Beker zuid- 1/16 tot finale

 

 

 

Beker zuid 2 standaard    23..24 

  
 

         
 laatste 32 (1/16 finale) 14/23 januari                
   NWC 2   -   FC Uden  3-0
   Mariahout   -   Margriet  0-2
   IVO   -   Milsbeek  1-0
   Vianen Vooruit       UDI '19/CSU  1-3 
   Festilent   -   DAW Schaijk  0-3
   Wittenhorst   -   Someren   3-2
   SV Blerick   -   ZSV  1-2
   WEC   -   Olympia '18  1-2
   Minor   -   Neerkandia  2-1
   EVV Echt   -   RKSVO  1-0
   Eijsden   -   Merefeldia  2-5
   BSV Limburgia   -   RVU  2-3
   SHH   -   De Leeuw  4-0
   sv Laar   -   Eikenderveld  8-1
   Spaubeek  * -   Helden  2-2
   Kerkrade West   -   GSV '28  1-2
     *wns    


 1/8 finale ... 22 februari

   Margriet - NWC 2  -
   IVO - UDI '19/CSU  -
   Wittenhorst  - DAW Schaijk *  2-2
   ZSV  - Olympia '18  1-0
   EVV Echt - Minor  -
   Merefeldia  - RVU   -
   sv Laar - SHH  -
   Spaubeek - GSV '28  -
      *wns     
  1/4 finale ... 1 april    
25   IVO/ UDI '19/CSU - Margriet/NWC 2  -
26   DAW Schaijk - ZSV  -
27   Merefeldia/RVU - EVV Echt/Minor  -
28   sv Laar/SHH - Spaubeek/GSV'28  -
     *wns    
  1/2 finale ... 18 april    
29   DAW Schaijk/ZSV - winnaar 27  -
30   winnaar 28 - winnaar 25  -
       *wns     
   finale ...  9 mei, Bekkerveld, Heerlen    
Fin   winnaar 30  - winnaar 29  -
 

Bij gelijke stand in finale na 90 minuten, verlenging 2x 15 min, eventueel strafschoppen.

Halve finalisten ( alleen 1e elftallen) plaatsen zich voor KNVB beker 24/25

 
       
 uitslagen  3e ronde  
       
 uitslagen 2e ronde  
       
Alle poule uitslagen/eindstanden beker zuid
       
 

 

Beker zuid 1 standaard    23..24 

  
 

         
 laatste 32 (1/16 finale) 14/23 januari                    
   Prinsenland Goes  0-3
   Rijen IFC  2-5
   WNC Geldrop  1-4
   SC Everstein Best Vooruit  0-3
   Nemelaer Roda Boys  3-5
   Achilles Veen RFC  7-3
   Be Ready Dongen zat  0-1
   TSC VCK   1-0
   Brabantia Dongen zon  0-1
   De Valk Zwaluw VFC  1-2
   Hoeven  RBC  0-6
   SVOD '22 Kruisland  1-0
   Halsteren RSV  6-0
   Heerjansdam GSC/ODS  1-0
   SCG '18 Bladella   1-4
   VVC '68 Arnemuiden  1-5
         
  1/8 finale ... 20/24 februari
  SVOD '22 - Goes  2-6
  IFC * - Arnemuiden  2-2
  Heerjansdam - Halsteren  3-0
  RBC - TSC  6-1
  Bladella - Best Vooruit    -
  Dongen zon - Achilles Veen    -
  Geldrop - Roda Boys  2-0
  Zwaluw VFC - Dongen zat    -
    *wns     
  1/4 finale ...  30 mrt-1 april    
25   IFC Goes  -
26   Heerjansdam RBC  -
27   Dongen/Achilles V Bladella/Best V  -
28   Geldrop Zwaluw/Dongen za  -
     *wns     
  1/2 finale ...  16/18 april     
29   winnaar 26 winnaar 27  -
30   winnaar 28 winnaar 25  -
     *wns     
   finale ... 9 mei, Trinitas Oisterwijk    
Fin   winnaar 30 - winnaar 29  -
         

Bij gelijke stand in finale na 90 minuten, verlenging 2x 15 min, eventueel strafschoppen.

Halve finalisten plaatsen zich voor KNVB beker 24/25

 






       
 uitslagen  3e ronde    
       
 uitslagen 2e ronde    
       
 
Alle poule uitslagen/eindstanden beker zuid
       

reactie/ opmerking:



Velden met * zijn verplicht