Zuid 2 beker totaalprogramma


Wedstrijdschema
Beker district zuid 2 groep 1(finale)
  26 mei      
   W37 - W38 -  
    -    

Beker district zuid 2 groep 1(1/2 finale)
 7/8 mei   -    
W37 W33 - W36 -  
W38 W34 - W35  
    -    

Beker district zuid 2 groep 1(1/4 finale)
 16/18 april  -    
W33 W31 - W25 -  
W34 W27 - W28  
W35 W30 - W32  
W36 W29 - W26  
    -    

Beker district zuid 2 groep 1(1/8 finale)
   5/6 maart -    
W25       MVC'19 1/SV TOP 1 - VV Kessel 1/EHC/Heuts 1 -  
W26 Limburgia/Kamerl 1//VV Schaesberg 1 - Centrum Boys 1/Lindenheuvel-H'bloem 1  
W27 ELI 1/Boskant 1 - Sportcub Heerlen 1/De Ster 1  
W28 Someren 1/Olympia '18 1 - FC Maasgouw 1/SHH 1  
W29 MMC Weert 1/SV Meersen 1 - HVCH 1/UDI '19/CSU 1  
W30 Avanti '31 1/Deurne 1 - Erp 1/Hegelsom 1  
W31 RKHSV 1/De Leeuw 1 - NWC 1/Mierlo Hout 1  
W32 Schijndel/DE WIT 1/SCMH 1 - Merefeldia 1/WDZ 1  
    -    

 Beker district zuid 2 (speelronde 4)
       
regio noord 16-19 dec
-    
SV Someren 1 - Olympia '18 1  
Avanti '31 1 - Deurne 1  
NWC 1 - Mierlo Hout 1            
HVCH 1 - UDI '19/CSU 1  
Schijndel/DE WIT 1 - SCMH 1  
ELI 1 - Boskant 1  
MVC '19 1 - SV TOP 1  
Erp 1 - Hegelsom 1  
  -    
regio zuid -    
VV Kessel 1 - EHC/Heuts 1  
FC Maasgouw 1 - SHH 1  
Centrum Boys 1 - Lindenh-H'bl 1  
RKHSV 1 - De Leeuw 1  
Sporting Heerlen 1 - De Ster 1  
Merefeldia 1 - WDZ 1  
MMC Weert 1 - SV Meersen 1  
Limburgia/Kamerl 1 - VV Schaesberg 1  
       
       
 
Beker district zuid 2 (speelronde 3)
 9-23 nov      
Nooit Gedacht 1 - HVCH 1 0-3
Avanti '31 1 - FC Venlo 1 3-0
SPV 1 - Schijndel/DE WIT 1 1-2 
VOW 1 - UDI '19/CSU 1 0-3
Maarheeze 1 - SV TOP 1 1-2
SV Venray 1 - Erp 1 1-2 
Vitesse '08 1 - Deurne 1 1-4
Achates RKSVO 1 - ELI 1 0-4
Excellent 1 - NWC 1 **wns 3-3
Sparta '18 1 - Olympia '18 1 0-3
Boskant 1  **wns - Constantia 1 1-1
SCMH 1 **wns - Sparta '25 1 1-1
Mierlo Hout 1 - De Zwaluw 1 9-0
Panningen 1 - MVC '19 1 **wns 3-3
Venlosche Boys 1 - Someren 1 0-1
Hegelsom 1 - IVO 1 4-1
  -    
Lindenheuvel/H'bloem 1 - Laura/Hopel Com 1 bno
FC Maasgouw - FC Landgraaf 1 3-0
SHH 1 - DFO '20 1 4-0 
SV Meersen 1 - RVU 1 2-1 
RKHSV 1 - vv HEBES 1 bno
RKSV Minor 1 - EHC/Heuts 1 0-1
GSV '28 1 - Centrum Boys 1 4-6
Sporting Heerlen 1 - RKSVO 1 4-1
Limburgia/Kamerl 1 - SV Simpelveld 1 7-0
De Ster 1 - Maastricht West 1 6-2
Merefeldia 1 - Helden 1 1-0
KVC Oranje 1 - MMC Weert 1 2-5
De Leeuw 1 **wns - DBSV 1 3-3
WDZ 1 - Bunde 1 4-2
VV Kessel 1 - FC Hoensbroek 1 2-1 
Leonidas 1 - VV Schaesberg 1 tno
  -    
  -    

Districtbeker 21/22 zuid 2 (speelronde 2 =tussenronde)
zuid 2 -    
Margriet 1 - TOP 1 1-4 
Nooit Gedacht 1 *wns (3-1) - Berghem Sport 1 2-2 
UDI '19/CSU 1 - FC Schadewijk 1 5-0 
Boekel Sport 1 - Erp 1 1-2 
EGS '20 1 - SCMH 1 1-2 
DSV 1 - Deurne 1 1-3 
Handel 1 - Sparta '25 1 1-3 
Vitesse '08 1 * wns - Astrantia 1 3-3 
  -    
zuid 2 -    
HVCH 1 - vrij  
Excellent 1 - vrij  
Constantia 1 - vrij  
Achates RKSVPO 1 - vrij  
Olympia '18 1 - vrij  
De Zwaluw /   vrij  
Avanti '31 1 - vrij  
Schijndel/DE WIT 1 - vrij  
  -