Clubs + trainers 1e - 3e klasse


klasse

plaats trainer

3e klasse E zuid 2

  2022-2023
Alem Alem Ben Hoek 
Avanti '31 Schijndel Stefan Hesemans
Den Dungen Den Dungen Kevin v Emmerik
DSC Kerkdriel Robin Verheijden
EVVC Vinkel Ramon v Rixtel
Margriet Oss Maarten v Vugt
Nooit Gedacht Geffen Henry vd Linden
Nulandia  Nuland Giovanni Henskens
SBC Son en Breugel Wouter Huberts
FC Schadewijk Oss Arian  Meeuwsen
Vesta '19 Demen/Ravenstein Mark Strik
Vorstenbossche Boys Vorstenbosch Dennis Meier
     
1e klasse B zuid 1   2022-2023
Best Vooruit Best Miguel vd Dungen
Boshuizen Leiden Dennis den Turk
DOSKO Bergen op Zoom John Karelse
Eindhoven AV Eindhoven Peter Coumans
Erp Erp Jurgen v Wanrooij/Loet Donkers
Geldrop Geldrop William v Moorsel
Marvilde Veldhoven Frank Weijers
Nemelaer Haaren Theo van Geffen
Heeze Heeze Goeran vd Heuvel
SC 't Zand Tilburg Johan Gabriéls
SC Kruisland Kruisland John Taks
Sarto Tilburg Dennis Dekkers
TAC '90 Den Haag Arie vd Padt
VOAB Goirle Werner Cools

   

1e klasse C zuid 2

   
Chévremont Kerkrade Rod Pierik
Deurne Deurne Frank Teeuwen 
EFC  Eersel Edwin Slagboom
EHC  Hoensbroek Eric vd Leur
Limburgia  Brunssum Jan v Dijk
Minor  Nuth Gaspare Randozzo 
De Ster  Stein Pedro Ricksen
Schaesberg Landgraaf Tim Zuidersma
Someren  Someren Tim v Seggelen 
Susteren Susteren Jurgen de Haan 
Venlosche Boys  Venlo Chris Burhenne
Volharding  Vierlingsbeek Jan Pruijn
Wittenhorst Wittenhorst Sjoerd vd Coelen
ZSV Deurne Johan Vullings 
     
1e klasse D oost
   
Berghem Sport Berghem Willem vd Burgt/Stef Sijbers
Columbia Apeldoorn Daniél Holtman
De Bataven Gendt Charles Kazlauskas
FC Winterswijk Winterswijk  
Hoogland Hoogland  
Leones Beneden Leeuwen André Cornelissen
MASV Arnhem  
RKHVV Huissen  
SC Bemmel Bemmel Rob Bouman
SDO Bussum  
TOP Oss Chris vd Dungen
Voorwaarts T. Twello  
WSV Apeldoorn  
Woezik Wijchen  
     

2e klasse C zuid 1

   
Antibarbari Rotterdam Patrick Kok
Beek Vooruit Prinsenbeek Jack Sweres
Cluzona Wouw Robert Braber
Coal Rotterdam Ali Rziki
JEKA Bavel Ivo v Moergestel
RBC  Roosendaal Ruud Pennings
Rood Wit W Sint Willebrord Ad v Seeters
Roosendaal  Roosendaal Mark Klippel
SC Gastel Oud Gastel Kees d Rooij
VFC Vlaardingen  
Victoria '03 Oudenbosch Mark Schuiten
Virtus Zevenbergen  
     
2e klasse D zuid 1   2022-2023
CHC Den Bosch Fatah Hadouir
Emplina Empel Jeroen v Bezouwen
Gilze Gilze Joep vd Ouweland 
Helvoirt Helvoirt Henk v Hattum 
Hilvaria Hilvarenbeek Koen vd Heijden
Oosterhout Oosterhout Stijn Biemans
Real Lunet Vught Carlo Derby/Donny d Fretes
Rijen Rijen Kees Hermsen
SVSSS Udenhout Cemal Yilmaz
TSC Oosterhout Ad Looijmans 
Uno Animo Loon op Zand Rick van Loon
Trinitas Tilburg Pierre v Berkel
WSC Waalwijk Norbert Rebsch
     
