Overzicht trainers 3D en regio


Klik op teamnaam voor clubsite


       
3C zuid 1  2020-2021  2021-2022  
Alem  Ben Hoek Ben Hoek  
Avanti '31  Henry v Wanrooij Stefan Hesemans  
BMC  Ton Berens Ton Berens  
Den Dungen  Kevin v Emmerik Kevin v Emmerik  
DSC  Roland Timmermans Robin Verheijden  
DVG  Henry vd Braak Henri vd Braak  
Margriet  Maarten van Vught Maarten v Vught  
Nooit Gedacht  Henri vd Linden Henri vd Linden  
ODC  Carlo Vorstenbosch Piet Drijvers  
RKTVC  Henk Peters Ger Henskens  
SCG '18  Koen Wissing Koen Wissing  
FC Schadewijk  Gaby Kuipers Gaby Kuipers  
Schijndel/DE WIT  Henry v Alebeek Henry v Alebeek  
Zwaluw VFC  John Laponder John Laponder  
       
      seizoen
3D zuid 2 2020-2021 2021-2022 aantal
EGS'20                RGemco ten Hoopen Remco ten Hoopen 2+
Boekel Sport Marc vd Ven Marc vd Ven   4
Excellent John Janssen John Janssen
5
Germania Jeffrey Kooistra Jeffrey Kooistra 
2
Groesbeekse Boys Bas Hendriks Bas Hendriks   3
Handel Tom Jacobs Sander Janssen .
Hapse Boys Wilfred Schoonderbeek Wilfred Schoonderbeek 2+
Margriet Maarten v Vught Maarten v Vught 
3+
Nooit Gedacht Henry vd Linden Henry vd Linden  2
Rood Wit Arno Arts Frank Koch .
FC Schadewijk Gaby Kuipers Gaby Kuipers   4
SV United Fenne Smits Fenne Smits  
5
Vitesse'08 Ales Jurcik Ales Jurcik   2
Ysselsteyn Ruud Jenneskens Ruud Jenneskens   9
       
Overzicht overige clubs      
2e divisie o.a.
2020 - 2021 2021 - 2022  
GVVV Jochem Twisker Jochem Twisker 2
Kozakken Boys (za) Rick Adjei Rick Adjei 4+
Spakenburg Eric Meijers Eric Meijers 3
TEC Hans vd Haar Hans vd Haar 2
De Treffers
Jan de Jonge Jan de Jonge   3
Ijsselmeervogels Berry Smit Berry Smit 2
       
3e divisie o.a.
2020-2021 2021-2022  
Blauw Geel'38/JUMBO Niels van Casteren Niels van Casteren  6
Dongen Osman Erbas Osman Erbas 3
EVV René Eijer Leo Beckers 1+
Gemert Reinald Boeren Reinald Boeren  4
Groene Ster Maurice Verbunt Maurice Verbunt 5
OSS'20 Bertran Kreekels Bertran Kreekels 5
UNA Harrie Gommans Harrie Gommans   3
Unitas Jeroen v Bezouwen Michel v Oostrum 1+
       
hoofdklasse A (zat) o.a.
2020 - 2021 2021 - 2022  
Achilles Veen
John Karelse John Karelse 
3
Achilles '29 Ruud Kaiser Patrick Pothuizen .
       
hoofdklasse B      
AWC Camiel Jager Camiel Jager 
5
Baronie Jurriaan v Poelje Jurriaan v Poelje 6
EHC Paul Meulenberg Paul Meulenberg   3
Halsteren Erwin de Nijs Erwin de Nijs   3
Juliana '31 Remko Bicentini Ton Kosterman .
Meerssen SV Danny Volkers Danny Volkers   2
Minor Chris Burhenne Chris Burhenne   2
Moerse Boys Jurgen Arnouts Jurgen Arnouts   5
Nuenen Jan Poortvliet Maurice Verberne .
OJC ROSMALEN Willem Leushuis Willem Leushuis   2
Orion Jeroen v Haaren Jeroen v Haaren   5
UDI '19/CSU Lodewijk de Kruif Lodewijk de Kruif   2
       
