trainers /clubs en mutaties


                       

trainer  trainer
     
  2022-2023 2023-2024
Achates VV Sven Jeuriëns Sven Jeuriëns
Achilles Reek Jordy v Boxtel Jordy v Boxtel 
Achilles Veen Dennis vd Steen Dennis vd Steen
Acht  Tim de Wert  Tim de Wert *
Alem Ben Hoek  John Cornelissen
Astrantia Patrick Pothuizen   Patrick Pothuizen
ASV '33 Nico vd Brink Nico vd Brink 
Avanti '31 Stefan Hesemans Stefan Hesemans
Avesteyn Hugo vd Sande  Lenard Weber
AWC Camiel Jager Lodewijk d Kruijf 
     
Baardwijk Nigel Brandenhorst  
Baarlo Tim Nabben  Tim Nabben 
Baronie Martijn v Galen Jeroen v Bezouwen 
Bavel  Coen Rijppaert  Coen Rijppaert
Bavos Ton van Dijk Ton van Dijk 
Beek Vooruit Jack Sweres   
Beerse Boys  Hans Staps Ben Hoek
Be Ready Angelo Ernst Angelo Ernst *
Bergeijk  Sven Verstappen nieuw
Berghem Sport Stef Sijbers/ Ton Kosterman/
  Willem vd Burgt Willem vd Burgt
Best Vooruit Miguel vd Dungen Miguel vd Dungen
Bladella Eric Viscaal Eric Viscaal *
Blauw Geel'38 Niels v Casteren Maurice Verbunt
BLC SV Danny Otterloo Danny Otterloo
Blerick Erick Verschuren Roel Sloesen 
BMC Ton Berens Erik Meulendijk
Bocht '80 De  Suat Tasci Joris Tuns
Boekel Sport Willem Aarts Michiel Jans 
Boerdonk Johan Strouken Johan Strouken
Boskant Peter vd Heijden Peter vd Heijden
Boxtel Michel vd Wal Michel vd Wal
Braak SV de Patrick v Hout Patrick v Hout
Braak SV de zat Ferdi Somers Patrick Meinhardt
Braakhuizen Jeroen vd Schoot Nyron Wau
Brabantia  Roel Nabuurs Kenneth Ciclia
Brakkenstein Niels Voet Roy Grootaert
Brandevoort SV Claus Foederer Claus Foederer
Bruheze Maarten Stevens  
Budel SV Erik van Rooij Erik van Rooij 
B.V.V. Hennie v Ooijen   
     
Casteren Andre Vosters Andre Vosters 
Cito Yavuz Demirci  
CHC Fatah Hadouir John Huisman
Cluzona Robert Braber!! nieuw
Constantia  Adrie v Roosmalen  Osama Arrogi 
Cranendonck Nick Smits Ruwin Verwoert
     
DAW Schaijk  Rob van de Ven Rob van de Ven
DBN '22 Ricardo Aguado Ricardo Aguado
DBN '22  zat Jeroen Beekwilder Jeroen Beekwilder
DBS Eric vd Palen  Matthijn Hoogduin 
DEES Tim vd Heijden Tim vd Heijden
Den Dungen Kevin v Emmerik Kevin v Emmerik
DESK zat Ton Heijkoop Ronald Boudwijn *
DESO John vd Leest  
Deurne Frank Teeuwen Frank Teeuwen
Dommelen William Hoeymans!! Daniel Voigt
Dongen Osmas Erbas Marcel vd Sloot
DOSKO John Karelse Peter Sweres
DOSKO '32 Joris Tuns Jos Beerens
DOSL Patrick Oomen  
Drunen FC Ali Albayrak  
DSC Robin Verheijden Robin Verheijden
DSV Thijs Goossens Thijs Goossens 
DVG Henri vd Braak  Henri vd Braak 
DVS Mike de Louw Mike de Louw 
DWSH '18 Koen v Berlicum  
     
