Promotie/degradatie zuid 1

     
   
 
  Hoofdklasse A en B - 1e klasse A t/m F (landelijk)
 
  kampioenen 1e klasse promoveren naar Hoofdklasse (4e divisie)
 
     
     
  kampioenen degradanten  
1A Kampong Hoofdplaat  
1B Unitas '30 nvt  
1C HVCH NEC (A)  
1D SV Venray Wilhelmina '08  
1E Rohda Raalten Tubantia  
1F Hoogezand Noordster  
       
  1e ronde 9 juni    
1  AFC'34  Fortuna Wormerveer * 2-3
       
 2  Sarto  SC 't Zand 3-0
       
3  Eindhoven  Best Vooruit * 1-3
       
4  Heeze  Chevremont 6-1
       
 5  Bemmel *  RKHVV 3-2
       
6  SVBO  Jubbega * 3-4
       
  2e ronde 12 juni  
7  Longa '30  Jubbega 3-0
       
8  GOMOS  Bemmel 0-2
       
9  TAC '90  Heeze 2-1
       
10  Nemelaer  Fortuna Wormerveer 3-1
       
11  FC Boshuizen  Best Vooruit 2-1
       
12  AGB  SDO 3-2
       
13  Heino  Sarto 2-0
       
14  Wittenhorst  Minor * 3-4
       
  3e ronde 19 juni    
15 Longa '30  Bemmel 5-1
       
16 Nemelaer  TAC '90 2-1
       
17 FC Boshuizen  AGB 1-2
       
18 Heino  Minor 3-1
       
  finale 26 juni neutraal terrein  
  locatie:  Alverna, Wijchen  
19 Longa'30 *  Nemelaer
8-5
       
  locatie: Batavia'90, Lelystad  
20 AGB  Heino 2-4
       
  * wint na verlenging  
  ** wint na strafschoppen  
       
winnaars 19 en 20 handhaving/promotie HOOFDKLASSE (4e divisie)
TAC '90 degradeert naar 1e klasse
     
     
  1e klasse C - 2e klasse E en F  
  kampioenen degradanten  
2E VOAB  FC Tilburg  
2F Volharding  Vianen Vooruit  
       
  1e ronde 12 juni  
 1 TSC  CHC 5-2
       
 2 SVSSS  RBC  4-2
       
 3 Rhode /VSB  SC Kruisland 0-2
       
 4 Brabantia  DAW Schaijk * 0-3
     
  2e ronde 16 juni  
 5 TSC  SC Kruisland 0-2
       
6 SVSS  DAW Schaijk 2-3
       
  finale  19 juni, locatie: SV Reeshof,  Tilburg
 
7 SC Kruisland
 DAW Schaijk
3-0
       
 SC Kruisland  promoveert naar 1e klasse
 Brabantia en Rhode/VSB degraderen naar 2e klasse 
     
 

Voor halve finales geldt dat het thuisrecht uitgaat naar de hoogst geklasseerde periodekampioen, gevolgd door de hoogste en daarna laagste herkanser, gevolgd door de één na hoogst en daarna laagst geklasseerde  periodekampioen.

Het kan dus inhouden dat de hier gepubliceerde schema's "gedraaid" kunnen worden!

 
               * wint na verlenging                
  ** wint na strafschoppen  
     
     
  2e klasse E - 3e klasse A en B  
  kampioenen  degradanten  
3A Victoria '03  VVR  
3B Trinitas  Baardwijk  
       
  1e ronde 12 juni    
1 Groen Wit  Nieuwkuijk 2-1
       
2 Gilze  Steen 7-1
       
3 Madese Boys  Terneuzen * 1-2
       
4 Bavel  Vlijmense Boys 5-2
       
  2e ronde  16 juni  
5 Groen Wit **  Terneuzen 2-2
       
6 Gilze  Bavel 4-1
       
  finale 19 juni, locatie: Baronie, Breda
 
7 Groen Wit  Gilze 1-3
       
  Gilze promoveert naar 2e klasse
 Madese Boys en Bavel degraderen naar 3e klasse 
     
     
  2e klasse F-3e klasse C en D
 
  kampioenen  degradanten  
3C  Schijndel/DE WIT  RKTVC  
3D  RPC  Nijnsel/TVE Reclame
 
       
  1e ronde 12 juni    
1 Avanti '31  PSV av 3-1
       
2 Bladella **  Margriet 1-1
       
3 Venhorst  Zwaluw VFC 1-3
       
4 EVVC  Hoogeloon 0-3
     
  2e ronde 16 juni  
5 Avanti '31  Zwaluw VFC 5-2
       
6 Bladella  Hoogeloon 0-3
       
  finale  19 juni, locatie: DVG, Liempde
 
7 Avanti'31
 Hoogeloon** 1-1
       
 Hoogeloon promoveert naar 2e klasse
 Venhorst en EVVC degraderen naar 3e klasse 
     
     
  3e klasse A t/m D - 4e klasse A t/m G   
  1e ronde 12 juni  
1  Sluis  Rimboe ** 2-2
       