1C zuid 1 (zat) o.a.
2020 - 2021 2021 - 2022  
Almkerk
Ad van Seeters Ad van Seeters   3
Nivo Sparta Bert Ruijsch Bert Ruijsch   2
WNC Cor Prein Cor Prein   8
       
1C zuid 1 2020 - 2021 2021 - 2022  
Alverna Zoran Borojevic Zoran Borojevic 3
Berghem Sport Willem vd Burgt Stef Sijbers .
Best Vooruit Dennis Dekkers Miguel vd Dungen .
Brabantia Roel Nabuurs Roel Nabuurs   2
EFC Roland Schuermans Edwin Slagboom .
Eindhoven AV Peter Coumans Jan Poortvliet .
Erp Jurgen v Wanrooij Jurgen v Wanrooij   4
HVCH Roy de Haan Roy de Haan   3
Leones Andre Cornelissen Andre Cornelissen   2
NEC Anoush Dastgir Jan Pruijn .
Nemelaer Theo van Geffen Theo van Geffen   4
Rhode/Stiphout
Hans Lathouwers Hans Lathouwers   2
TOP Bas Gösgens Bas Gösgens   3
Woezik Ferdi Akankan Ferdi Akankan   3
       
1B west 2 o.a.
2020 - 2021 2021 - 2022  
DOSKO Mart v Bree Mart v Bree 5
Olympia (G) Ramon Hageraats Ramon Hageraats 2
ONA Willem Dekker Willem Dekker 3
Rood Wit W Marco Groeneveld Marco Groeneveld 3
Sarto Max Raeven Dennis Dekkers .
Unitas '30 Juliën v Vught Juliën v Vught 2
SC t 'Zand Johan Gabriëls Johan Gabriëls   2
       
1D zuid 2 2020 - 2021 2021 - 2022  
Chévremont Jan van Dijk Rob Pierik .
Deurne Frank Teeuwen Frank Teeuwen 2+
Geldrop Pierre vd Eeden Pierre vd Eeden  
7
    William v Moorsel .
Heeze Ronald Tielemans Ronald Tielemans   3
Limburgia Pedro Ricksen Jan van Dijk .
SSS'18 Michel Kuipers Michel Kuipers 
2
De Ster Jean Maas Pedro Ricksen .
Susteren Jurgen de Haan Jurgen de Haan   4
Venlosche Boys Sjoerd vd Coelen Joeri Janssen .
SV Venray Frans Koenen Frans Koenen 4
Veritas Geert Suilen  ... -
Wilhelmina'08 Gerard Douven Gerard Douven 
4
Wittenhorst Ton Kosterman Sjoerd vd Coelen .
ZSV Ömer Kaya Ömer Kaya  4
        
2E zuid 1 2020 - 2021 2021 - 2022  
Bavel Coen Rijppaert Coen Rijppaert 3
Beek Vooruit Marcel v Helmond  ... -
Cluzona Marcel vd Sloot Marcel vd Sloot 4
JEKA Ivo v Moergestel Ivo v Moergestel   2
Kruisland John Taks  ... -
Madese Boys Dion Schuurmans Dion Schuurmans  3
RBC Koos Waslander Robert Braber .
Roosendaal Mark Klippel Mark Klippel 2+
Rijen Fred Kruijs Fred Kruijs  3
Tilburg FC Michael de Boer Michael de Boer 2
TSC Ad Looijmans Ad Looijmans   2
Uno Animo Kees van Loon Kees v Loon 4
VOAB Werner Cools Werner Cools   2
WSC Patrick Berkelmans Norbert Rebsch
.
    Peter Verzijl .
       
