zuid 2 zondag


zuid 2  
club plaats
zondag 1e klasse D
 
Chevremont Kerkrade
Deurne Deurne
Geldrop Geldrop
Heeze Heeze
BSV Limburgia Brunssum
De Ster Stein
SSS'18 Overloon
Susteren Susteren
Venlosche Boys Venlo
SV Venray Venray
Veritas Neeritter
Wilhelmina'08 Weert
Wittenhorst Wittenhorst
ZSV Deurne
   
zondag 2e klasse G
 
Bekkerveld Heerlen
Caesar Beek
Eijsden Eijsden
Geleen Zuid Geleen
Geusselt Sport Maastricht
GSV'28 Beek
Heer Maastricht
Heerlen Sporting Heerlen
Laura-Hopel Combinatie Eygelshoven
Lindenheuvel FC Geleen
RVU Meersen
Schaesberg Landgraaf
Scharn Maastricht
Sportclub '25 Bocholtz
   
zondag 2e klasse H
 
Beerse Boys Middelbeers
Braakhuizen Geldrop
De Valk Valkenswaard
Hilvaria  Hilvarenbeek
Marvilde Veldhoven
Mierlo Hout  Mierlo Hout
NWC Asten
Oirschot Vooruit Oirschot
RKVVO Veldhoven
Rood Wit V Veldhoven
Someren Someren
Sparta '25 Beek en Donk
Valkenswaard Valkenswaard
   
zondag 3e klasse A  
BMR Mheer
Heksenberg Heerlen
Hellas Klimmen
FC Hoensbroek Hoensbroek
Spcl Jekerdal Maastricht
KVC Oranje  Kerkrade
FC Landgraaf Landgraaf
Maastricht West Maastricht
Simpelveld  Simpelveld
SVME  Eijsden
Walram Valkenburg
WDZ Bocholtz
Weltania Heerlen
Wijnandia Kerkrade
   
zondag 3e klasse B  
ALFA SPORT Oirsbeek
Argo SV Obbicht
Born Born
Brevendia Stamproy
Centrum Boys Sittard
DVO Sittard
Haslou  Elsloo
Hebes Beegden
Langeberg Brunssum
RKVB Baexem
SHH Herten
Sittard Sittard
Spaubeek Spaubeek
SVC 2000  Roermond
   
zondag 3e klasse C  
Baarlo Baarlo
Blerick Blerick
FCV- Venlo Venlo
Haelen Haelen
H.B.S.V. Hout Blerick
Helden Helden
IVO Velden
Liessel Liessel
Merefeldia Nederweert
MMC Weert Weert
MVC '19 Maasbree
RKSVO Ospel
Sparta '18 Sevenum
Sportcub Irene Tegelen
   
zondag 3e klasse D  
EGS '20                Escharen
Boekel Sport Boekel
SV De Braak Helmond
Excellent Oploo
Germania Groesbeek
Groesbeekse Boys Groesbeek
Handel Handel
Hapse Boys Haps
Melderslo Melderslo
Rood Wit Groesbeek
SV United Wanssum
Vitesse '08 Gennep
Ysselsteyn Ysselsteyn
   
zondag 4e klasse A  
Berg '28 Berg en Terblijt
Bunde Bunde
DBSV Maastricht
SV Hulsberg Hulsberg
Keer Cadier en Keer
RKASV Maastricht
RKHSV Maastricht
RKUVC Ulestraten
RKVVM Margraten
Leonidas W Maastricht
Neerbeek Beek
SCG Gronsveld
Schimmert Schimmert
Willem I Maastricht
   
zondag 4e klasse B  
Eikenderveld Heerlen
Geuldal Schin op Geul
Gulpen Gulpen
Kakertse Boys Landgraaf
Kerkrade West Kerkrade
Passart VKC Hoensbroek
RKHBS Heerlen
RKMVC Mechelen
Rood Groen LVC '01 Vaals
RKTSV Kerkrade
UOW '02 Landgraaf
Vaesrade Vaesrade-Nuth
Voerendaal Voerendaal
Zwart Wit '19 Eys
   
zondag 4e klasse C  
SV Brunssum Brunssum
HBC'09 Buchten
De Leeuw Brunssum
Linne Linne
Oranje Blauw '15 Posterholt
FC Ria Nieuwstadt
Roosteren Roosteren
SVE Einighausen
SVH '39 Herkenbosch
SVM Munstergeleen
Schinveld Schinveld
Sporting Sittard '13 Sittard
Woander Forest Merkelbeek
VV Zwentibold Limbricht
   
