Promotie/degradatie 2023/24 zuid

 


Promotie  /degradatie 2023-2024

 
4e divisie B en C/1e klasse C, D, E, F, G
       
  1e ronde, 1/2 juni 2024
   VOC -  De Ster 3-0
   Unitas '30  -   Bennekom 1-3
   SC Kruisland  -   EFC 1-0
   VELO  -   Almkerk 4-3
   Spijkenisse -  asv Dronten 3-2
   Sportclub Susteren -  Wippolder 0-1
   Heerjansdam -  DCV 2-0
     
  2e ronde, 5 juni      
   Valkenswaard   -   SDC Putten 3-0
   Wippolder   -   Bennekom 3-1
   WNC   -   Kruisland 3-0
   SHO   -   VELO 3-0
   Heerjansdam   -   Spijkenisse 3-0
   Valken '68  -  VOC 1-4
         
  finales, 8/9 juni     
   SHO -  Heerjansdam 0-4
   Wippolder  -  Valkenswaard 0-1
   VOC -  WNC * 3-3
   
     winnaars naar 4e divisie, verliezers naar vervolg
        *wns    
  vervolg voor nog één (1) plaats in 4e divisie   
   1e ronde,  15 juni    
   Wippolder  -  SHO 4-1
   Flevo Boys  -  BOL 4-1
         
   2e ronde,  19 juni  
   Flevo Boys   -   VOC 3-2
   Wippolder  -  DZC '68 1-6
         
   finale, 22/23 juni, (neutraal terrein)  
   Flevo Boys -  DZC '68 * 0-0
     
   winnaar  naar 4e divisie  

 zuid 1 

    1e klasse E - 2e klasse C/G gemengd

  1e ronde, 28/30 mei      
   VVGZ   -   Achilles '29 2-3
   Roosendaal   -   Reusel Sport 3-0
         
  2e ronde, 1/2 juni      
   TSC   -   IFC 0-3
   MZC '11   -   Achilles "29 1-3
   Oranje Wit   -   Yerseke 4-0
   Erp   -   Theole 1-2
   Nivo Sparta   -   Hellevoetsluis * 2-2
   Cluzona   -   Roosendaal 3-1
   Oirschot Vooruit  *   -   Zwaluw VFC 0-0
   Moerse Boys   -   sv Laar 0-2
         
   3e ronde, 8/9 juni      
   IFC  -  Achilles '29 1-0
   Oranje Wit  -  Theole 3-0
   Cluzona  -  Hellevoetsluis 3-0
   Oirschot Vooruit  -  sv Laar 1-4
         
  Finales, 15/16 juni  (neutraal terrein)  
   IFC  -  Oranje Wit 0-2
   Cluzona  -  sv Laar 1-2
     
      winnaars naar 1e klasse  

zuid 1 zondag

    2e klasse C/D - 3e klasse A/D

  1e ronde, 30 mei   
   Virtus   -   Trinitas 6-4
   EVVC  -  Gestel 4-1
         
  2e ronde, 2 juni         
   BSC   -   Groen Wit 2-6
   Bavel  -  RKDVC 4-3 
   GSBW   -   HVV '24 2-1
   Geldrop  *   -  Beerse Boys 4-4
   Haarsteeg  -  Virtus 0-3
   Victoria '03   -   Wilhelmina '08 * 4-4
   RPC  -  EVVC 4-2
   Brabantia   -   Beek Vooruit 5-2
         
  3e ronde, 9 juni       
   Bavel  -  Groen Wit 2-1
   GSBW  -  Geldrop 3-2
   Wilhelmina '08  -  Virtus 4-0
   RPC  -  Brabantia 4-2
         
  Finales, 15/16 juni (neutraal terrein)    
   Bavel  -  GSBW 2-3
   Wilhelmina '08  -  RPC 0-1
         
     winnaars naar 2e klasse  

zuid 1 zondag

 3e klasse A/D - 4e klasse A/E
  1e ronde, 2 juni      
   WVV '67   -   Chaam 6-3
   Rood Wit W   -   Coal 5-2
   Dubbeldam   -   Phillippine 1-0
   Alem  -  Rood Wit V 4-2
   Jong Brabant   -   Wilhelmina 1-0
   BMC   -   Dommelen 0-3
   RKGSV   -   Berkdijk 3-1
         
  2e ronde, 9 juni      
   Hoeven  WVV '67 2-1
   Breskens  Rood Wit W 1-0
   Waspik   Dubbeldam * 1-1
   Terheijden  Alem 1-0
   FC Tilburg  Jong Brabant * 1-1
   Helvoirt -  RKVVO 0-2
   DVG  Dommelen 1-3
   Vessem -  Nooit Gedacht * 1-1
   Bergeijk  RKGSV 5-2
   Rimboe  DIA 2-1
         
  Finales, 16 juni (neutraal terrein)   
   Hoeven  Breskens 4-1
 nv   Dubbeldam  Terheijden 3-2
nv  Jong Brabant  RKVVO 1-2
 nv   Dommelen  Nooit Gedacht 2-1
   Bergeijk  Rimboe 5-2
         
    winnaars naar 3e klasse    
     
   zuid 1 zondag
 4e klasse A/E - 5e klasse A/E 
  1e ronde, 30 mei      
   Vivoo *  VCW  3-3
     
