periodekampioenen zuid


 

periodekampioenen zuid 1 en 2

    

Landelijk

     

Landelijk

       3e divisie B      4e divisie C
kamp      Goes 
  HPK   SteDoCo  HPK  Achilles Veen
 MPK  Barendrecht   MPK  Dongen
 LPK  Blauw Geel'38   LPK  Halsteren
   

ZONDAG ZUID 1

 1e klasse zuid 1 
 13 teams 1e klasse E    
kamp  RBC    
HPK  WNC    
MPK  Almkerk    
LPK      
       
  HPK =hoogste periodekampioen, MPK = 1 na hoogste, LPK = laagste
  * vervanger volgens eindstand 
2e klasse zuid 1
13  2e klasse C 13  2e klasse D
kamp      De Valk
HPK  CHC HPK  Oirschot Vooruit *
MPK  Zwaluw VFC MPK  sv Laar ?
LPK   LPK  Reusel Sport ?
       
3e klasse zuid 1
13  3e klasse A 14  3e klasse B
kamp  SC Gastel    
HPK  BSC  HPK  Rijen
MPK  HVV '24 MPK  Groen Wit
LPK   LPK  
       
 14 3e klasse C 14 3e klasse D
kamp  Nieuwkuijk    SBC 
HPK    HPK   RPC ?
 MPK   RKDVC MPK  Gestel * ?
LPK  EVVC  LPK   Beerse Boys  ?
       
    4e klasse zuid 1
 12 4e klasse A  14 4e klasse  B
kamp  Clinge    Be Ready
HPK  Hoeven HPK  Waspik *
MPK  WVV '67 MPK  Chaam
LPK  Phillippine  LPK  
       
 11 4e klasse C  12 4e klasse D
kamp  Spoordonkse Boys     ODC 
HPK  FC Tilburg    HPK  DVG
MPK  Jong Brabant    MPK  BMC
LPK  Berkdijk   * LPK  Wilhelmina
       
 12 4e klasse E    
kamp  Unitas '59    
HPK  Bergeijk    
MPK  Dommelen     
 LPK   RKGSV    
       
    5e klasse zuid 1
 11 5e klasse A  11 5e klasse B
kamp  Achtmaal    Gloria UC
 HPK   NVS  HPK  SVC *
MPK  METO *  MPK  OVV '67
LPK  Vivoo * LPK  VCW 
       
 11 5e klasse C  13 5e klasse D
kamp  Hedel     HMVV/Audacia ?
HPK  BZS * HPK  Audacia /HMVV ?
MPK  MEC '07 MPK  Boxtel  
 LPK   Teisterbanders * LPK  
       
 14 5e klasse E    
kamp  Steensel     
 HPK   DVS ?    
MPK      
LPK  Tivoli    
       
 promotie/degradatie 23/24 

 

ZONDAG ZUID 2 

    

 

    

 

1e klasse zuid 2
 13 1e klasse F    
kamp  Mierlo Hout    
HPK  Spcl. Susteren ?    
MPK  Valkenswaard *?    
 LPK   De Ster    
       
2e klasse zuid 2
 13 2e klasse E  14 2e klasse F
kamp  Boekel Sport    Bekkerveld 
HPK  Handel/DAW HPK  GSV '28
MPK  Handel/DAW MPK  RVU
LPK   LPK  
       
3e klasse zuid 2
 14 3e klasse A  14 3e klasse B
kamp  Sporting Heerlen    Merefeldia
HPK  Scharn HPK  SV Budel
MPK   MPK  Vaesrade
LPK   LPK  
       
 14 3e klasse C   14 3e klasse D
kamp  Stiphout Vooruit    Quick 1888 
HPK  Bruheze HPK  Groesbeekse Boys
MPK   MPK  EGS '20/Volkel *
LPK  Hegelsom LPK  Volkel/EGS '20
       
    4e klasse zuid 2

 14 4e klasse A   14 4e klasse B
kamp  Sportclub Jekerdal     Langeberg 
HPK  BMR HPK  De Leeuw
MPK   MPK  FC Landgraaf
LPK   LPK  
       
