zuid 2 zondag


zuid 2    
club plaats trainer
1D zondag    
Chevremont Kerkrade Rob Pierik
Deurne Deurne Frank Teeuwen
Geldrop Geldrop Pierre v Eeden
Heeze Heeze Ronald Tielemans
BSV Limburgia Brunssum Jan v Dijk
De Ster Stein Pedro Rcksen
SSS'18 Overloon Michel Kuipers
Susteren Susteren Jurgen de Haan
Venlosche Boys Venlo Joeri janssen
SV Venray Venray Frans Koenen
Veritas Neeritter Geert Suijlen
Wilhelmina'08 Weert Gerard Douven
Wittenhorst Wittenhorst Sjoerd v Coelen
ZSV Deurne Ömer Kaya
     
2G zondag    
Bekkerveld Heerlen Dick Voorn
Caesar Beek Danny Volkers
Eijsden Eijsden Jos Vanderlyde
Geleen Zuid Geleen Leo Beckers
Geusselt Sport Maastricht Rob Lemmens
GSV'28 Beek Bart Meulenberg
Heer Maastricht Said Farhane
Heerlen Sporting Heerlen Jorrit Dacier
Laura-Hopel Combinatie Eygelshoven Ger Senden/Elmar Choinowski
Lindenheuvel FC Geleen Dennis Visser
RVU Meerssen Eric Marees
Schaesberg Landgraaf Tim Zuidersma
Scharn Maastricht Anton Vriesde
Sportclub '25 Bocholtz Remo Gielkens
     
2H zondag    
Beerse Boys Middelbeers Hans Staps
Braakhuizen Geldrop Jeroen vd Sloot
De Valk Valkenswaard Marc Höcher
Hilvaria  Hilvarenbeek Koen vd Heijden
Marvilde Veldhoven Frank Weijers
Mierlo Hout  Mierlo Hout Raymond Koenraadt
NWC Asten Ruud Vermeer
Oirschot Vooruit Oirschot Roland Schuermans
RKVVO Veldhoven Matthijn Hoogduin
Rood Wit V Veldhoven Dragan Thijssens
Someren Someren Tim v Seggelen
Sparta '25 Beek en Donk Patrick Methorst
Valkenswaard Valkenswaard Goeran vd Heuvel
     
3A zondag    
BMR Mheer  
Heksenberg Heerlen  
Hellas Klimmen  
FC Hoensbroek Hoensbroek  
Spcl Jekerdal Maastricht  
FC Landgraaf Landgraaf  
KVC Oranje Kerkrade  
Simpelveld Simpelveld  
SVME Eijsden  
Walram Valkenburg  
WDZ Bocholtz  
Weltania Heerlen  
Maastricht West Maastricht  
Wijnandia Kerkrade  
     
3B zondag    
ALFA SPORT Oirsbeek  
Argo SV Obbicht  
Brevendia Stramproy  
Born Born  
Centrum Boys Sittard  
DVO Sittard  
Haslou Elsloo  
Hebes Beegden  
Langeberg Brunssum  
RKVB Baexem  
SHH Herten  
Sittard Sittard  
Spaubeek Spaubeek  
SVC 2000 Roermond  
     
3C zondag    
Baarlo Baarlo Tim Nabben
Blerick Blerick Erick Verschuren
FCV- Venlo Venlo Roland Heger
Haelen Haelen Thijs Moonen
HBSV Hout-Blerick Angelo v Mil
Helden Helden Rob Jacobs
Sportcub Irene Tegelen Eric Caasenbrood
IVO Velden Grad Xhofleer 
Liessel Liessel Daniel Voigt
Merefeldia Nederweert Andre Boessen
MMC Weert Weert  
MVC '19 Maasbree Tom v Bergen
RKSVO Ospel Huub Joosten
Sparta '18 Sevenum Ronald Steijlen
     
3D zondag    
EGS '20                Escharen Remco ten Hoopen
Boekel Sport Boekel Marc vd Ven
SV De Braak Helmond Wim de Roy
Excellent Oploo John Janssen
Germania Groesbeek Jeffrey Kooistra
Groesbeekse Boys Groesbeek Bas Hendriks
Handel Handel Sander Janssen
Hapse Boys Haps Wilfred Schoonderbeek
Melderslo Melderslo Freek Thoone
Rood Wit Groesbeek Frank Koch
SV United Wanssum Fenne Smits
Vitesse '08 Gennep Ales Jurcik 
Ysselsteyn Ysselsteyn Ruud Jenneskens
     
4A zondag    
Berg '28 Berg en Terblijt  
Bunde Bunde  
DBSV Maastricht  
SV Hulsberg Hulsberg  
Keer Cadier en Keer  
RKASV Maastricht  
RKHSV Maastricht  
RKUVC Ulestraten  
RKVVM Margraten  
Leonidas W Maastricht  
Neerbeek Beek  
SCG Gronsveld  
Schimmert Schimmert  
Willem I Maastricht  
     
4B zondag    
Eikenderveld Heerlen  
Geuldal Schin op Geul  
Gulpen Gulpen  
Kakertse Boys Landgraaf  
Kerkrade West Kerkrade  
Passart VKC Hoensbroek  
RKHBS Heerlen  
RKMVC Mechelen  
Rood Groen LVC '01 Vaals  
RKTSV Kerkrade  
UOW '02 Landgraaf  
Vaesrade Vaesrade-Nuth  
Voerendaal Voerendaal  
Zwart Wit '19 Eys  
     
4C zondag    
SV Brunssum Brunssum  
HBC'09 Buchten  
De Leeuw Brunssum  
Linne Linne  
Oranje Blauw '15 Posterholt  
FC Ria Nieuwstadt  
Roosteren Roosteren  
SVE Einighausen  
SVH '39 Herkenbosch  
SVM Munstergeleen  
Schinveld Schinveld  
Sporting Sittard '13 Sittard  
Woander Forest Merkelbeek  
VV Zwentibold Limbricht  
     
