Laatste nieuws


beker/competitie zuid

                         

         

...beker zuid ... finale's     

...periodekampioenen zuid     
                                                                

2023 / 2024 KNVB 3C zuid 1


  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 Nieuwkuijk 22 16 2 4 50 51 28 23
2 Margriet 22 12 4 6 40 35 17 18
3 Haarsteeg 22 12 4 6 40 45 29 16
4 RKDVC 22 11 6 5 39 38 30 8 PK2
5 SCG '18 22 11 5 6 38 36 24 12
6 EVVC 22 11 2 9 35 44 32 12 PK1
7 Nulandia 22 9 7 6 34 26 20 6
8 DSC 22 9 5 8 32 41 35 6
9 Den Dungen 22 8 7 7 31 37 31 6
10 Alem 22 8 3 11 27 39 37 2
11 Nooit Gedacht 22 7 3 12 24 27 36 -9
12 Helvoirt 22 5 8 9 23 32 46 -14
13 Real Lunet 22 4 0 18 12 33 76 -43
14 DBN '22 * 22 2 2 18 4 23 66 -43 degr
* = met verrekening van minpunten
EVVC winnaar 1e periode, RKDVC winnaar 2e periode.
nrs. 10, 11 en 12 herkansing/handhaving.
nrs. 13 en 14 (DBN '22) degraderen naar 4e klasse.
  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 EVVC 8 6 1 1 19 16 8 8 PK1
2 Nieuwkuijk 8 6 0 2 18 19 10 9
3 Haarsteeg 8 5 1 2 16 16 11 5
4 Margriet 8 4 1 3 13 14 7 7
5 SCG '18 8 4 1 3 13 10 8 2
6 Den Dungen 8 3 3 2 12 17 11 6
7 Nulandia 8 2 5 1 11 10 8 2
8 Alem 8 3 1 4 10 16 14 2
9 RKDVC 8 3 1 4 10 13 15 -2 PK2
10 Nooit Gedacht 8 3 1 4 10 11 13 -2
11 Helvoirt 8 2 3 3 9 10 13 -3
12 DSC 8 2 1 5 7 14 20 -6
13 DBN '22 8 2 1 5 7 9 21 -12 degr
14 Real Lunet 8 1 0 7 3 10 26 -16
  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 RKDVC 9 6 3 0 21 19 10 9 PK2
2 DSC 9 6 1 2 19 20 8 12
3 SCG '18 9 6 1 2 19 21 13 8
4 Nieuwkuijk 9 6 1 2 19 22 16 6
5 Nulandia 9 6 0 3 18 14 8 6
6 Margriet 9 4 3 2 15 11 7 4
7 Den Dungen 9 4 2 3 14 14 12 2
8 Haarsteeg 9 4 1 4 13 18 15 3
9 Helvoirt 9 3 2 4 11 16 22 -6
10 EVVC 9 3 0 6 9 18 16 2 PK1
11 Alem 9 3 0 6 9 15 15 0
12 Nooit Gedacht 9 2 2 5 8 10 14 -4
13 Real Lunet 9 2 0 7 6 17 35 -18
14 DBN '22 * 9 0 0 9 -4 6 30 -24 degr
* = met verrekening van minpunten
  team WG WI GL VL PU DV DT DS Opm.
1 Nieuwkuijk 5 4 1 0 13 10 2 8
2 Margriet 5 4 0 1 12 10 3 7
3 Haarsteeg 5 3 2 0 11 11 3 8
4 RKDVC 5 2 2 1 8 6 5 1 PK2
5 Alem 5 2 2 1 8 8 8 0
6 EVVC 5 2 1 2 7 10 8 2 PK1
7 SCG '18 5 1 3 1 6 5 3 2
8 DSC 5 1 3 1 6 7 7 0
9 Nooit Gedacht 5 2 0 3 6 6 9 -3
10 Den Dungen 5 1 2 2 5 6 8 -2
11 Nulandia 5 1 2 2 5 2 4 -2
12 Helvoirt 5 0 3 2 3 6 11 -5
13 Real Lunet 5 1 0 4 3 6 15 -9
14 DBN '22 5 0 1 4 1 8 15 -7 degr
Topscorers

Deze week

Zondag 21 april 2024
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Haarsteeg EVVC 2 - 0
Com 14:30 Nulandia Real Lunet 1 - 2
Com 14:30 Alem Helvoirt 2 - 2
Com 14:30 Margriet Nieuwkuijk 1 - 2
Com 14:30 Den Dungen RKDVC 0 - 1
Com 14:30 SCG '18 DSC 0 - 0
Com 14:30 DBN '22 Nooit Gedacht 2 - 3


