
Ophemert Ophemert André Verbeek
RKVSC Velddriel Marco v Loon
Ruwaard Oss Eugene Geenen
SBV Haren Sander Strik
SCZ Zoelen  
Wadenoijen Wadenoijen  
     
5C zondag    
De Bocht '80 Oirschot Suat Tasci
Casteren Casteren Geert Voets
DEES Wintelre Hans Clijsen
DOSKO'32 Duizel Joris Tuns
EDN '56 Haghorst Frans Tekath
Irene Gemonde Michel vd Wal
Knegselse Boys Knegsel Danny Blankers
LSV Boxtel Boxtel  
Nederwetten Nederwetten Henri Maas
Netersel Netersel Andre Vosters
Ollandia Olland Mayk v Driel
SVSOS Biest-Houtakker Johan vd Pas
Terlo Bergeijk Hans Schoenmakers
     
 © Voetbal Geffen