2F zuid 1 2020 - 2021 2021 - 20rb  
CHC Fatah Hadouir Fatah Hadouir   5
DAW Schaijk Rob van de Ven Rob van de Ven   7
Emplina William v Overbeek Jeroen v Bezouwen .
EVVC Antwan van Rijn Antwan van Rijn   3
Heeswijk Stef Sijbers Theo van Lieshout .
Helvoirt Henk v Hattem Henk v Hattum 4
Olympia '18 Wil Beijer Wil Beijer   5+
Prinses Irene Eric Meulendijk Eric Meulendijk   3
Real Lunet Glenn Simon Glen Simon 9
SVSSS Cemal Yilmaz Cemal Yilmaz 4
Venhorst Joost Janssen Michaël van Doren .
Vianen Vooruit Niels Voet Joost Janssen .
Volharding Johan Vullings Johan Vullings   4
Volkel Michiel Jans Michiel Jans   3
       
2H zuid 2 2020 - 2021 2021 - 2022  
Beerse Boys Hans Staps Hans Staps   3
Braakhuizen Jeroen vd Schoot Jeroen vd Schoot   8
De Valk Marc Höcher Antwan Rijkers
.
Haelen Thijs Moonen Thijs Moonen 2
Hilvaria Koen vd Heijden Koen vd Heijden 2
Marvilde Harjan de Wit Frank Weijers .
Mierlo Hout Raymond Koenraadt Raymond Koenraadt   5
NWC Ruud Vermeer Mario Verlijsdonk .
Oirschot Vooruit Piet Drijvers Roland Schuermans .
RKVVO Matthijn Hoogduin Matthijn Hoogduin 
4
Rood Wit V Dragan Thijssens Dragan Thijssens   2
Someren Dominik Vergoossen Tim v Seggelen .
Sparta'25 Patrick Methorst Patrick Methorst   4
Valkenswaard Frank Weijers Goeran vd Heuvel  .
       
2I oost      
Concordia W Bas v Londen Bas v Londen  2
DCS Kevin Jeurissen Eric v Zutphen .
DIO '30 Stefan Muller Stefan Muller  2
DVC '26 Edwin Hoogerdijk Kevin Jeurissen .
Eendracht '30 Bas van Bon Charles Kaslauzkas .
Quick 1888 Ivo Rossen Rutger Worm .
SDOUC Jan Vreman Jan Vreman   3
Spero Kevin van Veen Hanky Leatemia .
Union  Fabian Krebbers Fabian Krebbers   3
Varsseveld Arno Heersink Arno Heersink  2
VIOD Doetinchem Jan Lorse Rudi Vonk .
Vorden  Manfred Graven Wouter Schouten .
VVG '25 Lars Krabbenborg Lars Krabbenborg   4
WSV Jordy Fakkert Jordy Fakkert 
4
       
2F zuid 1 (zat)
2020 - 2021 2021 - 2022  
Altena Johan vd Werff Johan vd Werff   4
Arkel Leon Elands Leon Elands 4
Drechtstreek Paul Koster Paul Koster 2
EBOH Gilbert d Windt Patrick Stok .
    Jeffrey Monster .
GJS Marco Verbeek Marco Verbeek 3
Heukelum Jerome Cleton Jerome Cleton 3
Roda Boys
Jan van Grinsven Jan van Grinsven  2
Sleewijk
Antoine van Pelt Antoine van Pelt  2
SVW Tutu N'Dona  ... -
Tricht Frank Brands Jacob van Zanten .
Wieldrecht Pipi Pruimboom Pipi Pruimboom 3
Wilhelmina '26
Hans de Jong Hans de Jong  2
Woudrichem
Piet Saaman Erwin van Breugel .
De Zwerver Joery vd Waal Joery vd Waal 2
       
3C zuid 1 2020 - 2021 2021 - 2022  
Alem Ben Hoek Ben Hoek   3
Avanti '31 Henry van Wanrooy Stefan Hesemans .
BMC Ton Berens Ton Berens  2
BVV Hennie v. Ooijen Hennie v Ooijen 2
Den Dungen Kevin v Emmerik Kevin v Emmerik 3
DSC Roland Timmermans Robin Verheijden .
DVG Henri vd Braak Henri vd Braak  2
FC Engelen Antony Lurling Antony Lurling   3
Nijnsel/TVE Reclame Tim de Wert Carlo Vorstenbosch  .
ODC Carlo Vorstenbosch  Piet Drijvers  .
SCG '18 Koen Wissing Koen Wissing   3
Schijndel/DE WIT Henry v Alebeek Henry v Alebeek   5+
TGG  Ricardo Aguado Ricardo Aguado 4
Zwaluw VFC John Laponder John Laponder   5
       
