Oefen/beker--programma clubs 3E

         
Nooit Gedacht       
27 aug Maasdonkcup bij EVVC  
30 aug Nooit Gedacht - OJC ROSMALEN O23-1  -
13 sept Nooit Gedacht - Volkel  -
20 sept Nooit Gedacht - BVV  -
 BEKER    met Avesteyn, SES en Ruwaard  
         
Nulandia       
21 aug Nulandia - FC Drunen  -
27 aug Maasdonkcup bij EVVC  
1 sept Nulandia - Boekel Sport  -
13 sep Nulandia - BVV  -
 BEKER   met Irene en NLC '03  
         
Margriet        
20 aug Erp - Margriet  -
27 aug Berghem Sport - Margriet  -
15 sept DAW Schaijk - Margriet  -
 BEKER   met Cito, DESO en HVCH 2  
         
EVVC        
23 aug EVVC - Vesta '19  -
27 aug Maasdonkcup bij EVVC  

1 sept

Avanti'31  - EVVC  -
 BEKER   met FC de Rakt, FC Uden en WEC  
         
Den Dungen      
16 aug Altena - Den Dungen  -
20 aug Vijfkernentoernooi bij SCG '18  
28 aug Den Dungen - RKDVC  -
1 sept Schijndel/DE WIT - Den Dungen  -
 BEKER   met B.V.V., RKVSC en Wilhelmina  
         
SBC        
14 aug SBC - Handel afg
21 aug SBC - Boekel Sport  -
25 aug SBC - Wilhelmina Boys  -
 BEKER   met Beerse Boys, Braakhuizen en DVS  
         
Avanti '31       
27 aug Grad de Wit toernooi  
1 sept Avanti '31  - EVVC  -
6 sept Avanti '31 - Zwaluw VFC  -
13 sept Rhode/VSB - Avanti' 31   -
 BEKER   met Boskant en DVG  
         
Vorstenbossche Boys      
28 aug  Vorstenbossche Boys - Erp 2  -
 BEKER   met ELI, Keldonk en VOW  
         
Vesta '19        
21 aug FC Schadewijk - Vesta '19  -
23 aug EVVC - Vesta '19  -
30 aug Vesta '19 - DAW Schaijk  -
13 sept RKKSV - Vesta '19  
 BEKER   met Achilles Reek, OKSV en SSA/SJO VITA  
         
Alem        
16 aug Alem - Rhelico 4-2
20 aug Alem - RKDVC  -
23 aug Trinitas - Alem  -
27 aug Alem - DVV '09  -
06 sept Helvoirt - Alem  -
27 sept Alem - Emplina  -
 BEKER   met Buren, BZS en Wadenoijen  
         
DSC        
20 aug Helvoirt - DSC  -
27 aug  DSC - Haarsteeg   -
 BEKER   met Vlijmense Boys, RKKSV en Ophemert  
         
FC Schadewijk       
16 aug FC Schadewijk - Cito  -
21 aug FC Schadewijk - Vesta '19  -
27 aug CHC - FC Schadewijk  -
 BEKER    met EGS '20, Herpinia en MOSA '14  
         
         


Reactie/opmerking:


Velden met * zijn verplicht