2  Achtmaal  Breskens * 2-3
       
3  DIA  Blauw Wit '81 2-0
       
4  Jong Brabant  WDS '19 6-0
       
5  Spoordonkse Boys  DOSL* 1-3
       
6  ELI

 Steensel

4-1
       
7  Buren  Dommelen * 1-2
       
8  BMC  Jan v Arckel 1-2
       
9  Sprundel  RWB 1-4
       
  2e ronde  16 juni
 
10  RIA W  DIA 1-2
       
11  BSC  Jong Brabant 2-1
       
12  Terheijden  RWB 5-2
       
13  GSBW  ELI 2-1
       
14  Vessem  Dommelen * 0-1
       
15  Avesteyn  Jan v Arckel 6-0
       
16  VCB  DOSL 1-7
       
17  UVV '40  Rimboe 1-2
       
18  BVV  Breskens 4-1
       
19  ODC **  SV Budel 2-2
     
  finales 19 juni
 
  locatie: Boeimeer, Breda
 
20  DIA
 BSC
2-1
       
  locatie: RKDVC, Drunen  
 21  Terheijden

 GSBW

4-3
       
  locatie: UNA,  Veldhoven  
 22  Dommelen
 Avesteyn
2-1
       
  locatie: Rood Wit, Veldhoven    
23  DOSL
 ODC*

2-3

       
  locatie: VOAB, Goirle    
24  Rimboe
 BVV
0-1
       
DIA en Terheijden promoveren naar 3e klasse
ODC, BVV en Dommelen handhaven 3e klasse
  * wint na verlenging  
  ** wint na strafschoppen     
     
  4e klasse A t/m G - 5e klasse zuid 1 + zuid 2  
  kampioenen 4e kl zuid 1  degradanten 4e kl zuid 1
 
4A Hontenisse  Hoofdplaat
 
4B Wernhout  VIVOO
 
4C RFC  DEVO
 
4D Reeshof  Gloria UC
 
4E Bergeijk  Hulsel
 
4F Acht   EMK
 
4G Nulandia  BZS 
 
       
  kampioenen 4e kl zuid 2 degradanten 4e kl zuid 2
 
4A Hulsberg  RKASV  
4B Gulpen  RKTSV  
4C  SVH 39  SVE  
4D Laar  Bieslo  
4E  Hegelsom  Koningslust  
4F Stiphout Vooruit  SJVV  
4G  Constantia  Toxandria  
4H  Vorstenbossche Boys  Ulysses  
       
  1e ronde 12 juni, returns 19 juni
 
1  FC Drunen  Netersel 2-1
return  Netersel  FC Drunen+ 1-2
       
2  Irene  Molenschot 5-1
   Molenschot  Irene+ 2-1
       
 3  HRC '14  MVC 0-1
   MVC+  HRC '14 3-3
       
4  DWSH '18  Sambeek 1-2
   Sambeek+  DWSH '18 1-2
       
5  Tongelre  Leunen 3-1
   Leunen  Tongelre+ 1-2
       
6  RESIA  Nieuw Woensel 1-3
   Nieuw Woensel+  RESIA 5-3
       
7  Amstenrade  Sanderbout 1-2
   Sanderbout+  Amstenrade 3-2
       
8  MBC '13  Abdissenbosch 1-2
   Abdissenbosch+  MBC '13 7-2
       
9  Neerlandia '31  NVS 3-1
   NVS  Neerlandia '31+ 0-5
       
10  DESO  VCW 1-3
   VCW+  DESO 9-2
       
11  DEES  Were Di 1-5
   Were Di+  DEES 3-5
       
12  De Weebosch  SV Tivoli 0-1
   SV Tivoli+  De Weebosch 4-3
       
13  Rood Wit '67  Roerdalen 1-0
   Roerdalen  Rood Wit '67+ 0-1
       
14  Astrantia  DSS '14 1-0
   DSS '14+  Astrantia

3-0

       
15  Vijlen  Berg '28 3-0
   Berg '28  Vijlen+ 4-3
       
16  RIOS '31  Reuver 0-5
   Reuver+  RIOS '31 5-1
       
17  MEC '07  ASV '33 2-1
   ASV '33+  MEC '07 2-0
       
18  Kakertse Boys  HBC '09 1-1
   HBC '09+  Kakertse Boys 2-0
       
19  Gassel  De Zwaluw 3-2 
   De Zwaluw  Gassel + 0-2
       
    + = promoveren/handhaven 4e klasse  
     
  kampioen 5e kl zuid 1  kampioen 5e kl zuid 2  
5A TVC Breda
5A   Bemelen
 
5B Wadenoijen
5B   IVS
 
5C EDN '56 5C   SVSH  
    5D   Kronenburg
 
    5E   HBV  
       


Het speelschema van de nacompetitie 4e klasse – 5e klasse districten Zuid1 en 2.
De 38 teams spelen volgens onderstaand schema een thuis- en een uitwedstrijd.
Indien na deze 2 wedstrijden beide teams evenveel punten hebben behaald, dan is het doelsaldo van beide  wedstrijden beslissend. Is ook dat gelijk, dan is het aantal doelpunten vóór bepalend.


Is ook dat gelijk, dan wordt er na afloop van de 2e wedstrijd verlengd met 2x15 minuten. Is ook na deze verlenging de stand gelijk, dan moeten er strafschoppen worden genomen conform de spelregels veldvoetbal.


De winnaars van deze wedstrijden promoveren/handhaven zich in de 4e klasse (er wordt 1 plek niet
opgevuld) 


       


Via onderstaand contactformulier kunt u reactie's/foutjes! of wijzigingen doorgeven....


update: 30 juni-2022


Velden met * zijn verplicht