  2e ronde, 2 juni        
   NVS  Vivoo  4-2
   Pusphaira *  HRC '14 2-2
   Audacia  Tivoli * 3-3
   Neerlandia '31  Groede 2-1
   SVC  Teisterbanders 2-3
   Tuldania  Knegselse Boys 2-0
   Molenschot  METO 2-1
   Buren  MEC '07 0-2
   BZS  De Bocht '80 3-1
   De Raven  Viola 2-0
   DVS  Boxtel 1-2
   Grenswachters  OVV '67 1-3 
     
  3e ronde, 9 juni  
   NVS  Pusphaira 0-1
   Neerlandia '31  Tivoli 2-1
   Tuldania  Teisterbanders 3-1
   Molenschot  MEC '07 4-1
   BZS  De Raven 1-6
   Boxtel  OVV '67 4-1
         
  Finales, 16 juni (neutraal terrein)  
   Puspharia  Neerlandia '31 1-3
   Tuldania  Molenschot 6-1 
   De Raven  Boxtel 1-2
    *wns     
     winnaars naar 4e klasse                                                   

 ZONDAG ZUID 2
1e klasse F - 2e klasse E en F 
   1e ronde, 2 juni      
   Schaesberg  Rhode/VSB 0-1
         
   2e ronde, 9 juni      
   DAW Schaijk  Rhode/VSB 3-1
   RKSV Minor  RVU 0-3
   GSV '28  Handel 2-0
   Sportclub '25 -  SHH 0-1
         
   finale, 16 juni  (neutraal terrein)  
   DAW Schaijk  RVU 3-0
   GSV '28  SHH 2-1
         
    winnaars naar 1e klasse  
         
 ZONDAG ZUID 2
 2e klasse E/F - 3e klasse A/D
  1e ronde, 30 mei      
   Hegelsom  EGS '20 1-3
   Scharn  Spaubeek 4-2
         
  2e ronde, 2 juni      
   Walram  EGS '20 1-2
   Berghem Sport  Volkel 1-2
   sv Budel  Hoensbroek 3-1
   Venlosche Boys  Vaesrade 2-1
   Bruheze  Scharn 3-1
   Prinses Irene  Eijsden 4-1
   Groesbeekse Boys  HVV Helmond 2-5
   Heeswijk  Heer 3-0
         
  3e ronde, 9 juni      
   Volkel  EGS '20 1-2
   sv Budel  Venlosche Boys 6-2
   Bruheze  Prinses Irene 3-0
   Heeswijk  HVV Helmond 2-1
         
  Finales, 16 juni (neutraal terrein)   
   EGS '20  sv Budel 1-5
   Bruheze  Heeswijk 3-0
         
    winnaars naar 2e klasse  
     
 ZONDAG ZUID 2
  3e klasse A/D - 4e klasse A/I
  1e ronde, 2 juni      
   KVC Oranje  BMR 2-1
   MMC Weert  FC Landgraaf 3-0
   Melderslo *  Maasduinen 2-2 
   Heijen  FC RIA 3-2
   Leonidas-W  Heythuysen 4-3
   SVH '39  Neerkandia 1-2
   Panningen  IVO 4-0 
   Hapse Boys  sv Brandevoort 1-0 
   Heksenberg-NEC  SVME 3-2 
   Schinveld  RKHBS 1-0
   ONDO  Roosteren 3-1
   Krayenhoff  Mariahout 1-2
   vv Kessel  SVSH 0-4 
   H.B.S.V.  ASV '33 1-0
   HBV  FC Uden 5-2 
         
  2e ronde, 9 juni       
   Vijlen  MMC Weert 1-3
   De Leeuw  KVC Oranje 2-1
   Neerbeek  Heksenberg-NEC 3-2
   FC Roerdalen  Neerkandia * 1-1
   Maarheeze  Panningen 0-1
   Meterik  Hapse Boys 2-0 
   ELI  Schinveld 2-1
   Milsbeek  HBV 0-2
   WEC  H.B.S.V. 1-2
   Melderslo  Heijen 1-2 
   ONDO  Leonidas-W 6-3
   SVSH  Mariahout 2-4
         
  Finales, 16 juni (neutraal terrein)   
   MMC Weert  De Leeuw 3-0
   Neerbeek  Neerkandia 1-6
   Panningen  *  Meterik 3-3
   ELI  HBV 3-1
   H.B.S.V.  Heijen 1-0
   ONDO  Mariahout 1-2
         
    winnaars naar 3e klasse  
     
 ZONDAG ZUID 2
 4e klasse A/I - 5e klasse A/E
  1e ronde, 2 juni       
   Geertruidse Boys  RIOS '31 7-3
   OVCS  Wijnandia 2-1
   Koningslust  Irene 2-3
   Leunen  TSC '04 2-0
   VITA  BVV '27 4-2
       
  Finales, 9 en 15/16 juni    thuis +uitwedstrijd  
   Geertruidse Boys  -   Eindse Boys 2-2
   Eindse Boys -  Geertruidse Boys * 4-4
         
