Beker zuid poulewedstrijden



   

 Beker zuid standaard 24/25    

         
poule groep 1 zuid 2      
01 Spcl. Susteren, EHC - Geusselt Sport, Haslou
02 Chevremont, Eijsden - Caesar, Sportclub '25,  
03 Limburgia/Kamerland, SHH - Schaesberg, ALFA SPORT
04 Laar, De Ster - Maastricht West, Heer
05 RVU, Minor - Bekkerveld, Wilhelmina '08
06 Avanti '31, Someren - Schijndel/DE WIT, Venlosche Boys
07 ZSV, GSV '28 - Handel, Sittard
08 Rhode/VSB , Sparta '25 - Boekel Sport, Mierlo Hout
09 Olympia '18, Volharding - SSS '18, Veritas, 
10 DAW Schaijk, SV TOP - Erp, Heeswijk, 
11 Deurne, NWC - Prinses Irene, Berghem Sport
   nrs 1 en 2 naar volgende ronde
   vanuit 4e divisie geplaatst voor volgende ronde:
  HVCH, SV Venray, UDI '19/CSU, Wittenhorst, EVV Echt
   
poule groep 2 zuid 2      
01 Kerkrade West, Schaesberg 2, RKMVC, Bunde
02 SV Geuldal, DBSV, Urmondia, Zwart-Wit '19 
03 Langeberg, UOW '02, Centrum Boys, Kakertse Boys
04 Daalhof, SNC '14, FC Landgraaf, Vijlen
05 Spcl. Jekerdal, Schimmert, OVCS, RKTSV
06 Spaubeek, Voerendaal, RKHSV, IVS
07 BMR, Sanderbout, Sporting H.A.C.,Partij
08 RKUVC, Leonidas-W, RKVVM, Lindenheuvel-H'bloem
09 Simpelveld, Rimburg, Rood Groen LVC '01
10 Geertruidse Boys, SVM, SVME, Berg '28
11 Eikenderveld, Schinveld, FC Gulpen, VV Hellas
12 RKASV, Sp Sittard '13, Wijnandia, Woander Forest
13 Geleen-Zuid, FC RIA, FC Hoensbroek, RKHBS
14 Neerbeek-RKVV, SCG, Willem 1, Vaesrade
15 WDZ - RKSVB, Abdissenbosch, 
16 DVO, Walram, SV Brunssum, Keer
17 Sporting Heerlen, FC Bemelen, Roosteren, KVC Oranje
18 De Leeuw, LHC, SVH '39, Amstenrade
19 Scharn, VV HEBES, SV Hulsberg, FC Maasgouw
20 Merefeldia, MMC Weert, Weltania, Heksenberg-NEC
21 Linne, FC Roerdalen, Zwentibold, Susterse Boys
22 Slekker Boys, Oranje Blauw '15, Born, Argo
23 DESM, MBC '13, HBC '09, RIOS '31
24 SV Budel - Maarheeze, HVV Helmond, Someren 2
25 NWC 2, Bruheze, ONDO, SVSH
26 DFO '20, Brevendia, Haelen, RKVB
27 Bieslo, RKAVC, SVC 2000, SNA
28 Spcl. Leeuwen, DES Swalmen, Horn, St Joost
29 Rood Wit '67/Plus, Heythuysen, FC Oda, RKSVV
30 Neerkandia, Roggel, Eindse Boys, RKMSV
31 Liessel, FC Cranendonck, Olympia Boys, SPV
32 RKSVO, RKSVN, Grashoek, Koningslust
33 Blerick, Hegelsom, Baarlo, Reuver
34 DEV-Arcen, Belfeldia, Lottum-GFC '33, RKDSO
35 IVO, Kronenberg,TSC '04
36 Helden, Sparta '18, Sportclub Irene, FCV-Venlo
37 Panningen, Kessel, MVC '19, BEVO
38 Ysselsteyn - SJVV, SSE, Lierop
39 Meterik - H.B.S.V., RESIA, BVV '27
40 Heijen - Maasduinen, SV United, EGS '20
41 Sambeek - Sporting S.T., SVOC '01, SVEB
42 Milheezer Boys - Oostrum, DWSH '18, Leunen
43 Venhorst - Hapse Boys, Melderslo, De Braak
44 WEC - DVG, De Braak, SV Olland
45 Irene, Boskant, WHV, Boerdonk
46 Brandevoort - VCO, Rood Wit '62, VOW
47 Merselo - MVC, Odiliapeel braks gr
48 Festilent - Volkel, Stiphout Vooruit, 
49 Mariahout - Keldonk, ELI, Mifano
50 ASV '33 - Bavos, Fiducia
51 Toxandria - Constantia, Holthees-Smakt, VIOS '38
52 Vitesse '08 - De Zwaluw, Gassel, Achates
53 SES - Juliana Mill, Astrantia, FC de Rakt
54 Milsbeek - SIOL, HBV, OKSV
55 OSS '20 za - Margriet za, TOP za, 
56 Vesta '19 - Achilles Reek, Herpinia, Deso
57 Avesteyn - Cito, Ruwaard, NLC '03
58 FC Uden - FC Schadewijk, MOSA '14, Maaskantse Boys
59 Vianen Vooruit - DSV, Excellent, SCMH
60 Margriet - Nulandia, VITA, HVCH 2
61 Nooit Gedacht - EVVC, Vorstenbossche Boys, Nijnsel
   poulewinnaars naar volgende ronde