Wedstrijdoverzicht

Zondag 24 september 2023
Speelronde 1
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Nieuwkuijk DBN '22 2 - 0
Com 14:30 Helvoirt RKDVC 3 - 1
Com 14:30 Real Lunet EVVC 2 - 3
Com 14:30 Nulandia DSC 2 - 0
Com 14:30 Alem Nooit Gedacht 1 - 2
Com 14:30 Margriet SCG '18 1 - 2
Com 14:30 Den Dungen Haarsteeg 1 - 0

Zondag 1 oktober 2023
Speelronde 2
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Haarsteeg Margriet 2 - 1
Com 14:30 SCG '18 Alem 1 - 0
Com 14:30 Nooit Gedacht Nulandia 1 - 1
Com 14:30 DSC Real Lunet 4 - 1
Com 14:30 EVVC Helvoirt 1 - 1
Com 14:30 RKDVC Nieuwkuijk 0 - 5
Com 14:30 DBN '22 Den Dungen 3 - 2

Zondag 8 oktober 2023
Speelronde 3
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Nieuwkuijk EVVC 1 - 0
Com 14:30 Helvoirt DSC 2 - 2
Com 14:30 Real Lunet Nooit Gedacht 2 - 1
Com 14:30 Nulandia SCG '18 1 - 0
Com 14:30 Alem Haarsteeg 2 - 3
Com 14:30 Margriet Den Dungen 0 - 0
Com 14:30 RKDVC DBN '22 3 - 0

Zondag 15 oktober 2023
Speelronde 4
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Haarsteeg Nulandia 2 - 2
Com 14:30 Den Dungen Alem 5 - 2
Com 14:30 SCG '18 Real Lunet 2 - 1
Com 14:30 Nooit Gedacht Helvoirt 1 - 2
Com 14:30 DSC Nieuwkuijk 3 - 5
Com 14:30 EVVC RKDVC 3 - 1
Com 14:30 DBN '22 Margriet 0 - 4

Zondag 29 oktober 2023
Speelronde 5
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Nieuwkuijk Nooit Gedacht 1 - 2
Com 14:30 Helvoirt SCG '18 0 - 2
Com 14:30 Real Lunet Haarsteeg 2 - 3
Com 14:30 Nulandia Den Dungen 2 - 2
Com 14:30 Alem Margriet 2 - 1
Com 14:30 EVVC DBN '22 3 - 2
Com 14:30 RKDVC DSC 4 - 0

Zondag 5 november 2023
Speelronde 6
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Haarsteeg Helvoirt 3 - 1
Com 14:30 Margriet Nulandia 1 - 0
Com 14:30 Den Dungen Real Lunet 6 - 1
Com 14:30 SCG '18 Nieuwkuijk 1 - 2
Com 14:30 Nooit Gedacht RKDVC 2 - 0
Com 14:30 DSC EVVC 0 - 2
Com 14:30 DBN '22 Alem 0 - 4

Zondag 12 november 2023
Speelronde 7
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Nieuwkuijk Haarsteeg 0 - 3
Com 14:30 Helvoirt Den Dungen 0 - 0
Com 14:30 Nulandia Alem 1 - 1
Com 14:30 DSC DBN '22 2 - 3
Com 14:30 EVVC Nooit Gedacht 3 - 1
Com 14:30 RKDVC SCG '18 2 - 2

Donderdag 16 november 2023

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 20:00 Real Lunet Margriet 0 - 3

Zondag 19 november 2023
Speelronde 8
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Haarsteeg RKDVC 0 - 2
Com 14:30 Alem Real Lunet 4 - 1
Com 14:30 Margriet Helvoirt 3 - 1
Com 14:30 Den Dungen Nieuwkuijk 1 - 3
Com 14:30 SCG '18 EVVC 0 - 1
Com 14:30 Nooit Gedacht DSC 1 - 3
Com 14:30 DBN '22 Nulandia 1 - 1

Zondag 26 november 2023
Speelronde 9
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Nieuwkuijk Margriet 3 - 0
Com 14:30 Helvoirt Alem 2 - 1
Com 14:30 Real Lunet Nulandia 1 - 2
Com 14:30 Nooit Gedacht DBN '22 4 - 1
Com 14:30 DSC SCG '18 1 - 1
Com 14:30 EVVC Haarsteeg 2 - 0
Com 14:30 RKDVC Den Dungen 1 - 0