3B zuid 1 2020 - 2021 2021 - 2022  
Baardwijk Ruud vd Heuvel Ruud vd Heuvel 3
  Frans v Helvoirt Frans v Helvoirt 3
Be Ready Marco Verschuren Eugène vd Heijden .
Gilze Jeremy Buchly Jeremy Buchly   5
Gudok Ronald Boudewijn Ronald Boudewijn   3
Haarsteeg Ercument Metin Ercument Metin  3
Irene '58 Jack Beusenberg John Meijs .
Nieuwkuijk Corné Verhoeven Corné Verhoeven  3
Oosterhout Stijn Biemans Stijn Biemans  2
RKDVC Edwin van Wijk Edwin van Wijk 3+
RWB Larry v Ommen Larry v Ommen  3
Trinitas Pierre van Berkel Pierre van Berkel  3
Vlijmense Boys Erik van Esch Erik van Esch  3
Waspik Eugène vd Heijden Emiel Heefer .
ZIGO Rob v Belkom Antal Tooten .
       
3C zuid 2      
Baarlo Tim Nabben Tim Nabben 2
Blerick Erick Verschuren Erick Verschuren 2
FCV- Venlo Roland Heger Roland Heger 5
HBSV Angelo van Mil Angelo van Mil 3
Helden Rob Jacobs Rob Jacobs 7
Sportcub Irene Eric Caasenbrood Eric Caasenbrood 3
IVO Grad Xhofleer Grad Xhofleer 3
Liessel Daniel Voigt Daniel Voigt 3
Melderslo Wim Rijs Freek Thoone .
Merefeldia André Boessen André Boessen 4
MMC Weert Roy Schijven  ... -
MVC '19 Tom v Bergen Tom v Bergen 3
RKSVO Huub Joosten Huub Joosten 2
Sparta '18 Ronald Steijlen Ronald Steijlen 3
       
3D zuid 1
2020 - 2021 2021 - 2022  
Bladella Harry la Valette Jurgen Elbers .
Budel Walter v Ommeren Walter v Ommeren 4
De Braak Wim de Roy Wim de Roy 2
DBS Eric van der Palen Eric van der Palen 3
Dommelen Paul Firet Paul Firet 5
Gestel Luuc Bonnema

Kadir Kalender

.
Hapert Robbert Verhoeven Robbert Verhoeven 2
Hoogeloon Nik Bierens Nik Bierens 5
PSV Stefan Wijlaars Stefan Wijlaars 4
Reusel Sport Niels Gevers Niels Gevers 3
RPC Ruud vd Rijt Ruud vd Rijt 3
SBC Wouter Huberts Wouter Huberts 3
Unitas '59 Peter Jonkman Peter Jonkman 2
Wilhelmina Boys Rudy Wetzel Rudy Wetzel 3
       
3D zuid 1 (zat) o.a.
2020 - 2021 2021 - 2022  
BLC
John Huisman Danny Otterlo .
BZC '14 Ron Vlot Lennard Weber .
GVV '63
Danny v Geffen Danny v Geffen 4
MVV '58 Robin Berendsen Ruwin Verwoert .
NOAD '32
Erwin Verheij Erwin Verheij 2
Sparta '30
Mark v Noorloos Peter Burg .
       
3C oost o.a.
     
Gendringen Wolf Wannet Wolf Wannet 3
       
3D oost      
Arnhemse Boys Pim Scholten Pim Scholten 2
Beuningse Boys Tonnie Pijnappels Tonnie Pijnappels 2+
Brakkestein Thijs Hendriks Thijs Hendriks 3
Blauw Wit Charles Kazlauskas Roel Hendriks .
Driel Adri v Roosmalen Eddy Hagen .
DVOL Michael Brussen Michael Brussen 5
Eldenia Roy van der Hoek Roy van der Hoek 2
Ewijk Bram Remkens Bram Remkens 4
GVA Johan Scholten Johan Scholten 3
HAVO Fred Razing Fred Razing 3
RKTVC Henk Peters Ger Henskens .
RODA '28 Rutger Schuijffel Rutger Schuijffel 3
Trekvogels Erwin Koen Erwin Koen 2
VDZ Habib al Mohsinawi Habib al Mohsinawi 6
       
3A oost (zat) o.a.
     