2e klasse E zuid 1    
Brabantia  Eindhoven Roel Nabuurs
De Valk Valkenswaard Ronny Everaerts 
Hoogeloon  Hoogeloon Nik Bierens
MVC '19 Maasbree Tom v Bergen
Mierlo Hout  Mierlo Hout Raymond Koenraadt   
NWC Asten Mario Verlijsdonk 
Oirschot Vooruit Oirschot Roland Schuermans  
RPC  Eindhoven Jan Poortvliet
Rood Wit V  Veldhoven Dragan Thijssens 
SHH Herten Patrick Wolters
Valkenswaard  Valkenswaard Maurice Hendriks  
Veritas Neeritter  
Wilhelmina  '08 Weert  
     
2e klasse G zuid 2    
Boekel Sport Boekel Willem Aarts
DAW Schaijk Schaijk Rob vd Ven
Eendracht '30 Mook  
Groesbeekse Boys  Groesbeek Michael Brussen 
Heeswijk Heeswijk Theo v Lieshout
Olympia '18  Boxmeer Wil Beijer
Prinses Irene Nistelrode Eric Meulendijk
Rhode/VSB Sint Oedenrode Frank Brands
SSS'18 Overloon Michel Kuipers
Schijndel/DE WIT Schijndel Henry v Alebeek
Sparta'25 Beek en Donk Patrick Methorst 
Volkel Volkel Michiel Jans

   

3e klasse C zuid 1

   
B.V.V. Den Bosch Hennie v Ooijen
DBN '22 Den Bosch Ricardo Aguado
DVG Liempde Henri vd Braak
FC Engelen Engelen Antony Lurling
Tilburg FC Tilburg Michael de Boer 
Haarsteeg Haarsteeg Ercument Metin 
Nieuwkuijk Nieuwkuijk Corné Verhoeven
ODC   Boxtel Piet Drijvers
RKDVC Drunen Edwijn v Wijk
Vlijmense Boys  Vlijmen Erik v Esch
ZIGO Tilburg Antal Tooten
Zwaluw VFC  Vught John Laponder
     
3e klasse D zuid 1    
Acht Eindhoven Tim de Wert
Beerse Boys  Middelbeers Hans Staps
Bergeijk  Bergeijk Sven Verstappen 
Bladella  Bladel Eric Viscaal
Braakhuizen  Geldrop Jeroen vd Schoot
DBS Eindhoven Eric vd Palen 
Dommelen Valkenswaard William Hoeymans 
Gestel Eindhoven Kadir Kalender 
Hapert Hapert Tom vd Steen
PSV/av Eindhoven Stefan Wijlaars
RKVVO Veldhoven Matthijn Hoogduin
Reusel Sport Reusel Marc Post
Unitas '59 Eindhoven Rudi Wetzel
Wilhelmina Boys Best Walter v Ommeren 
     
3e klasse B zuid 1   2022-2023
Bavel Bavel Coen Rijppaert
Be Ready Hank Angelo Ernst
Dia Teteringen  
Dubbeldam Dordrecht  
FC Dordrecht Dordrecht  
GSC/ODS Dordrecht  
Gudok Tilburg Ronald Boudewijn 
Madese Boys Made Arjan Kwaaitaal
RCD Dordrecht  
SC Emma Dordrecht  
SV Reeshof Tilburg Jurgen Bouwens
Terheijden Terheijden Fred Vrolijk
Waspik Waspik Emiel Heefer 
     
3e klasse C zuid 2   2022-2023
Baarlo Baarlo Tim Nabben
Blerick Blerick Erick Verschuren
Brevendia Stramproy Roel Schreurs
FCV-Venlo Venlo  
Hegelsom Hegelsom Ron Spruit
Helden Helden  
IVO Velden Rob Jacobs
sv Laar Weert Johnny Peluso
MMC Weert Weert  
Melderslo Melderslo Freek Thoone
Merefeldia Nederweert Danny Koevermans
RKSVO Ospel Huub Joosten
Sparta '18 Sevenum Jordi Luijten
Sportcub Irene Tegelen Eric Caasenbrood
     
3e klasse D zuid 2    
Bruheze Helmond Maarten Stevens
Constantia Wanrooij Adrie v Roosmalen
EGS'20 Escharen Remco ten Hopen
Excellent  Oploo John Janssen
Handel Handel Sander Janssen
Hapse Boys  Haps W Schoonderbeek
SV United Wanssum Fenne Smits
Stiphout Vooruit  Stiphout Bertran Kreekels
Venhorst  Venhorst Michael v Doren
Vianen Vooruit Vianen Joost Janssen
Vitesse'08   Gennep Ales Jurcik
Ysselsteyn Ysselsteyn Sef Houben
     



reactie en/of opmerking:


Velden met * zijn verplicht