Zondag 3 december 2023
Speelronde 10
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Haarsteeg DSC 1 - 3
Com 14:30 Nulandia Helvoirt 2 - 0
Com 14:30 Alem Nieuwkuijk 4 - 1
Com 14:30 Margriet RKDVC 1 - 1
Com 14:30 Den Dungen EVVC 1 - 0
Com 14:30 SCG '18 Nooit Gedacht 0 - 2
Com 14:30 DBN '22 Real Lunet 0 - 3

Zondag 10 december 2023
Speelronde 11
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Helvoirt Real Lunet 4 - 2
Com 14:30 Nooit Gedacht Haarsteeg 0 - 2
Com 14:30 DSC Den Dungen 1 - 0
Com 14:30 EVVC Margriet 0 - 2
Com 14:30 RKDVC Alem 1 - 0

Zondag 17 december 2023

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Nieuwkuijk Nulandia 0 - 4

Zondag 21 januari 2024
Speelronde 13
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 DSC Alem 1 - 0
Com 14:30 EVVC Nulandia 1 - 2

Zondag 28 januari 2024
Speelronde 12
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Haarsteeg SCG '18 5 - 2
Com 14:30 Helvoirt DBN '22 2 - 0
Com 14:30 Real Lunet Nieuwkuijk 3 - 4
Com 14:30 Nulandia RKDVC 2 - 4
Com 14:30 Alem EVVC 3 - 2
Com 14:30 Margriet DSC 1 - 0
Com 14:30 Den Dungen Nooit Gedacht 1 - 0

Donderdag 1 februari 2024
Speelronde 11
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 20:30 SCG '18 DBN '22 3 - 1
Aanvullende informatie
SCG '18 - DBN '22

Soort wedstrijd: Competitie
Aanvang: 20:30
Scheidsrechter / opmerking: Uitspelen 58 min. stand 1-0

Zondag 4 februari 2024
Speelronde 14
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Haarsteeg Den Dungen 2 - 2
Com 14:30 SCG '18 Margriet 2 - 1
Com 14:30 Nooit Gedacht Alem 1 - 5
Com 14:30 DSC Nulandia 1 - 0
Com 14:30 EVVC Real Lunet 7 - 1
Com 14:30 RKDVC Helvoirt 2 - 2
Com 14:30 DBN '22 Nieuwkuijk 0 - 2

Zondag 18 februari 2024
Speelronde 13
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Nieuwkuijk Helvoirt 5 - 2
Com 14:30 SCG '18 Den Dungen 4 - 2
Com 14:30 Nooit Gedacht Margriet 0 - 0
Com 14:30 RKDVC Real Lunet 2 - 1
Com 14:30 DBN '22 Haarsteeg 1 - 5

Zondag 25 februari 2024
Speelronde 15
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Nieuwkuijk RKDVC 2 - 2
Com 14:30 Helvoirt EVVC 3 - 4
Com 14:30 Real Lunet DSC 1 - 7
Com 14:30 Nulandia Nooit Gedacht 1 - 0
Com 14:30 Alem SCG '18 0 - 2
Com 14:30 Margriet Haarsteeg 3 - 0
Com 14:30 Den Dungen DBN '22 5 - 2

Zondag 3 maart 2024
Speelronde 16
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Haarsteeg Alem 3 - 1
Com 14:30 Den Dungen Margriet 1 - 1
Com 14:30 SCG '18 Nulandia 1 - 0
Com 14:30 Nooit Gedacht Real Lunet 3 - 4
Com 14:30 DSC Helvoirt 6 - 1
Com 14:30 EVVC Nieuwkuijk 1 - 2
Com 14:30 DBN '22 RKDVC 1 - 4

Zondag 10 maart 2024
Speelronde 17
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Nieuwkuijk DSC 3 - 0
Com 14:30 Helvoirt Nooit Gedacht 0 - 0
Com 14:30 Real Lunet SCG '18 1 - 6
Com 14:30 Nulandia Haarsteeg 1 - 0
Com 14:30 Alem Den Dungen 1 - 2
Com 14:30 Margriet DBN '22 2 - 0
Com 14:30 RKDVC EVVC 2 - 1

Zondag 17 maart 2024
Speelronde 18
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Haarsteeg Real Lunet 4 - 0
Com 14:30 Margriet Alem 2 - 0
Com 14:30 Den Dungen Nulandia 0 - 0
Com 14:30 SCG '18 Helvoirt 3 - 0
Com 14:30 Nooit Gedacht Nieuwkuijk 0 - 2
Com 14:30 DSC RKDVC 1 - 1
Com 14:30 DBN '22 EVVC 2 - 6