JVC Cuijk
Dennis Straatman Dennis Straatman

3

       
4e klasse o.a.
2020 - 2021 2021 - 2022  
Achates Marc Peters Sven Jeuriëns .
Achilles Reek Lennard Weber .. .
Acht Marco vd Braken Tim de Wert .
ASV '33 Arno Methorst Arno Methorst  2
Avesteyn Hugo vd Sande Hugo vd Sande 5
Bavos Ralf vd Heuvel Ralf vd Heuvel 3
Bergeijk Sven Verstappen Sven Verstappen 2
Boxtel Frank van Oers Frank van Oers 3
Boskant Sander Janssen Peter vd Heijden .
Brandevoort Patrick v Hout Patrick v Hout 7
Bruheze Peter Verstappen Peter Verstappen 6
Buren Marcel Nijhuis Arie Kraaijveld .
BZS Niells Bosch Niells Bosch 2
Cito Yavuz Demirci Yavuz Demirci 5
Constantia Gert-Jan Reijnen Gert-Jan Reijnen 3
Cranendonck Ronny Everaerts Ronny Everaerts 3
DESK (zat) Tom Heijkoop Tom Heijkoop 2
DOSL Willem Aarts Willem Aarts 2
DSV Maarten v Stiphout Maarten v Stiphout 2
DVS Sander Bosch Sander Bosch 4
Elshout Gilbert de Fijter Gilbert de Fijter 9
EMK Ronnie Jansen Ronnie Jansen 3
ELI Michael Thijs Michael Thijs 4
Essche Boys Leon v Wanrooij Leon v Wanrooij 4
Gassel Dennis Koenders Dennis Koenders 3
GVV Max Wimmers Freek Wittenrood .
Festilent Edwin Peters Tom Jacobs .
Heijen Peter ten Haaf Peter ten Haaf 4
Herpinia Maarten Hendriks Maarten Hendriks 3
HHC '09 Frank Hendriks geen 1e elftal !! -
HMVV Ron de Kort Ron de Kort 2
Hulsel Wim Hoeben Wim Hoeben 2
HVV Helmond Mo Bouhouche Mo Bouhouche 2
Jan van Arckel Marco van Loon Giel Goesten .
Juliana Mill Johan van Osch Tom van Dalen  .
Lierop Mark Lommen Mark Lommen 2
Maarheeze Richard vd Kerkhof Erik Schaeken .
Maliskamp Willem vd Berg Willem vd Berg 4
Mariahout Fred Vermeulen Fred Vermeulen 2
Margriet (za) Ron Smits Ron Smits 2
MEC'07 Piet v Lent Piet v Lent 2
Mifano Frank v Vijfeijken Frank v Vijfeijken 3
Milheezer Boys Han v Roosmalen Han v Roosmalen 4
Milsbeek John Neijenhuis John Neijenhuis 2
Montagnards Jan Trienekens Jan Trienekens 3
NLC '03 Willem van Kreij Willem van Kreij  2
Nulandia Marc van Delft Marc van Delft 4
ONDO Harold v Doorn Harold v Doorn 2
OSC '45 (za) Jeroen Beekwilder Jeroen Beekwilder 3
OSS '20 (za) Johan van Osch Johan van Osch 2
Puspharia Daan Guldemond Daan Guldemond 3
FC de Rakt Eus Marijnissen Eus Marijnissen 4
De Raven Fred Westreenen Waldo vd Besselaar .
Riel Nick v Vught Nick v Vught 4
Riethoven Guillaume v Wilgen Guillaume v Wilgen 3
RKDSV Frans Verbeek Frans Verbeek 6
RKGSV Jeroen Vermaas Jeroen Vermaas 5
RKKSV Ramon van Rixtel Ramon van Rixtel 3
Rood Wit '62 Said Yahia Said Yahia 3
SCMH Tom van Dalen Stan Vos .
SDO '39 Tom vd Steen Tom vd Steen 3
SES Robert van Mierlo Robert van Mierlo 2
SIOL Dinand van Haren Dinand van Haren 2
SJVV Johnny Nooijen Johnny Nooijen 2
Spoordonkse Boys Coen Vos Coen Vos 2
SPV Marti Heijmans John Elbers .
SSE John Elbers William Hoeymans .
Steensel Stephan d Graef Stephan d Graef 2
Stiphout Vooruit Mario Plugers Mario Plugers 3
Stormvogels '28 Jeroen Tax Jeroen Tax 4
Teisterbanders Gert van Esterik Gert van Esterik 2
Tivoli Joeri Berende Joeri Berende 2
TOP (za) John Putters Jordy v Boxtel
.
Toxandria Steef Peters Steef Peters 2
Tuldandia Kees Mollen Kees Mollen 6
Ulysses Manfred van Erp Manfred van Erp  2
VCB Mathieu vd Steen Mathieu vd Steen 3
Vessem Waldo vd Besselaar Richard vd Kerkhof .
Vesta '19 Mark Strik Mark Strik 3
VIOS '38 Michel Janssen Michel Janssen