zondag 4e klasse D  
Bieslo Beesel
Cranendonck Soerendonk
DESM Weert
DES Swalmen Swalmen
DFO '20 Grathem
EMS Roermond
Heythuysen Heythuysen
Horn Horn
Laar Weert
Maarheeze Maarheeze
FC Maasgouw Thorn
Oda FC Weert
FC Roerdalen Melick
Roggel Roggel
   
zondag 4e klasse E  
BEVO Beringe
DEV-Arcen Arcen
GFC '33 Grubbenvorst
Grashoek Grashoek
Hegelsom Hegelsom
Kessel Kessel
Koningslust Koningslust
Meterik Meterik
Neerkandia Neerkant
Panningen Panningen
Reuver Reuver
RKMSV Meijel
SVEB Broekhuizenvorst
TSC '04 Tegelen
   
zondag 4e klasse F  
ASV '33 Aarle-Rixtel
Bavos Bakel
SV Brandevoort Helmond
Bruheze Helmond
Helmond Helmond
Lierop Lierop
Mifano Mierlo
Milheezer Boys Milheeze
ONDO Heusden
Rood Wit '62 Helmond
SJVV Deurne
SPV Vlierden
SSE Someren-Eind
Stiphout Vooruit Stiphout
   
zondag 4e klasse G  
Achates RKOSV Ottersum
Constantia Wanroij
DSV Ledeacker
EWC '46 Well
Heijen Heijen
Merselo Merselo
Milsbeek Milsbeek
Montagnards Bergen
Oostrum Oostrum
Stormvogels'28 Siebengewald
Toxandria Rijkevoort
VIOS '38 Beugen
De Zwaluw Oeffelt
   
zondag 4e klasse H  
Achilles Reek Reek
Cito Oss
Festilent Zeeland
Gassel Gassel
Herpinia Herpen
Juliana Mill Mill
NLC '03 Lith
FC de Rakt Uden
SCMH Mariaheide
SES Langenboom
SIOL Cuijk
Ulysses Megen
Vesta '19 Ravenstein
Vorstenbossche Boys Vorstenbosch
   
zondag 5e klasse A  
Abdisdissenbosch Landgraaf
Amstenrade Amstenrade
FC Bemelen Bemelen
Daalhof Maastricht
Geertruidse Boys Sint Geertruid
Geulse Boys Geulle
Haanrade/SVA Kerkrade
IBC'03 Maastricht
Partij Wittem
Rimburg Landgraaf
RKSVB Voerendaal
SNC'14 Noorbeek
Vijlen Vijlen
   
zondag 5e klasse B  
Conventus '03 Koningsbosch
IVS Berg aan de Maas
Spcl. Leeuwen Roermond
MBC '13 Maasbracht
OVCS Sittard
RIOS '31 Echt
RKAVC Asenray
Sanderbout Sittard
Sint Joost Sint Joost
Slekker Boys Echt
SNA Montfort Montfort
Susterse Boys Susteren
Urmondia Urmond
   
zondag 5e klasse C  
Altweerterheide Altweerterheide
Crescentia Tungelroy
Egchel Panningen
Eindse Boys Nederweert Eind
Leveroy Leveroy
Nieuw Woensel Eindhoven
Olympia Boys Ommel
RKSVN Neer
RKSVV Swartbroek
Rood Wit '67 Budel-Dorplein
Sterksel Sterksel
SVSH Someren-Eind
Tongelre Eindhoven
   
zondag 5e klasse D  
Belfeldia Belfeld
BVV '27 Blitterswijck
Holthees-Smakt Holthees
Kronenberg Kronenberg
Leunen Leunen
SV Lottum Lottum
RESIA Wellerlooi
RKDSO Lomm
Sambeek Sambeek
Sporting ST Swolgen
Stevensbeek Stevensbeek
SVOC '01 Oirlo
VOS Venlo
VVV '03 Venlo
   
zondag 5e klasse E  
Astrantia Middelaar
Boerdonk Boerdonk
DWSH '18 Wilbertoord
Elsendorp Elsendorp
Fiducia De Rips
HBV Beers
Keldonk Keldonk
MVC De Mortel
Odiliapeel Odiliapeel
FC Uden Uden
VCA Sint Agatha
VCO Zeeland
WHV Loosbroek
   
   
 © Voetbal Geffen