EDN '56 Frans Tekath Christ v Dorst
EFC  Edwin Slagboom Roel Nabuurs
EGS'20 Remco ten Hopen Michel Kuipers 
EHC Eric vd Leur Eric vd Leur
Eindhoven AV Peter Coumans Leon Kantelberg*
Eldenia Roy vd Hoek René Knuiman
ELI Jeroen Vermaas Jeroen Vermaas
Elshout Gilbert d Frijter Roy Fitters
EMK  Ronnie Jansen Ronnie Jansen *
Emplina Jeroen v Bezouwen nieuw 
Engelen FC Antony Lurling Antony Lurling 
Erp Jurgen v Wanrooij Theo van Geffen
Essche Boys Marco d Haas Marco d Haas
EVVC Ramon v Rixtel Ramon v Rixtel
Excellent   John Janssen  John Janssen 
     
Festilent Tom Jacobs Tom Jacobs
     
Gassel Hachemi Chahaibi Hachemi Chahaibi 
Gastel SC Kees de Rooij  Kees de Rooij
Geldrop William v Moorsel/ Wiliam v Moorsel/
  Marco vd Braken Marco vd Braken
Gemert Reinald Boeren Reinald Boeren 
Germania Jeffrey Kooistra Henny Queens
Gilze  Joep vd Ouweland   Joep vd Ouweland
Groene Ster Maurice Verbunt Jordy Reneerkens
Groesbeekse Boys   Michael Brussen  Michael Brussen 
Gudok  Ronald Boudewijn  nieuw 
     
     
Haarsteeg  Ercument Metin Jelle Hakkert
Halsteren Erwin de Nijs Erwin de Nijs
Handel Sander Janssen Sander Janssen 
Hapert Tom vd Steen Salim Zeroual
Hapse Boys  W Schoonderbeek Willem Aarts 
HBV Lucien Roeffen Lucien Roeffen 
Hedel Nick Beekwilder Fatah Hadouir
Heeswijk Theo v Lieshout  Mark Strik
Heeze Goeran vd Heuvel Goeran vd Heuvel 
Heijen Tim Driessen Tim Driessen 
Helvoirt  Henk v Hattum   
Herpinia Hans Lathouwers Hans Lathouwers 
Hilvaria  Koen vd Heijden Werner Cools
HMVV Marcel vd Hurk Marcel vd Hurk
Hoogeloon   Nik Bierens  Patrick Cissen *
Hulsel Frank d Haan Johan vd Pas
HVCH Marc vd Ven Marc vd Ven *
HVV Helmond Mohammed Yahia  
     
Internos Paul van Dijk nieuw
Irene Youssef Laaroussi  
     
Jan van Arckel Giel Goesten Giel Goesten
JEKA Ivo v Moergestel nieuw 
Jong Brabant Boy vd Boogaard  
Juliana '31 Ton Kosterman Dave de Jong
Juliana Mill Tom van Dalen Tom van Dalen * 
JVC Cuijk zat Dennis Straatman Robert Grauwde
     
Keldonk Ruud Fleskens  
Knegselse Boys Antoon Loeffen !! nieuw
     
Leones André Cornelissen John Laponder
Lierop Mark Lommen Tim v Seggelen
Liessel Ralf vd Heuvel  
     
Maarheeze Erik Schaeken Erik Schaeken
Maaskantse Boys Maarten Hendriks Maarten Hendriks 
Madese Boys  Arjan Kwaaitaal  Arjan Kwaaitaal
Maliskamp Manfred v Erp Manfred v Erp 
Margriet Maarten v Vugt Maarten v Vugt 
Margriet   zat Ron Smits Maikel Maas
Mariahout Fred Vermeulen Fred Vermeulen*
Marvilde Frank Weijers Frank Weijers 
Melderslo Freek Thoone Remco ten Hopen
Merefeldia Danny Koevermans Danny Koevermans 
Merselo Stef v Asten Fenne Smits
Mierlo Hout   Raymond Koenraadt Raymond Koenraadt 
Mifano Frank v Vijfeijken Frank v Vijfeijken
Milheezer Boys Roy Manders Roy Manders 
Milsbeek Roel van Wijk  
Moerse Boys Jurgen Arnouts Osman Erbas 
MOSA '14 Peter van Orsouw John Putters
MVC Han van Rosmalen  
MVC '19  Tom van Bergen  Roel Verberk
     