poule groep 1 zuid 1
01 Yerseke, Terneuzense Boys - Terneuzen, Walcheren
02 SVOD '22, Roosendaal - Cluzona, Serooskerke
03 Arnemuiden, MZC '11 - Victoria '03, DOSKO
04 RBCMOC '17 - WHS, Beek Vooruit
05 Oranje Wit, Rijsoord, - Papendrecht, Hardinxveld
06 VVGZ, SVW - Pelikaan, Wilhelmina '26
07 GJS, Nieuw Lekkerland -Streefkerk, De Alblas
08 Roda Boys, Almkerk -De Zwerver, Nivo Sparta
09 IFC, Sliedrecht - GRC '14, Sleeuwijk
10 WNC, Theole - Tricht, EBOH
11 Moerse Boys, TSC - Bavel, JEKA 
12 Reusel Sport/Cotrans, Bladella - Gilze, SC 't Zand
13 Hilvaria, Sarto - Uno Animo, Emplina  
14 Geldrop, CHC - FC Eindhoven av, VOAB
15 Oirschot Vooruit, WSC - SVSSS, 
16 Zwaluw VFC, Brabantia - FC Engelen
17 De Valk, EFC - Heeze, Valkenswaard
 18   nrs 1 en 2 naar volgende ronde
 19   vanuit 4e divisie geplaatst voor volgende ronde:
 20  Best Vooruit, Achilles Veen, Unitas '30, Nuenen, 
  Kruisland, Halsteren, Goes, Dongen
   
poule groep 2 zuid 1 zat
01 FC Dauwdaele - Cadzand, Oostburg, Lewedorpse Boys 
02  Patrijzen - Luctor Heinekens'zand, Schoondijke
03  Spui - Nieuwdorp, Goes, HBC '22 
04  s'Heer Arendskerke - Sluis, Ijzendijke, MZVC
05  RCS - Corn Boys, VC Vlissingen 
06  FC Axel - DoW '15, Kapelle, Zaamslag 
07  Bruse Boys - GPC Vlissingen, SKNWK, Veere
08  Zeelandia M - Jong Ambon, Brouwershaven, Duiveland
09  VKC - Nieuwland, ZSC '62, FC de Westhoek
10  De Noormannen - De Meeuwen, Colijnspl. Boys, WIK '57 
11  Wolfaartsdijk - HKW '21, Waarde Apollo '69 
12  SSV '65 - Bevelanders, Wemeldinge, Kruiningen 
13  Steenbergen - Rillandia, Krabbendijke, Vrederust
14  Prinsenland - Halsteren, SC Stavenisse, NOAD '67 
15  VVC '68 -SPS, Alliance, Smerdiek
16  Klundert - SC Welberg, Kogelvangers, Tholense Boys 
17  Internos - Lepelstraatse Boys, The Gunners, DVO '60
18  Zwaluwe -De Fendert, Irene '58, SEOLTO
19  SCO - UVV '40, DHV, TSC
20  Drechtstreek - Ameide, Groot-Ammers, Peursum
21  GSC/ODS - Alblasserdam, SSW, Oranje Wit 2
22  DFC - Wieldrecht, Papendrecht 2, FC Dordrecht av
23  Groote Lindt - ZBC '97, VVAC, Wieldrecht 2
24  Asperen - BZC '14, Sparta '30, ASH
25  Herovina - Lekvogels, BRC '24, Leerdam Sport '55
26  SC Everstein - Haaften, LRC, HSSC '61
27  Unitas - Heukelum, GVV, MVV '58
28  SVS '65 - Schelluinen, Vuren, SV Noordeloos
29  Altena - Arkel, Woudrichem, SV Meerkerk
30  RFC - GDC, NOAD '32, Vlijmense Boys
31  DESK - SSC '55, SV Capelle, Willem 2
32  NEO '25 - ONI, FC Tilburg, DVVC
33  Jan van Arckel - Kerkwijk, Well, GVV '63
34  Dongen - RWB, Olympia '60, TSVV Merlijn
35  BES - SV BLC, DBN '22, Rood Wit V
   poulewinnaars naar volgende ronde

