Landelijke (amateurs)



  Landelijke (amateurs)
  2e divisie  
  AFC Amsterdam
  ASWH Hendrik-Ido-Ambacht
  Excelsior M Maassluis
  GVVV Veenendaal
  HHC Hardenberg Hardenberg
  HFC Koninklijke Haarlem
  Katwijk Katwijk
  Kozakken Boys Werkendam
  Noordwijk Noordwijk
  Quick Boys Katwijk
  Rijnsburgse Boys Rijnsburg
  Scheveningen Scheveningen
  Spakenburg Spakenburg
  Jong Sparta  Rotterdam
  TEC Tiel
  De Treffers Groesbeek
  Jong Volendam Volendam
  Ijsselmeervogels Spakenburg
     
  3e divisie zondag  
  ADO '20 Heemskerk
  Blauw Geel '38/Jumbo Veghel
  DEM Beverwijk
  Dongen Dongen
  EVV Echt
  Gemert Gemert
  Groene Ster Heerlerheide
  Hercules Utrecht
  Hollandia Hoorn
  Hoogland Hoogland
  HSC '21 Haaksbergen
  JOS/Watergraafsmeer Amsterdam
  OFC Oostzaan
  OSS '20 Oss
  Quick (H) Den Haag
  UNA Veldhoven
  Unitas Gorinchem
  Westlandia Naaldwijk
     
  3e divisie zaterdag  
  ACV Assen
  AJAX Amsterdam
  Barendrecht Barendrecht
  DOVO Veenendaal
  DVS '33 Ermelo
  Excelsior '31 Rijssen
  GOES Goes
  Harkemase Boys Harkema
  Hoek Hoek
  FC Lisse Lisse
  ODIN '59 Heemskerk
  Sparta Nijkerk Nijkerk
  Sportlust '46 Woerden
  Staphorst Staphorst
  SteDoCo Hoornaar
  Ter Leede Sassenheim
  VVOG Harderwijk
  VVSB Noordwijkerhout
     
  hoofdklasse A zondag  
  Alcides Meppel
  Alphense Boys Alhen aan de Rijn
  Be Quick 1887 Haren
  Emmen VV Emmen
  HBS Den Haag
  Hoogeveen Hoogeveen
  LONGA '30 Lichtenvoorde
  Purmersteijn Purmerend
  RKAVV Leidschendam
  RKZVC Zieuwent
  SDO Bussum
  SJC Noordwijk
  Silvolde Silvolde
  TAC '90 Den Haag
  RKVV Velsen Driehuis
  De Zouaven Grootebroek
     
  hoofdklasse A zaterdag  
  Achilles '29 Groesbeek
  Achilles Veen Veen
  ARC Alphen aan de Rijn
  Capelle Capelle aan de Ijssel
  DHSC Utrecht
  DUNO D Doorwerth
  SC Feyenoord Rotterdam
  FC Gravenzande 's-Gravenzande
  Jodan Boys Gouda
  SV Poortugaal Poortugaal
  Rijnvogels Katwijk aan de Rijn
  Rijsoord Ridderkerk
  Scherpenzeel Scherpenzeel
  Smitshoek Barendrecht
  Spijkenisse Spijkenisse
  Zwaluwen V Vlaardingen
     
  hoofdklasse B zondag
 
  AWC Wijchen
  Baronie Breda
  EHC Hoensbroek
  Halsteren Halsteren
  IFC Hendrik Ido Ambacht
  Juliana'31 Malden
  Meerssen SV Meerssen
  Minor Nuth
  Moerse Boys Zundert
  Nuenen Nuenen
  OJC ROSMALEN Rosmalen
  Orion Nijmegen
  TOGB Berkel en Rodenrijs
  UDI'19/CSU Uden
     
  Hoofdklasse B zaterdag  
  AZSV Aalten
  Berkum Zwolle
  Buitenpost Buitenpost
  DETO Vriezenveen
  ASV De Dijk Amsterdam
  Eemdijk Bunschoten-Spakenburg
  Flevo Boys Emmeloord
  Genemuiden Genemuiden
  HZVV Hoogeveen
  Noordscheschut Noordscheschut
  NSC Nijkerk
  ONS Sneek Sneek
  SDC Putten Putten
  Swift Amsterdam
  Urk Urk
  Volendam Volendam
     
   © Voetbal Geffen