Promotie/degradatie zuid 1

  HPK = hoogst geklasseerde periodekampioen in eindstand competitie  
  MPK = één na hoogst geklasseerde periodekampioen in eindstand competitie  
  LPK = laagst geklasseerde periodekampioen in eindstand competitie  
     
  Hoofdklasse A en B - 1e klasse A t/m F (landelijk)
 
  kampioenen 1e klasse promoveren naar Hoofdklasse
 
1A Kampong/AGB ?            (west 1)
 
1B Unitas '30/Den Hoorn     (west 2)
 
1C HVCH                          (zuid 1)
 
1D SV Venray                    (zuid 2)
 
1E Rohda Raalte                (oost)
 
1F VKW/Hoogezand ?         (noord)
 
     
  1e ronde 9 juni  
1 MPK 1A LPK 1B  
   AGB/Fortuna W  SC 't Zand  
       
2 MPK 1B LPK 1A  
   Den Hoorn/DHC  AFC '34  
       
3 MPK 1C LPK 1D  
   Best Vooruit/Eindhoven  Chevremond  
       
4 MPK 1D LPK 1C  
       
5 MPK 1E LPK 1F  
       
6 MPK 1F LPK 1E  
   Hoogezand/VKW  RKHVV  
       
  2e ronde 12 juni  
7 nr 13 HFD kl B winnaar 6  
  Longa'30/Minor    
       
8 HPK 1F winnaar 5  
  Hoogezand/VKW    
       
9 nr 13 HFD kl A winnaar 4  
  TAC'90/Alcides/Zouaven    
       
10 HPK 1C winnaar 1  
  Best Vooruit/Eindhoven    
       
11 HPK 1B winnaar 3  
  Den Hoorn/DHC    
       
12 HPK 1A nr 14 HFD kl A  
  AGB/Kampong  Emmen/SDO  
       
13 HPK 1E winnaar 2  
  Bemmel/Heino    
       
14 HPK 1D nr 14 HFD kl B  
  Geldrop/Wittenhorst  Longa'30/Minor  
       
  3e ronde 19 juni    
15 winnaar 7 winnaar 8  
       
16 winnaar 9 winnaar 10  
       
17 winnaar 11 winnaar 12  
       
18 winnaar 13 winnaar 14  
       
  finale 26 juni neutraal terrein  
19 winnaar 15 winnaar 16  
       
20 winnaar 17 winnaar 18  
       
       
winnaars 19 en 20 handhaving/promotie HOOFDKLASSE
       
       
  1e klasse C - 2e klasse E en F  
  kampioen 2e klasse  
2E VOAB   
2F Volharding   
     
  1e ronde 11/12 juni  
 1 HPK 2E LPK 2F  
  TSC/RBC   Emplina/DAW   -
       
 2 HPK 2F LPK 2E  
  SVSSS/CHC  Kruisland/RBC   -
       
 3 nr 12 1C MPK 2E  
  Brabantia/Rhode   TSC/RBC   -
       
 4 nr 13 1C MPK 2F  
  Brabantia/Rhode   SVSSS/CHC  -
     
  2e ronde   
 5 winnaar 1 winnaar 3 -
       
6 winnaar 2 winnaar 4 -
       
  finale   
7 winnaar 5 winnaar 6 finale
       
 winnaar 7 handhaving/promotie 1e klasse.........finale op neutraal terrein  
       
 

Het thuisrecht wordt in eerste instantie toegekend aan een hoogst geklasseerde periodekampioen (winnaars 1 en/of 2).

Indien een laagst geklasseerde periodekampioen zich plaatst voor de 2e ronde, dan speelt de laagst geklasseerde periodekampioen hierin een UITWEDSTRIJD....

 
      
     
  2e klasse E - 3e klasse A en B  
  kampioen 3e klasse  
3A Victoria '03 ?  
3B Vlijmense B/Trinitas ?  
     