4

Vorstenbossche Boys Dennis Meier Dennis Meier 3
VOW Jordi van Boxtel Patrick Cissen .
Waalre Henri Houben Henri Houben  3
De Weebosch Nick Smits Nick Smits 2
Well (za) André van Vugt Remy Schouwenaar .
WEC Stefan Hesemans Henry v Wanrooij .
Wilhelmina Coen v Overbeek Coen v Overbeek 3
Woenselse Boys Peter Geurts Peter Geurts 4
ZSC Gertjan Smolders Gertjan Smolders 2
De Zwaluw Michel vd Venn Michel vd Venn 2
       
5e klasse o.a.
2020 - 2021 2021 - 2022  
Astrantia Patrick Pothuizen Patrick Pothuizen 3
De Bocht '80 Suat Tasci Suat Tasci 2
Boerdonk Ger Romeijnders Ger Romeijnders 2
Casteren Geert Voets Geert Voets 3
DEES Hans Clijsen Hans Clijsen 4
DESO Stan Vos John Putters .
DOSKO '32 Joris Tuns Joris Tuns 2
DWSH '18 John van Geenen Koen v Berlicum +
HBV Lucien Roeffen Lucien Roeffen  2
Hedel Wilco v Houtum Nicki Beekwilder
.
Holthees-Smakt Patrick Wijnen Patrick Wijnen  2
HRC '14 Harald v Deelen Rene vd Putten .
Irene Michael vd Wal Michael vd Wal 5
Keldonk Ruud Fleskens Ruud Fleskens 3
Knegselse Boys Danny Blankers Danny Blankers 3
Maaskantse Boys Maurizio Atzeni

Maurizio Atzeni

6
MOSA '14 Peter van Orsouw Peter van Orsouw  2
Nederwetten Henri Maas Henri Maas 4
Netersel Andre Vosters Andre Vosters 3
Nieuw Woensel Marcel vd Kamp Marcel vd Kamp 4
Odiliapeel Danny Claassen Danny Klaassen 2
OKSV Fred Donkers Freek Toren .
Ollandia Mayk van Driel Mayk van Driel 2
Ophemert André Verbeek André Verbeek 3
RKVSC Klaas Bieze Marco van Loon .
Ruwaard Eugene Geenen Eugene Geenen  2
Sambeek John Klaassens John Klaassens 2
SBV Sander Strik Sander Strik 2
Sterksel Peter Treffers Peter Treffers 2+
SVOC '01 Jeroen Denissen Arno Willems .
SVS Zoran Gulev Zoran Gulev 3
SVSOS Johan vd Pas Johan vd Pas 4
Tongelre Hakim Arrabbany Hakim Arrabbany 4
FC Uden Peter vd Heuvel ..... .
VCA Mark v Wijk Mark v Wijk 3
VCO Mario v Berkom Mario v Berkom 4
WHV Bas van Engelen Bas van Engelen 2
       
       
© Voetbal Geffen