Zondag 24 maart 2024
Speelronde 19
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Nieuwkuijk SCG '18 2 - 1
Com 14:30 Helvoirt Haarsteeg 2 - 2
Com 14:30 Real Lunet Den Dungen 1 - 4
Com 14:30 Nulandia Margriet 0 - 2
Com 14:30 Alem DBN '22 3 - 2
Com 14:30 EVVC DSC 2 - 3
Com 14:30 RKDVC Nooit Gedacht 2 - 0

Zondag 7 april 2024
Speelronde 20
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Haarsteeg Nieuwkuijk 0 - 0
Com 14:30 Alem Nulandia 0 - 0
Com 14:30 Margriet Real Lunet 3 - 1
Com 14:30 Den Dungen Helvoirt 2 - 2
Com 14:30 SCG '18 RKDVC 1 - 1
Com 14:30 Nooit Gedacht EVVC 1 - 2
Com 14:30 DBN '22 DSC 2 - 2

Zondag 14 april 2024
Speelronde 21
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Nieuwkuijk Den Dungen 4 - 0
Com 14:30 Helvoirt Margriet 0 - 2
Com 14:30 Real Lunet Alem 2 - 3
Com 14:30 Nulandia DBN '22 1 - 0
Com 14:30 DSC Nooit Gedacht 1 - 2
Com 14:30 EVVC SCG '18 0 - 0
Com 14:30 RKDVC Haarsteeg 1 - 3

Zondag 21 april 2024
Speelronde 22
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Haarsteeg EVVC 2 - 0
Com 14:30 Nulandia Real Lunet 1 - 2
Com 14:30 Alem Helvoirt 2 - 2
Com 14:30 Margriet Nieuwkuijk 1 - 2
Com 14:30 Den Dungen RKDVC 0 - 1
Com 14:30 SCG '18 DSC 0 - 0
Com 14:30 DBN '22 Nooit Gedacht 2 - 3

Zondag 28 april 2024
Speelronde 23
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Nieuwkuijk Alem -
Com 14:30 Helvoirt Nulandia -
Com 14:30 Real Lunet DBN '22 -
Com 14:30 Nooit Gedacht SCG '18 -
Com 14:30 DSC Haarsteeg -
Com 14:30 EVVC Den Dungen -
Com 14:30 RKDVC Margriet -

Zondag 12 mei 2024
Speelronde 24
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Haarsteeg Nooit Gedacht -
Com 14:30 Real Lunet Helvoirt -
Com 14:30 Nulandia Nieuwkuijk -
Com 14:30 Alem RKDVC -
Com 14:30 Margriet EVVC -
Com 14:30 Den Dungen DSC -
Com 14:30 DBN '22 SCG '18 -

Maandag 20 mei 2024
Speelronde 25
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Nieuwkuijk Real Lunet -
Com 14:30 SCG '18 Haarsteeg -
Com 14:30 Nooit Gedacht Den Dungen -
Com 14:30 DSC Margriet -
Com 14:30 EVVC Alem -
Com 14:30 RKDVC Nulandia -
Com 14:30 DBN '22 Helvoirt -

Zondag 26 mei 2024
Speelronde 26
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Helvoirt Nieuwkuijk -
Com 14:30 Real Lunet RKDVC -
Com 14:30 Nulandia EVVC -
Com 14:30 Alem DSC -
Com 14:30 Margriet Nooit Gedacht -
Com 14:30 Den Dungen SCG '18 -
Com 14:30 Haarsteeg DBN '22 -