  1e ronde 11/12 juni  
1 HPK 3A LPK 3B  
  Terneuzen/Groen Wit  Nieuwkuijk/Gudok  
       
2 HPK 3B LPK 3A  
  Vlijmense B/Trinitas  Terneuzen/Groen Wit/Schijf  
       
3 nr 12 2E MPK 3A  
  Madese B/Bavel/Beek V  Terneuzen/Groen Wit  
       
4 nr 13 2E MPK 3B  
  Madese B/Bavel/Beek V  Gudok/Engelen/Trinitas  
       
  2e ronde   
5 winnaar 1 winnaar 3  
       
6 winnaar 2 winnaar 4  
       
  finale   
7 winnaar 5 winnaar 6 finale
       
 winnaar 7 handhaving/promotie 2e klasse.........finale op neutraal terrein  
       
     
  2e klasse F - 3e klasse C en D    
  kampioen 3e klasse  
3C Schijndel/DE WIT  
3D RPC/Bladella ?  
     
  1e ronde 11/12 juni  
1 HPK 3C LPK 3D  
  Avanti/Zwaluw  SBC/PSV  
       
2 HPK 3D LPK 3C  
  Bladella/Hoogeloon  Margriet/Avanti/Zwaluw  
       
3 nr 12 2F MPK 3C  
  Real Lunet/EVVC/Vianen  Margriet/Avanti/Zwaluw  
       
4 nr 13 2F MPK 3D  
  Real Lunet/EVVC/Vianen  Bladella/Hoogeloon  
     
  2e ronde   
5 winnaar 1 winnaar 3  
       
6 winnaar 2 winnaar 4  
       
  finale   
7 winnaar 5 winnaar 6 finale
       
 winnaar 7 handhaving/promotie 2e klasse.........finale op neutraal terrein 
       
     
  3e klasse A t/m D - 4e klasse A t/m G   
  1e ronde 11/12 juni  
1 MPK 4A LPK 4B  
   Sluis/Breskens  Rimboe/WVV'67  
       
2 MPK 4B LPK 4A  
   Rimboe/WVV'67  Sluis/Breskens  
       
3 MPK 4C LPK 4D  
     Viola/OVC'26/Chaam  
       
4 MPK 4D LPK 4C  
   Jong Brabant/GSBW    
       
5 MPK 4E LPK 4F  
   Spoordonkse Boys  WEC/VOW/ELI  
       
6 MPK 4F LPK 4E  
   

 Steensel

 
       
7 MPK 4G nr 13 3D  
     Budel/Dommelen  
       
8 nr 13 3C LPK 4G  
   ODC/BMC  JVA/Buren  
       
9 nr 13 3A nr 13 3B  
   VVR/Steen/Sprundel  TGG/BVV/RWB  
       
  2e ronde  
10 HPK 4A winnaar 3  
   RIA W    
       
11 HPK 4B winnaar 4  
   BSC    
       
12 HPK 4C winnaar 9  
   Terheijden    
       
13 HPK 4D winnaar 6  
   Jong Brabant/GSBW    
       
14 HPK 4E winnaar 7  
   Vessem    
       
15 HPK 4F winnaar 8  
   Avesteyn    
       
16 HPK 4G winnaar 5  
   VCB    
       
17 nr 12 3A winnaar 1  
   VVR/Steen/Sprundel    
       
18 nr 12 3B winnaar 2  
   TGG/BVV/RWB    
       
19 nr 12 3C nr 12 3D  
   ODC/BMC  Budel/ Wilhelm B  
     
  finales  
20 winnaar 10 winnaar 11  
       
 21 winnaar 12

winnaar 13

 
       
 22 winnaar 14 winnaar 15  
       
23 winnaar 16 winnaar 19  
       
24 winnaar 17 winnaar 18  
       
winnaars 20 t/m 24  handhaving/promotie 3e klasse.........finale op neutraal terrein 
       
       
  4e klasse A t/m G - 5e klasse zuid 1 + zuid 2  
  kampioenen 4e kl zuid 1  kampioenen 4e kl zuid 2  
4A Hontenisse ?  4A    RKHSV/Hulsberg/Leonidas  
4B Wernhout  4B    Gulpen
 