Nederwetten Mario Plugers Mario Plugers 
Neerkandia Tim Jansen Tim Jansen
Nemelaer Theo van Geffen Roland Schuermans
Netersel Kees Mollen Kees Mollen
Nieuwkuijk Corné Verhoeven Ronny Everaerts 
Nieuw Woensel Marcel vd Kamp Marcel vd Kamp **
Nijnsel/TVE Recl Frank Kusters Frank Kusters
Nivo Sparta Bert Ruijsch/  
  Niels Blom  
NLC '03 Willem v Creij Peter v Orsouw
Nooit Gedacht Henry vd Linden Henry vd Linden
Nuenen Ruud vd Rijt  
Nulandia  Giovanni Henskens Giovanni Henskens
NWC  Mario Verlijsdonk  Mario Verlijsdonk
     
ODC   Piet Drijvers Piet Drijvers
Odiliapeel Fred Donkers Fred Donkers 
Oirschot Vooruit Roland Schuermans   Roeland Roefs
OJC ROSMALEN Willem Leushuis  
OKSV Freek Toren Freek Toren
Olland SV Mayk van Driel Remco Kivit
Olympia '18  Wil Beijer Wil Beijer 
Olympia Boys Frens Geerlings Frens Geerlings 
Oosterhout  Stijn Biemans  
Orion Jeroen v Haaren  
OSS '20 Roy de Haan Roy de Haan*
OSS '20 (za) Gaby Kuipers Casper v Vught 
     
Prinses Irene  Eric Meulendijk!! Joost Janssen 
PSV/av  Stefan Wijlaars  Stefan Wijlaars
Puspharia Daan Guldemond nieuw
     
Rakt FC de Eus Marijnissen Eus Marijnissen 
Raven De Waldo vd Besselaar Waldo vd Besselaar
RBC Ruud Pennings  Mark Klippel
Real Lunet Carlo Derby !! Hanky Leatemia
Reeshof SV Jurgen Bouwens Richard de Beer
Reusel Sport Marc Post Marc Post
Rhode/VSB  Frank Brands  Theo v Lieshout
Rijen Kees Hermsen nieuw 
RKDVC  Edwijn van Wijk   
RKDSV Frans Verbeek Kevin Smetsers
RKGSV Pierre vd Eeden Pierre vd Eeden 
RKKSV Marc van Delft Marc van Delft
RKVSC Marco van Loon  
Rood Wit Frank Koch  
Rood Wit '62 Cees Eekels Cees Eekels 
Rood Wit '67 Ivo Bernaerts Ivo Bernaerts
Rood Wit V  Dragan Thijssens Edwin Slagboom
Rood Wit W Ad van Seeters  
RPC   Jan Poortvliet   
RKVVO  Matthijn Hoogduin Eric vd Palen 
Ruwaard Ersin Kursunli  
RWB zat  Dennis de Bruijn  nieuw
     
Sambeek Wim Wollenberg Lars Nabbe**
Sarto Dennis Dekkers  
SBC Wouter Huberts Wouter Huberts
SCMH Stan Vos Stan Vos 
Schadewijk FC Arian  Meeuwsen Arian Meeuwsen *
Schijndel/DE WIT Henry v Alebeek Henry v Alebeek
SDO '39 Hans Clijsen Hans Clijsen 
SES Robert v Mierlo Robert v Mierlo
SIOL Peter ten Haaf Peter ten Haaf 
Someren  Tim v Seggelen Stef Sijbers 
Sparta '18 Jordi Luijten Jordi Luijten
Sparta'25  Patrick Methorst   Jurgen v Wanrooij
Spoordonkse Boys Joey Verhoeven Joey Verhoeven
SPV John Elbers John Elbers
SSE Michael Thijs Michael Thijs 
SSS'18 Michel Kuipers Ron Spruit
Steensel Stephan d Graef nieuw
Sterksel Peter Treffers Peter Treffers
Stiphout Vooruit   Bertran Kreekels  Bertran Kreekels 
SVSH Niels Roijakkers Niels Roijakkers
SVSSS  Cemal Yilmaz Jeremy Buchly
     
