zuid 1 zondag


    zuid 1  
    1C zondag  
 Alverna   Alverna Alverna

 Berghem Sport


Berghem Sport Berghem
 Best Vooruit   Best Vooruit Best
 Brabantia   Brabantia Eindhoven
 EFC   EFC Eersel
 FC Eindhoven AV   Eindhoven AV Eindhoven
Erp   Erp Erp
 HVCH   HVCH Heesch
 Leones   Leones Beneden Leeuwen
 NEC   NEC Nijmegen
 Nemelaer   Nemelaer Haaren
  Rhode/Van Stiphout Bouw   Rhode/Stiphout Bouw Sint Oedenrode
 SV TOP   TOP Oss
 Woezik   Woezik Wijchen
       
    2E zondag  
    Bavel Bavel
    Beek Vooruit Prinsenbeek
    Cluzona Wouw
    JEKA Bavel
    SC Kruisland Kruisland
    Madese Boys Made
    RBC Roosendaal
    Rijen Rijen
    Roosendaal Roosendaal
    FC Tilburg Tilburg
    TSC Oosterhout
    Uno Animo Loon op Zand
    VOAB Goirle
    WSC Waalwijk
       
    2F zondag  
 CHC   CHC Den Bosch
 DAW Schaijk   DAW Schaijk Schaijk
  Emplina   Emplina Empel
 EVVC   EVVC Vinkel
 Heeswijk   Heeswijk Heeswijk
 Helvoirt   Helvoirt Helvoirt
 Olympia'18   Olympia'18 Boxmeer
 Prinses Irene   Prinses Irene Nistelrode
 Real Lunet   Real Lunet Vught
 SVSSS   SVSSS Udenhout
 Venhorst   Venhorst Venhorst
 Vianen Vooruit   Vianen Vooruit Vianen
 Volharding 1   Volharding Vierlingsbeek
 Volkel   Volkel Volkel
       
    3A zondag  
    Clinge Clinge
    DSE Etten Leur
    Groen Wit Breda
    Hoeven Hoeven
    HVV '24 Hulst
    Philippine Philppine
    Schijf Schijf
    Sprundel Sprundel
    Steen Sint Jansteen
    Terneuzen Terneuzen
    UVV '40 Ulvenhout
    Victoria '03 Oudenbosch
    VVR Rijsbergen
    Zundert Zundert
       
    3B zondag  
    Baardwijk Waalwijk
    Be Ready Hank
    Gilze Gilze
    Gudok Tilburg
    Haarsteeg Haarsteeg
    Irene '58 Den Hout
    Nieuwkuijk Nieuwkuijk
    Oosterhout Oosterhout
    RKDVC Drunen
    RWB Waalwijk
    Trinitas Oisterwijk Oisterwijk
    Vlijmense Boys Vlijmen
    Waspik Waspik
    ZIGO Tilburg
       
    3C zondag  
    Alem  Alem
    Avanti'31 Schijndel
    BMC Berlicum
    BVV Den Bosch
    Den Dungen Den Dungen
    DSC Kerkdriel
    DVG Liempde
    FC Engelen Engelen
    Nijnsel/TVE Reclame Nijnsel
    ODC Boxtel
    SCG'18 Sint Michielgestel
    Schijndel/DE WIT Schijndel
    TGG  Den Bosch
    Zwaluw VFC Vught
       
    3D zondag  
    Bladella Bladel
    Budel Budel
    De Braak Helmond
    DBS Eindhoven
    Dommelen Dommelen
    Gestel Eindhoven
    Hapert Hapert
    Hoogeloon Hoogeloon
    PSV Eindhoven
    Reusel Sport Reusel
    RPC Eindhoven
    SBC Son en Breugel
    Unitas'59 Eindhoven
    Wilhelmina Boys Best
       
    4A zondag  
    Aardenburg Aardenburg
    Biervliet Biervliet
    Breskens Breskens
    Corn Boys Sas van Gent
    Graauw Grauw
    Groede Groede
    Hontenisse Kloosterzande
    Hoofdplaat Hoofdplaat
    Hulsterloo Nieuw-Namen
 logo   Koewacht Koewacht
    Oostburg Zeeuws Vlaanderen
    RIA W Westdorpe
    SDO '63 Lamswaarde
    Sluis Sluis
    Ijzendijke Ijzendijke
    Vogelwaarde Vogelwaarde
       