4C RFC  4C    De Leeuw
 
4D Reeshof  4D    Laar
 
4E Bergeijk  4E    Hegelsom
 
4F Acht   4F    Stiphout Vooruit
 
4G Nulandia  4G    Constantia
 
     4H    Vorstenbossche Boys  
       
  1e ronde 11/12 juni, returns 18/19 juni
 
1 LPK 5A -Z1 HPK 5C -Z1  
     DEES/Netersel  
return      
       
2 LPK 5C -Z1 HPK 5A -Z1  
     Molenschot/Neerlandia  
       
3 LPK 5B -Z1 HPK 5E -Z2  
   HRC '14/DSS '14  MVC  
R  MVC  HRC '14/DSS '14  
       
4 LPK 5E -Z2 HPK 5B -Z1  
   DWSH'18/Astrantia  DESO  
       
5 LPK 5C -Z2 HPK 5D -Z2  
     Sambeek/Belfeldia  
       
6 LPK 5A -Z1 HPK 5C -Z2  
     N Woensel/Rood Wit'67  
       
7 LPK 5D -Z2 HPK 5B -Z2  
     IVS/Sanderbout  
       
8 LPK 5B -Z2 HPK 5A -Z2  
     Vijlen/FC Bemelen  
       
 9 MPK 5A -Z1 nr.12 4B -Z1  
     NVS/VIVOO  
R  NVS/VIVOO    
       
10 MPK 5B -Z1 nr.13 4C -Z1  
   HRC '14/DSS '14  VCW/Noordhoek  
       
11 MPK 5C -Z1 nr.13 4D -Z1  
   DEES/Netersel  Were Di/Gloria UC  
       
12 nr.13 4E -Z1 nr.13 4F -Z1  
   De Weebosch  SV Tivoli  
R  SV Tivoli  De Weebosch  
       
13 MPK 5C -Z2 nr.13 4D -Z2  
   N Woensel/Rood Wit'67  Roerdalen /EMS/Roggel  
       
14 MPK 5E -Z2 MPK 5D -Z2  
   DWSH'18/Astrantia  Sambeek/Belfeldia  
       
15 MPK 5A -Z2 nr.13 4A -Z2  
     Berg'28/Schimmert  
       
16 MPK 5B -Z2 nr.13 4E -Z2  
     SVEB  
   SVEB    
       
17 nr.12 4G -Z1 nr.13 4F -Z2  
   MEC '07/Boxtel  ASV '33  
R  ASV '33  MEC '07/Boxtel  
       
18 nr.13 4B -Z2 nr.13 4C -Z2  
   Kakertse Boys/RKTSV  Linne/HBC'09  
       
19 nr.12 4G -Z2 nr.13 4H -Z2  
   De Zwaluw  Gassel  
R  Gassel  De Zwaluw  
       
  kampioen 5e kl zuid 1  kampioen 5e kl zuid 2  
5A TVC Breda/Molenschot ? 5A   Bemelen/Vijlen ?  
5B Wadenoijen ? 5B   IVS/Sanderbout ?  
5C EDN '56 5C   SVSH  
    5D   Kronenburg/Sambeek ?  
    5E   HBV/MVC  
       


Het speelschema van de nacompetitie 4e klasse – 5e klasse districten Zuid1 en 2.
De 38 teams spelen volgens onderstaand schema een thuis- en een uitwedstrijd.
Indien na deze 2 wedstrijden beide teams evenveel punten hebben behaald, dan is het doelsaldo van beide  wedstrijden beslissend. Is ook dat gelijk, dan is het aantal doelpunten vóór bepalend.


Is ook dat gelijk, dan wordt er na afloop van de 2e wedstrijd verlengd met 2x15 minuten. Is ook na deze verlenging de stand gelijk, dan moeten er strafschoppen worden genomen conform de spelregels veldvoetbal.


De winnaars van deze wedstrijden promoveren/handhaven zich in de 4e klasse (er wordt 1 plek niet
opgevuld) 


       

 update: 23 mei-2022