Topscorers

Speler: Club: Doelpunten
Brent de Wijs Nieuwkuijk 19
Agonis Hoti Margriet 15
Roy van Beurden DSC 15
Mats Steenbekkers Alem 14
Pim van Hulten RKDVC 14
Gerwin van den Boom EVVC 13
Mart van Boxtel Alem 12
Dave Treuren Haarsteeg 11
Dennis van der Luyt Real Lunet 11
Silas Postma Den Dungen 11
Tom van de Ven Nulandia 11
Bjorn de Kort Den Dungen 9
Rico de Laat Helvoirt 9
Rob van Dijk EVVC 9
Stan van Rooij SCG '18 9
Teun van der Donk Nulandia 8
Arthur Bot SCG '18 7
Enes Sonay Real Lunet 7
Menno van Hattum Helvoirt 7
Tim Bissels Nooit Gedacht 7
Bob van Iersel Nooit Gedacht 6
Kay Huijgens DBN '22 6
Rick van Buul Nieuwkuijk 6
Tom Schuurmans Den Dungen 6
Bas van Zeelst DBN '22 5
Damian van Bijnen RKDVC 5
Giovanni Librizzi DBN '22 5
Guillermo Le Couvreur Real Lunet 5
Joey Schuurmans Margriet 5
Koen Sleutjes Haarsteeg 5
Milan van Esch Nieuwkuijk 5
Nard Steenbergen EVVC 5
Nick van Oorschot Margriet 5
Thijs Lammers RKDVC 5
Tim Coset DSC 5
Axel van Litsenburg SCG '18 4
Bas de Langen SCG '18 4
Gerd Jan Hooijmans DSC 4
Guus van der Rijt EVVC 4
Jeroen Vissers Haarsteeg 4
John van Dommelen Nieuwkuijk 4
Levi Schuurmans Nooit Gedacht 4
Loek van Grinsven Den Dungen 4
Max Meijer Helvoirt 4
Max van Wanrooij EVVC 4
Miska Hol Haarsteeg 4
Niels Kok Nieuwkuijk 4
Okke Vos Haarsteeg 4
Bram Zweers DSC 3
Daan Lucas RKDVC 3
Imad Hamria Real Lunet 3
Ingmar Voorhaar RKDVC 3
Jeroen de Bever Helvoirt 3
Jorg Toebak Nieuwkuijk 3
Ken Bissels Nooit Gedacht 3
Pim van Erp SCG '18 3
Remco Kersten Den Dungen 3
Robin van Esch Haarsteeg 3
Roy de Vaan Nieuwkuijk 3
Teun Stoutjesdijk Haarsteeg 3
Wessel Theuwis DSC 3
Anis Tulung Real Lunet 2
Bjorn Steenbekkers DSC 2
Boyd van Dijk SCG '18 2
Brent van Herwijnen DSC 2
Daan Voets SCG '18 2
Dion van den Elzen Margriet 2
Dorus Elshout Nieuwkuijk 2
Edgar Glaudemans EVVC 2
Gijs van Alebeek Den Dungen 2
Jeffrey van Vlijmen Margriet 2
Jens Steenbekkers Alem 2
Jibbe de Wijs Haarsteeg 2
Jorn Pijnenburg Helvoirt 2
Kevin Broekmeulen Alem 2
Koen Brocks Margriet 2
Luca Schrier DSC 2
Marc Groetelaers SCG '18 2
Mark Ruijssenaars Nulandia 2
Mark van Zoggel EVVC 2
Mike van Namen DSC 2
Noah Geurtz Helvoirt 2
Ruben Achten Haarsteeg 2
Tjeerd Bron Alem 2
Tjerk van de Griend Haarsteeg 2
Youssef Johri DBN '22 2
Yuri Houtriet RKDVC 2
Bart van Griensven EVVC 1
Bradley Donks Alem 1
Daan Sleutjes Haarsteeg 1
Dayen van Koppen DBN '22 1
Dennis van de Loo Helvoirt 1
e.d. Den Dungen DBN '22 1
e.d. Den Dungen Real Lunet 1
e.d. EVVC DSC 1
e.d. Helvoirt Margriet 1
e.d. Nieuwkuijk RKDVC 1
e.d. Real Lunet Haarsteeg 1
e.d. RKDVC SCG '18 1
e.d. RKDVC Nieuwkuijk 1
Falko van der Rijt EVVC 1
Gok Deniz Yazici RKDVC 1
Jim Mutsaars SCG '18 1
Joep Kaarsgaren Den Dungen 1
John Bakker Alem 1
Jordy Gutte DBN '22 1
Kyan Cordes RKDVC 1
Lars Steenbekkers lz Alem 1
Lars Steenbekkers wz Alem 1
Leon van Heel DSC 1
Luuk Verbij EVVC 1
Martijn Leerintveld Alem 1
Mats van Bokhoven RKDVC 1
Metin Alkir Margriet 1
Michee Luminguwa Shilonga Real Lunet 1
Miquel de Wijs Nieuwkuijk 1
Ozhan van Osch SCG '18 1
Perry van Herpen Nooit Gedacht 1
Quincy de Klein DSC 1
Rick van Mil Haarsteeg 1
Rob van Kuijk Helvoirt 1
Roy Govers Margriet 1
Sam Lemstra Nulandia 1
Sam van Sluis Nooit Gedacht 1
Samir Boujamaa Real Lunet 1
Simon van der Werf RKDVC 1
Sven Eijkemans Den Dungen 1
Sven Janssen Nieuwkuijk 1
Sven van de Braak EVVC 1
Teun Schoones EVVC 1
Teun van der Sangen Nulandia 1
Thijn Vos Nooit Gedacht 1
Thijs Pijnenburg Helvoirt 1
Tomas de Laat Nulandia 1
Wessel Smits Nulandia 1
Wouter Bijveld Nooit Gedacht 1