   OVCS -  Astrantia 1-4
   Astrantia  -   OVCS 4-0
         
   Irene  -   SNC '14 1-0
   SNC '14 -  Irene 3-1
         
   Leunen -  Keldonk 3-3
   Keldonk -  Leunen 0-3
         
   VITA  -   Linne 2-1
   Linne -  VITA 2-3
         
   FC Geuldal -  Abdissenbosch 3-1
   Abdissenbosch  -   FC Geuldal 2-3
         
   SV Brunssun  Schimmert 1-2
   Schimmert  Brunssum  1-1
         
   IVS -  Horn 0-0
   Horn -  IVS 1-3
         
   Belfeldia  -   Zwentibold 1-1
   Zwentiblod -  Belfeldia * 1-1
         
   Rood Wit '67  -   SSA Lottum 2-0
   SSA Lottum -  Rood Wit '67 2-3
         
   Grashoek  -   DFO '20 0-2
   DFO '20 -  Grashoek 3-3
         
   Boerdonk  -   FC de Rakt 1-6
   FC de Rakt -  Boerdonk 8-4
         
   Juliana Mill  -   Bavos 1-1
   Bavos -  Juliana Mill 1-2
         
   Boskant  -   Constantia 1-0
   Constantia -  Boskant 3-1
         
    winnaars naar 4e klasse  
     

Indien na deze 2 wedstrijden beide teams evenveel punten hebben behaald, dan is het doelsaldo van beide wedstrijden beslissend. Is ook dat gelijk, dan is het aantal doelpunten vóór bepalend. Is ook dat gelijk, dan wordt er na afloop van de 2e wedstrijd verlengd met 2x15 minuten. Is ook na deze verlenging de stand gelijk, dan moeten er strafschoppen worden genomen conform de spelregels veldvoetbal.


  Promotie/degradatie 23/24 
ZATERDAG ZUID 1      
2e klasse E/G - 3e klasse A/D
   1e ronde, 28 mei      
   RCS   Klundert 2-1
   Jonge Spartaan   SSV '65 5-1
   Haastrecht   SV BLC 3-1
   Woudrichem   Groote Lindt 0-2
     
   2e ronde, 1 juni      
   Drechtstreek  RCS * 2-2
   SVW  Pelikaan 2-0
   OSS '20  Jonge Spartaan 0-2
   Rijsoord  SV Houten 0-1
   De Meeuwen  Haastrecht 4-3
   DBGC  Hardinxveld 4-1
   DVV '09  Groote Lindt 1-0
   Spirit  MOC '17 1-2
         
   3e ronde, 8 juni      
   SVW  RCS 6-3
   SV Houten *  Jonge Spartaan 1-1
   De Meeuwen  DBGC 0-1
   DVV '09  MOC '17 1-2
         
   Finales, 15 juni (neutraal terrein)    
   SVW  SV Houten 1-3
   DBGC  MOC '17 0-3
          
   winnaars naar 2e klasse  
         
 
ZATERDAG ZUID 1      
   3e klasse A/D - 4e klasse A/H
  1e ronde, 1 juni   
   Ria W  Veere 5-2
   Duiveland  Ameide 1-2
   RWB  Vlijmense Boys 5-3
   De Braak  Haaften 2-3
   Patrijzen  ZSC '62 6-0
   Internos  Sluis 4-1
   Meerkerk  SEOLTO 4-2
   GVV '63  TSC 0-2
   Lewedorpse Boys  Oostburg 1-0
   Vrederust  Goes 0-4
   Arkel  Lekvogels 1-5
   SCO  NEO '25 * 2-2
   Zaamslag  Bevelanders * 2-2
   Alliance  Steenbergen 1-2
   Alblasserdam  BES 6-1
   Altena  Vuren 5-0
         
  2e ronde, 8 juni      
   GPC Vlissingen  Bevelanders 1-0
   Patrijzen  Meerkerk 1-2
   De Fendert  Alblasserdam 3-4
   Internos  TSC 3-1
   Everstein  Altena 1-0
   NEO '25  Haaften 2-1
   Herovina  Steenbergen 1-3
   RWB  Lewedorpse Boys 2-1
   Ria W  Lekvogels 2-3
   Goes  Ameide 2-6
         
  Finales 15 juni, (neutraal terrein )  
 nv  GPC Vlissingen    Meerkerk 3-2 
   Alblasserdam  Internos 1-5
   Everstein  NEO '25 3-1
   Steenbergen  RWB 2-0
   Lekvogels *  Ameide 3-3 
    *wns     
                  winnaars naar 3e klasse

 

De nummers 9, 10, 11, 12, 13 en 14 van 4e klasse B en de nummers 7, 8, 9, 10, 11 en 12 van 4e klasse A en
C t/m H degraderen naar de nieuw te vormen 5e klasse.

 

geplaatst door Rien Damen i.s.m. DigiFactory    
 copyright © 2024, Voetbal Geffen e.o.
         


  Via onderstaand contactformulier kunt u reactie's en/of wijzigingen doorgeven...









Velden met * zijn verplicht