4D zondag    
Bieslo Beesel  
Cranendonck Soerendonk Ronny Everaerts
DESM Weert  
DES Swalmen Swalmen  
DFO '20 Grathem  
EMS Roermond  
Heythuysen Heythuysen  
Horn Horn  
Laar Weert  
Maarheeze Maarheeze  
FC Maasgouw Thorn  
Oda FC Weert  
FC Roerdalen Melick  
Roggel Roggel  
     
4E zondag    
BEVO Beringe  
DEV-Arcen Arcen  
GFC '33 Grubbenvorst  
Grashoek Grashoek  
Hegelsom Hegelsom  
Kessel Kessel  
Koningslust Koningslust  
Meterik Meterik  
Neerkandia Neerkant  
Panningen Panningen  
Reuver Reuver  
RKMSV Meijel  
SVEB Broekhuizenvorst  
TSC '04 Tegelen  
     
4F zondag    
ASV '33 Aarle-Rixtel Arno Methorst
Bavos Bakel Ralf vd Heuvel
SV Brandevoort Helmond Patrick v Hout
Bruheze Helmond Peter Verstappen
Helmond Helmond Mo Bouhouche
Lierop Lierop Mark Lommen
Mifano Mierlo Frank v Vijfeijken
Milheezer Boys Milheeze Han v Roosmalen
ONDO Heusden Harold v Doorn
Rood Wit '62 Helmond Said Yahia
SJVV Deurne Johnny Nooijen
SPV Vlierden John Elbers
SSE Someren-Eind William Hoeymans
Stiphout Vooruit Stiphout Mario Plugers
     
4G zondag    
Achates RKOSV Ottersum Sven Jeuriëns
Constantia Wanroij Gert Jan Reijnen
DSV Ledeacker Maarten v Stiphout
EWC '46 Well Bart Denissen
Heijen Heijen Peter ten Haaf
Merselo Merselo Stef v Asten
Milsbeek Milsbeek John Neijenhuis
Montagnards Bergen Jan Trienekens
Oostrum Oostrum Ron Spruit
Stormvogels'28 Siebengewald Jeroen Taks
Toxandria Rijkevoort Steef Peters
VIOS '38 Beugen Michel Janssen
De Zwaluw Oeffelt Michel vd Venn
     
4H zondag    
Achilles Reek Reek  
Cito Oss Yavuz Demirci
Festilent Zeeland Tom Jacobs
Gassel Gassel Dennis Koenders
Herpinia Herpen Maarten Hendriks
Juliana Mill Mill Tom v Dalen
NLC '03 Lith Willem v Kreij
FC de Rakt Uden Eus Marijnissen
SCMH Mariaheide Stan Vos
SES Langenboom Robert v Mierlo
SIOL Cuijk Dinand v Haren
Ulysses Megen Manfred v Erp
Vesta '19 Ravenstein Mark Strik
Vorstenbossche Boys Vorstenbosch Dennis Meier
     
5A zondag    
Abdisdissenbosch Landgraaf  
Amstenrade Amstenrade  
FC Bemelen Bemelen  
Daalhof Maastricht  
Geertruidse Boys Sint Geertruid  
Geulse Boys Geulle  
Haanrade/SVA Kerkrade  
IBC'03 Maastricht  
Partij Wittem  
Rimburg Landgraaf  
RKSVB Voerendaal  
SNC'14 Noorbeek  
Vijlen Vijlen  
     
5B zondag    
Conventus '03 Koningsbosch  
IVS Berg aan de Maas  
Spcl. Leeuwen Roermond  
MBC '13 Maasbracht  
OVCS Sittard  
RIOS '31 Echt  
RKAVC Asenray  
Sanderbout Sittard  
Sint Joost Sint Joost  
Slekker Boys Echt  
SNA Montfort Montfort  
Susterse Boys Susteren  
Urmondia Urmond  
     
5C zondag    
Altweerterheide Altweerterheide  
Crescentia Tungelroy  
Egchel Panningen  
Eindse Boys Nederweert Eind  
Leveroy Leveroy  
Nieuw Woensel Eindhoven Marcel vd Kamp
Olympia Boys Ommel  
RKSVN Neer  
RKSVV Swartbroek  
Rood Wit '67 Budel-Dorplein  
Sterksel Sterksel Peter Treffers
SVSH Someren-Eind  
Tongelre Eindhoven Hakim Arrabbany
     
5D zondag    
Belfeldia Belfeld  
BVV '27 Blitterswijck  
Holthees-Smakt Holthees  
Kronenberg Kronenberg  
Leunen Leunen  
SV Lottum Lottum  
RESIA Wellerlooi  
RKDSO Lomm  
Sambeek Sambeek  
Sporting ST Swolgen  
Stevensbeek Stevensbeek  
SVOC '01 Oirlo  
VOS Venlo  
VVV '03 Venlo  
     
5E zondag    
Astrantia Middelaar Patrick Pothuizen
Boerdonk Boerdonk Ger Romeijnders
DWSH '18 Wilbertoord Koen v Berlicum
Elsendorp Elsendorp Mari vd Haterd
Fiducia De Rips Rene v Schijndel
HBV Beers Lucien Roeffen
Keldonk Keldonk Ruud Fleskens
MVC De Mortel  
Odiliapeel Odiliapeel Danny Klaasens
FC Uden Uden Peter vd heuvel
VCA Sint Agatha Mark v Wijk
VCO Zeeland Mario v Berkom
WHV Loosbroek Bas v Engelen
     
     
 © Voetbal Geffen