 14 4e klasse C  12 4e klasse D 
kamp  RKUVC    RKSVN 
HPK  Roosteren HPK  FC Roerdalen
 MPK     MPK   VV Kessel *
LPK   LPK  Heythuysen  *
       
 12 4e klasse E  12 4e klasse F
kamp  RKSVO    Helden 
HPK  Maarheeze HPK  Meterik
 MPK   SVSH  MPK   H.B.S.V.
 LPK   Neerkandia  *  LPK   IVO *
       
 12 4e klasse G  12 4e klasse H 
kamp  Lierop     SES
HPK  ELI  * HPK  Milsbeek
MPK  ASV '33 MPK  HBV
LPK  SV Brandevoort LPK  Maasduinen
       
 12 4e klasse I    
kamp  Avesteyn     
HPK  WEC    
 MPK   FC Uden *    
LPK  Mariahout    
       
    5e klasse zuid 2
 13 5e klasse A  12 5e klasse B
kamp  RKASV    Slekker Boys 
HPK  SNC '14 ? HPK  Linne  
MPK  Geertruidse Boys ? MPK  OVCS  
LPK   LPK  RIOS '31  
       
 12 5e klasse C  14 5e klasse D
kamp  Sportcl Leeuwen    SVOC '01
HPK  Eindse Boys HPK  Leunen ?
MPK  Koningslust * MPK  Astrantia ?
 LPK   TSC '04 LPK  BVV '27
       
 14 5e klasse E    
kamp  Olland/Keldonk    
 HPK   Olland    
MPK  Irene    
LPK      
       
   promotie/degradatie 23/24 
                                                                              

ZATERDAG ZUID 1

    

zuid 1

       zaterdag
2e klasse zuid 1
 12 2e klasse E  13 2e klasse F
kamp  Heinenoord    Spartaan '20
HPK  MZC '11 HPK  Oranje Wit 
MPK  Yerseke MPK  IFC *
LPK  Hellevoetsluis * LPK  
       
 14 2e klasse G    
kamp      
HPK   Nivo Sparta    
MPK   Roda Boys/Theole *    
LPK   Achilles '29    
       
3e klasse zuid 1
 14 3e klasse A  14 3e klasse B
kamp  Luctor H'zand/RCS   Halsteren/DVV '09
HPK  Luctor H'zand/RCS HPK Halsteren/DVV '09
MPK  De Meeuwen MPK Jonge Spartaan
LPK   LPK  
       
 14 3e klasse C  13 3e klasse D
kamp  GSC/ODS ?    Dongen/OSS'20
HPK  GSC/ODS HPK OSS '20/Dongen
 MPK     MPK   
LPK  Groote Lindt LPK  
       
    4e klasse zuid 1
 12 4e klasse A   14 4e klasse B
kamp  Ijzendijke     Kapelle 
 HPK   Ria W   HPK  Kapelle
MPK  Oostburg  MPK  
 LPK   Sluis *   LPK   Veere
       
 12 4e klasse C  12 4e klasse D
kamp  SKNWK    Tholense Boys
HPK  Duiveland  HPK  De Fendert *
MPK  Bevelanders *  MPK  Steenbergen
 LPK   ZSC '62   LPK   SEOLTO
       
 12 4e klasse E  12 4e klasse F
kamp  VVAC     RFC 
HPK   Everstein *  HPK   RWB
MPK   Lekvogels  MPK   NEO '25
LPK   Ameide  LPK   TSC *
        
 11 4e klasse G  11 4e klasse H
kamp  Jan van Arckel    BZC '14 
HPK  De Braak  HPK   Herovina *
MPK  BES  MPK  Vuren
 LPK   Vlijmense Boys *  LPK   Haaften 
 
   geplaatst door © Rien Damen         
   
  Alle indelingen senioren cat A standaard
   copyright © 2024, Voetbal Geffen e.o.
 PROMOTIE/DEGRADATIE 23/24 landelijk

  


reactie / opmerking:



Velden met * zijn verplicht