Promotie/degradatie zuid 2


     
  Voor programma HOOFDKLASSE EN 1e klasse zie: Promotie/degradatie zuid 1   
     
  1e klasse D -2e klasse G en H  
  1e ronde 12 juni   
 1  RVU  Oirschot Vooruit  2-5
       
 2  Mierlo Hout  Bekkerveld 1-4
       
3  Veritas  Sportclub'25 2-5
       
 4  SSS '18  Someren 0-2
       
  2e ronde 16 jun    
 5  Sportclub '25  Oirschot Vooruit 5-1
       
6  Someren  Bekkerveld 2-1
       
  finale 19 juni, locatie: De Ster, Stein
7 Sportclub'25
 Someren
0-1
       
 Someren promoveert naar 1e klasse
 Wilhelmina '08, Veritas en SSS '18 degraderen naar 2e klasse 
     
 

Voor halve finales geldt dat het thuisrecht uitgaat naar de hoogst geklasseerde periodekampioen, gevolgd door de hoogste en daarna laagste herkanser, gevolgd door de één na hoogst en daarna laagst geklasseerde  periodekampioen.

Het kan dus inhouden dat de hier gepubliceerde schema's "gedraaid" kunnen worden

 
     * wint na verlenging     
  ** wint na strafschoppen  
       
     
  2e klasse G en H- 3e klassse A t/m D  
  kampioenen degradanten  
2G Schaesberg  Scharn  
2H Marvilde  Beerse Boys  
     
  1e ronde 12 juni   
 1  Weltania  Sittard 0-1
       
2  Brevendia*  WDZ 4-3
       
 3  Spcl Irene*  Handel 4-3
       
4  Melderslo  Merefeldia 2-1
       
  2e ronde  16 juni
   
 5  KVC Oranje  Spcl Irene 2-1
       
6  Langeberg  Melderslo 1-2
       
7  Baarlo  Sittard 0-2
       
8  Groesbeekse Boys  Brevendia 2-1
       
9  Geleen zuid  RKVVO 4-1
       
10  Braakhuizen  Lindenheuvel 4-1
       
  finales 19 juni 
 
  locatie: Langeberg, Brunssum  
11 KVC Oranje
Geleen Zuid**
3-3
      
  locatie: Boekel Sport, Boekel  
12 Melderslo
Groesbeekse Boys
2-4
      
  locatie: DFO '20, Kelpe-Oler
 
13 Sittard
Braakhuizen
4-1
       
   Groesbeekse Boys en Sittard promoveren naar 2e klasse  
Geleen Zuid handhaaft in 2e klasse
  RKVVO, Lindenheuvel en Braakhuizen degraderen naar 3e klasse 
     
  3e klasse A t/m D - 4e klasse A t/m H  
  kampioenen degradanten  
3A Maastricht West Simpelveld  
3B SHH nvt  
3C MVC '19 Liessel  
3D Boekel Sport Germania  
     
  1e ronde 12 juni  
1  RKHSV  Vaesrade 1-0
       
2  Kerkrade West  SCG 3-2
       
3  Oranje Blauw'15  FC Oda 3-2
       
4  Maasgouw  SV Brunssum 2-0
       
5  Meterik  SPV 1-2
       
6  Helmond  Panningen 2-1
       
7  Milsbeek  Vesta '19 1-4
       
8  Cito  EWC '46 2-6
       
  2e ronde   16 juni    
9  Leonidas  Oranje Blauw'15 2-0
       
 10  Voerendaal  Maasgouw 1-2
       
11  De Leeuw  RKHSV 0-2
       
12  Maarheeze  Kerkrade West 1-2
       
13  Neerkandia  Vesta '19 0-4
       
14  Bruheze  EWC '46 4-0
       
15  Achates RKOSV  SPV 1-5
       
16  FC de Rakt  Helmond 2-4
       
17  Jekerdal  Centrum Boys 13-1
       
18  Born **  Wijnandia 2-2 
       
19  H.B.S.V.  Hapse Boys ** 1-1
       
20  De Braak **  Haelen 2-2
       
  finales  19 juni
   
  locatie: Heer, Maastricht  
21 Leonidas
Jekerdal
1-0
      
  locatie: SHH, Herten  
22 Maasgouw Born
1-0
      
  locatie: Caesar, Beek  
23 RKHSV Hapse Boys
0-2
      
  locatie: Boekoel, Swalmen  
24 Kerkrade West*
De Braak
3-1
      
  locatie: Festilent, Zeeland  
25 Vesta'19
Helmond
2-0
      
  locatie: RKSVO, Ospel  
26 Bruheze
Achates RKOSV
3-1
       
Leonidas, Maasgouw, Vesta '19, Bruheze, Kerkrade West promoveren naar 3e klasse
Hapse Boys handhaaft in 3e klasse
  * wint na verlenging   
  * wint na strafschoppen  
       
  kampioen 4e klasse zuid 2
 degradanten  
 4A  
Hulsberg  RKASV  
4B Gulpen
 RKTSV  
4C SCH '39
 SVE  
4D Laar  Bieslo  
4E Hegelsom  Koningslust  
4F Stiphout Vooruit  SJVV  
4G Constantia  Toxandria  
4H Vorstenbossche Boys  Ulysses  
       
Voor programma 4e klasse en 5e klasse zie: Promotie/degradatie zuid 1   
       


  Via onderstaand contactformulier kunt u reactie's/foutjes! of wijzigingen doorgeven....


update: 19 juni -2022


Velden met * zijn verplicht