Terheijden  Fred Vrolijk Fred Vrolijk**
Terlo Peter Geurts Peter Geurts
Tilburg FC Michael de Boer   
Tivoli Maikel v Dooren  
Tongelre Hakim Arrabbany Hakim Arrabbany
TOP  Bas Gösgens  nieuw 
TOP zat Bas van de Ven nieuw 
Toxandria Pierre Hermsen Pierre Hermsen
Trekvogels Erwin Koen Erwin Koen 
Trinitas  Pierre v Berkel  Bas Gösgens 
TSC Ad Looijmans    
Tuldandia Coen Vos Coen Vos*
     
Uden FC Jeroen v Kampen Jeroen v Kampen
UDI '19/CSU Lodewijk d Kruijf Niels v Casteren**
UNA Harrie Gommans Harrie Gommans
Union Fabian Krebbers Fabian Krebbers
Unitas '30 Julien v Vught Julien v Vught
Unitas '59 Rudi Wetzel Koen vd Heijden
United SV Fenne Smits Kevin Koolhof *
Uno Animo Rick van Loon  
     
Valk De Ronny Everaerts Nik Bierens 
Valkenswaard  Maurice Hendriks    Maurice Hendriks 
VCA Santino Nas Santino Nas
VCO Mario v Berkom  
Venhorst   Michael v Doren Bas van de Ven 
Venlosche Boys Chris Burhenne Chris Burhenne   
Venray SV Ferdi Akankan Ferdi Akankan
Vessem Richard vd Kerkhof Richard vd Kerkhof
Vesta '19 Mark Strik Andre Cornelissen 
Vianen Vooruit Joost Janssen nieuw
VIOS '38 Michel Janssen Martin Kaus
Virtus Henk Vos !! Gerrie Musters
VITA Maikel Maas Maikel Maas 
Vitesse'08  Ales Jurcik Reinold Wiedemeijer
Vlijmense Boys  Erik van Esch nieuw
VOAB Werner Cools Ivo v Moergestel
Volharding  Jan Pruijn Jan Pruijn
Volkel Michiel Jans Ales Jurcik 
Vorstenbossche B Dennis Meier Dennis Meier 
VOW Patrick Cissen Arno Methorst
     
Waalre Fred Westreenen  
Waspik  Emiel Heefer  Emiel Heefer
WEC Henry v Wanrooij Henry v Wanrooij
Weebos De Roland Adams Roland Adams *
Well Remy Schouwenaar Ron Laros
WHV Bas v Engelen Mayk van Driel
Wilhelmina Bjorn Biolek  
Wilhelmina '26 Omar Kaya Omar Kaya
Wilhelmina Boys Walter v Ommeren  Walter v Ommeren *
Wittenhorst Sjoerd vd Coelen  Sjoerd vd Coelen 
Woenselse Boys Erik Oeben Erik Oeben
Woezik Luuk Maes Luuk Maes 
WSC  Norbert Rebsch  Cemal Yilmaz*
     
Ysselsteyn Sef Houben  
     
Zand SC 't Johan Gabriéls nieuw
ZIGO Enis Ulusan Enis Ulusan *
ZSC Gertjan Smolders

Stephan d Graef 

ZSV Johan Vullings  Johan Vullings 
Zwaluw De Michel van de Venn Remco Arts
Zwaluw VFC   John Laponder  Pierre v Berkel
     
   klik op club voor website
* medio 2025    **medio 2026  
 naam!! per direct uit elkaar
  in rood = nieuw
 
 TOP 200 clubs uit De Voetbal Trainer
 
   geplaatst door © Rien Damen
 
reactie/opmerking:

Velden met * zijn verplicht