    4B zondag  
    Achtmaal Achtmaaal
    BSC Roosendaal
    DEVO Bosschenhoofd
    DIOZ Zegge
    Grenswachter Putte
    METO Hoogerheide
    Nieuw Borgvliet Bergen op Zoom
    NSV Nispen
    NVS Nieuw-Vossemeer
    ODIO Ossendrecht
    Rimboe Wouwse Plantage
    RSV Rucphen
    VIVOO Huijbergen
    Wernhout Wernhout
    WVV '67 Woensdrecht
       
    4C zondag  
    Bolnes Bolnes
    DIA Teteringen
    Dussense Boys Dussen
    Noordhoek Noordhoek
    PCP Breda
    FC Pretoria R Rotterdam
    Raamsdonk Raamsdonk
    RFC Raamsdonkveer
    Right 'Oh Geertruidenberg
    SAB Breda
    SVC Standaardbuiten
    SVV Schiedam
    Terheijden Terheijden
    VCW Wagenberg
    WDS '19 Breda
       
    4D zondag  
    Audacia Moergestel
    Berkdijk Kaatsheuvel
    Blauw Wit '81 De Moer
    Chaam Chaam
    GESTA Galder en Strijbeek
    Gloria UC Baarle-Nassau
    GSBW Goirle
    Jong Brabant Berkel-Enschot
    OVC '26 Tilburg
    Reeshof SV Tilburg
    Riel Riel
    VCB Biezenmortel
    Viola Alphen
    Were Di Tilburg
    WSJ Tilburg
       
    4E zondag  
    Bergeijk Bergeijk
     HMVV Hoge Mierde
    Hulsel Hulsel
    De Raven Luyksgestel
    Riethoven Riethoven
    RKDSV Diessen
    SDO '39 Lage Mierde
    Spoordonkse Boys Oirschot
    Steensel Steensel
    Tuldandia Esbeek
    Vessem Vessem
    Waalre Waalre
    De Weebosch Bergeijk
    ZSC Westerhoven
       
    4F zondag  
    Acht Acht
    Avesteyn Dinther
    Boskant Sint-Oedenrode
    DOSL Leende
    DVS Aalst
    ELI Lieshout
    EMK Nuenen
    Mariahout Mariahout
    Puspharia Eindhoven
    RKGSV Gerwen
    Tivoli Eindhoven
    VOW Zijtaart
    WEC Schijndel
    Woenselse Boys Eindhoven
       
    4G zondag  
    Boxtel Boxtel
    Buren Buren
    BZS Beusichem
    Elshout Elshout
    Essche Boys Esch
    GVV Geldermalsen
    HHC '09 Heusden
    Jan van Arckel Ammerzoden
    Maliskamp Maliskamp
    MEC '07 Maurik
    Nulandia Nuland
    RKKSV Kruisstraat
    Teisterbanders Kerk-Avezaath
    Wilhelmina Den Bosch
       
    5A zondag  
    ADVENDO Breda
    FC Drunen Drunen
    DVVC Dongen
    HSC '28 Heerle
    Lepelstraaatse Boys Lepelstraat
    Molenschot Molenschot
    Neerlandia '31 Dorst
    OVV '67 Oosteind
    De Schutters Stampersgat
    SSW Dordrecht
    SVG Tilburg
    TPO Moerdijk
    TVC Breda Breda
       
    5B zondag  
    DESO Oss
    DSS '14 Heesselt
    Hedel Hedel
    HRC '14 Hurwenen
    Maaskantse Boys Maren Kessel
    MOSA'14 Oijen
    OKSV Overlangel
    Ophemert Ophemert
    RKVSC Velddriel
    Ruwaard Oss
    SBV Haren
    SCZ Zoelen
    Wadenoijen Wadenoijen
       
    5C zondag  
    De Bocht '80 Oirschot
    Casteren Casteren
    DEES Wintelre
    DOSKO'32 Duizel
    EDN '56 Haghorst
    Irene Gemonde
    Knegselse Boys Knegsel
    LSV Boxtel Boxtel
    Nederwetten Nederwetten
    Netersel Netersel
    Ollandia Olland
    SVSOS Biest-Houtakker
    Terlo Bergeijk
       
     © Voetbal Geffen