Promotie/degradatie zuid 2


  HPK = hoogst geklasseerde periodekampioen in eindstand competitie  
  MPK = één na hoogst geklasseerde periodekampioen in eindstand competitie  
  LPK = laagst geklasseerde periodekampioen in eindstand competitie  
     
  Voor programma HOOFDKLASSE EN 1e klasse zie: Promotie/degradatie zuid 1   
     
  1e klasse D -2e klasse G en H  
  1e ronde 11/12 juni   
 1 HPK 2G LPK 2H  
   Sportclub'25/RVU    
       
 2 HPK 2H LPK 2G  
   Mierlo Hout/Someren  Bekkerveld  
       
 3 nr 12 1D MPK 2G  
   Veritas/SSS'18  Sportclub'25/RVU  
       
 4 nr 13 1D MPK 2H  
   SSS '18    
       
  2e ronde     
 5 winnaar 1 winnaar 3  
       
6 winnaar 2 winnaar 4  
       
  finale     
7 winnaar 5 winnaar 6 finale
       
 winnaar 7 handhaving/promotie 1e klasse.........finale op neutraal terrein  
    
    

Het thuisrecht wordt in eerste instantie toegekend aan een hoogst geklasseerde periodekampioen (winnaars 1 en/of 2).

Indien een laagst geklasseerde periodekampioen zich plaatst voor de 2e ronde, dan speelt de laagst geklasseerde periodekampioen hierin een UITWEDSTRIJD....

 
       
       
  2e klasse G en H - 3e klasse A t/m D   
  kampioen 2e klasse  
2G Schaesberg/RVU ?  
2H Marvilde  
     
  1e ronde 11/12 juni   
1 MPK 3A LPK 3B  
   Weltania/KVC Oranje    
       
2 MPK 3B LPK 3A  
   Sittard    
       
3 MPK 3C LPK 3D  
   Spcl Irene/Merefeldia    
       
4 MPL 3D LPK 3C  
   Melderslo  Spcl Irene/Merefeldia  
       
  2e ronde    
5 HPK 3A winnaar 3  
   Weltania/KVC Oranje    
       
6 HPK 3B winnaar 4  
   Langeberg/SHH ?    
       
7 HPK 3C winnaar 1  
   Baarlo    
       
8 HPK 3D winnaar 2  
   Boekel Sp/Groesbeek B    
       
9 nr 12 2G nr 12 2H  
   Geleen zuid/Laura Hopbel  Braakhuizen/RKVVO  
       
10 nr 11 2H nr 13 2G  
    Braakhuizen/RKVVO  Lindenheuvel/Scharn  
       
  finales  
11 winnaar 5
winnaar 9
 
       
12 winnaar 6 winnaar 8
 
       
13 winnaar 7 winnaar 10  
       
   winnaars 11,12 en 13 handhaving/promotie 2e klasse.........finale op neutraal terrein   
       
       
  3e klasse A t/m D - 4e klasse A t/m H  
  kampioen 3e klasse  
3A Maastricht West ?  
3B SHH/Langeberg ?  
3C MVC '19 ?  
3D Groesb Boys/Boekel Sp ?  
     
  1e ronde 11/12 juni  
1 MPK 4A LPK 4B  
       
2 MPK 4B LPK 4A  
       
3 MPK 4C LPK 4D  
   Oranje Blauw'15  FC Oda  
       
4 MPK 4D LPK 4C  
     SV Brunssum  
       
5 MPK 4E LPK 4F  
     SPV  
       
6 MPK 4F LPK 4E  
   Helmond  Panningen  
       
7 MPK 4G LPK 4H  
   Oostrum/DSV/Milsbeek  Cito/FC de Rakt/Vesta  
       
8 MPK 4H LPK 4G  
   Cito/FC de Rakt/Vesta  Oostrum/DSV/Milsbeek  
       
  2e ronde   juni    
9 HPK 4A winnaar 3  
   Hulsberg/RKHSV/Leonidas    
       
10 HPK 4B winnaar 4  
   RKHBS/Voerendaal    
       
11 HPK 4C winnaar 1  
   SVH'39    
       
12 HPK 4D winnaar 2  
   Maarheeze/Maasgouw    
       
13 HPK 4E winnaar 7  
   Neerkandia/Kessel    
       
14 HPK 4F winnaar 8  
   Bruheze    
       
15 HPK 4G winnaar 5  
   Achates RKOSV    
       
16 HPK 4H winnaar 6  
   Cito/FC de Rakt    
       
17 nr 12 3A nr 13 3B  
   Jekerdal/Wijnandia  Born/Centrum Boys  
       
18 nr 12 3B nr 13 3A  
   Centrum Boys/Born  Jekerdal/Wijnandia/Simpelveld  
       
19 nr 12 3C nr 12 3D  
   Haelen/HBSV  Hapse B/De Braak  
       
20 nr 11 3D nr 13 3C  
   Hapse B/De Braak  Haelen/GBSV  
       
  finales    
21 winnaar 9 winnaar 17  
       
22 winnaar 10 winnaar 18  
       
23 winnaar 11 winnaar 19  
       
24 winnaar 12 winnaar 20  
       
25 winnaar 13 winnaar 16  
       
26 winnaar 14 winnaar 15  
       
   winnaars 21 t/m 26 handhaving/promotie 3e klasse.........finale op neutraal terrein  
    
  kampioen 4e klasse zuid 2
   
 4A  
RKHSV/Hulsberg/Leonidas     
4B Gulpen ?    
4C De Leeuw ?    
4D Laar    
4E Hegelsom    
4F Stiphout Vooruit    
4G Constantia    
4H Vorstenbossche Boys    
       
Voor programma 4e klasse en 5e klasse zie: Promotie/degradatie zuid 1   
       

 update: 23 mei-2022