poule groep 3 zuid 1
01 Groede, Philippine, Breskens, Koewacht 
02  Steen, Grauw, Clinge, Hulsterloo
03  HVV '24 - Hontenisse, Vogelwaarde
04  Rimboe, ODIO, METO, Grenswachters, 
05  BSC, NSV, Vivoo, WVV '67
06  SC Gastel, NVS, De Markiezaten, HSC '28
07  Schijf, DEVO, Achtmaal, DSE
08  RSV, DIOZ, Rood Wit W, VVR
09  Zundert, Wernhout, Sprundel, SVC
10  Hoeven, Virtus, De Schutters
11  SC Emma, RCD, Dubbeldam, TPO 
12  Oosterhout, Madese Boys, HZ '75, VCW
13  Terheijden, Advendo, DIA, WDS '19
14  Groen Wit, TVC Breda, JEKA 2, SAB
15  Gloria UC, Chaam, Gesta, Viola
16  Rijen, Molenschot, TSV Gudok, Neerlandia '31
17  Be Ready, FC Right-Oh, Dussense Boys, Berkdijk
18  Waspik, OVV '67, Blauw Wit '81, Raamsdonk
19  ZIGO, Reeshof, Jong Brabant, SVG
20  Trinitas Oisterwijk, RKDSV, Audacia, Were Di
21  WSJ, Sarto 2, FC Tilburg, Riel
22  GSBW, SVSOS, EDN '56, Tuldandia
23  RKDVC, Baardwijk, VCB, FC Drunen
24  Nieuwkuijk, Haarsteeg, SC Elshout, HHC '09
25  RKTVC, Buren, MEC '07, BZS
26  DBN '22, BVV, SCZ, Teisterbanders
27  Alem, HRC '14, Ophemert, Wadenoijen
28  DSC, Hedel, DSS '14, RKVSC
29  SCG '18 - Den Dungen, BMC, Wilhelmina
30  Helvoirt -  Real Lunet, RKKSV, Maliskamp
31  SBC, Wilhelmina Boys 2, Essche Boys, De Bocht '80 
32  ODC, Spoordonkse Boys, Boxtel, LSV
33  Vessem, Netersel, SDO '39, DEES
34  Bergeijk, Beerse Boys, Hulsel, Terlo
35  DOSKO '32, Casteren, HMVV, Knegelse Boys
36  Hoogeloon, Hapert, De Raven, De Weebosch
37  Dommelen, Rood Wit V, Waalre, Steensel
38  DOSL, Sterksel, ZSC, Riethoven
39  Wilhelmina Boys, Nieuw Woensel, DBS   
40  RPC, DVS, Puspharia, RKVVO
  Braakhuizen, Acht, Unitas '59, Tivoli
  Gestel, PSV av, RKGSV, PCP
  Geldrop 2, Tongelre, Woenselse Boys
   
   poulewinnaars naar volgende ronde
  klik op poulenummer voor (eind)standen/uitslagen
   copyright © 2024, Voetbal Geffen e.o.