Nooit Gedacht

Zondag 17 januari 2021
Speelronde 13
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Rood Wit EGS '20 -
Com 14:00 Groesbeekse Boys Germania -
Com 14:30 Handel Ysselsteyn -
Com 14:30 Boekel Sport Excellent -
Com 14:30 Margriet Vitesse '08 -
Com 14:30 Hapse Boys SV United -
Com 14:30 FC Schadewijk Nooit Gedacht -

Zondag 24 januari 2021
Speelronde 14
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Vitesse '08 Boekel Sport -
Com 14:30 Ysselsteyn Margriet -
Com 14:30 EGS '20 Hapse Boys -
Com 14:30 Nooit Gedacht Rood Wit -
Com 14:30 Germania FC Schadewijk -
Com 14:30 Excellent Groesbeekse Boys -
Com 14:30 SV United Handel -

Zondag 31 januari 2021
Speelronde 15
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Rood Wit Ysselsteyn -
Com 14:00 Groesbeekse Boys Nooit Gedacht -
Com 14:30 Boekel Sport Germania -
Com 14:30 Hapse Boys Excellent -
Com 14:30 FC Schadewijk SV United -
Com 14:30 Handel Vitesse '08 -
Com 14:30 Margriet EGS '20 -

Zondag 7 februari 2021
Speelronde 16
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Nooit Gedacht Boekel Sport -
Com 14:30 Germania Vitesse '08 -
Com 14:30 Ysselsteyn Groesbeekse Boys -
Com 14:30 SV United Rood Wit -
Com 14:30 Excellent FC Schadewijk -
Com 14:30 EGS '20 Handel -
Com 14:30 Hapse Boys Margriet -

Zondag 28 februari 2021
Speelronde 17
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Groesbeekse Boys Hapse Boys -
Com 14:00 Rood Wit Boekel Sport -
Com 14:00 Vitesse '08 Nooit Gedacht -
Com 14:30 Margriet Excellent -
Com 14:30 EGS '20 SV United -
Com 14:30 Handel Germania -
Com 14:30 FC Schadewijk Ysselsteyn -

Zondag 7 maart 2021
Speelronde 18
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Nooit Gedacht FC Schadewijk -
Com 14:30 Excellent EGS '20 -
Com 14:30 Hapse Boys Handel -
Com 14:30 SV United Groesbeekse Boys -
Com 14:30 Ysselsteyn Vitesse '08 -
Com 14:30 Boekel Sport Margriet -
Com 14:30 Germania Rood Wit -

Zondag 14 maart 2021
Speelronde 19
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Vitesse '08 Excellent -
Com 14:00 Rood Wit Hapse Boys -
Com 14:30 EGS '20 Nooit Gedacht -
Com 14:30 Ysselsteyn Germania -
Com 14:30 FC Schadewijk Boekel Sport -
Com 14:30 Margriet SV United -
Com 14:30 Handel Groesbeekse Boys -

Zondag 21 maart 2021
Speelronde 20
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Groesbeekse Boys EGS '20 -
Com 14:00 Vitesse '08 FC Schadewijk -
Com 14:00 Rood Wit Handel -
Com 14:30 SV United Hapse Boys -
Com 14:30 Nooit Gedacht Excellent -
Com 14:30 Germania Margriet -
Com 14:30 Boekel Sport Ysselsteyn -

Zondag 28 maart 2021
Speelronde 21
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Groesbeekse Boys Vitesse '08 -
Com 14:30 Margriet FC Schadewijk -
Com 14:30 EGS '20 Rood Wit -
Com 14:30 Excellent Ysselsteyn -
Com 14:30 Hapse Boys Nooit Gedacht -
Com 14:30 Handel Boekel Sport -
Com 14:30 SV United Germania -

Zondag 11 april 2021
Speelronde 22
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Vitesse '08 Margriet -
Com 14:00 Rood Wit Excellent -
Com 14:30 Nooit Gedacht SV United -
Com 14:30 Boekel Sport Groesbeekse Boys -
Com 14:30 Germania Hapse Boys -
Com 14:30 Ysselsteyn Handel -
Com 14:30 FC Schadewijk EGS '20 -

Zondag 18 april 2021
Speelronde 23
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Groesbeekse Boys FC Schadewijk -
Com 14:30 SV United Ysselsteyn -
Com 14:30 Excellent Boekel Sport -
Com 14:30 Margriet Rood Wit -
Com 14:30 Hapse Boys Vitesse '08 -
Com 14:30 EGS '20 Germania -
Com 14:30 Handel Nooit Gedacht -

Zondag 25 april 2021
Speelronde 24
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Rood Wit Groesbeekse Boys -
Com 14:00 Vitesse '08 SV United -
Com 14:30 Boekel Sport EGS '20 -
Com 14:30 Germania Excellent -
Com 14:30 Nooit Gedacht Margriet -
Com 14:30 Ysselsteyn Hapse Boys -
Com 14:30 FC Schadewijk Handel -

Zondag 9 mei 2021
Speelronde 25
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Groesbeekse Boys Margriet -
Com 14:00 Rood Wit Vitesse '08 -
Com 14:30 Handel Excellent -
Com 14:30 EGS '20 Ysselsteyn -
Com 14:30 SV United Boekel Sport -
Com 14:30 Hapse Boys FC Schadewijk -
Com 14:30 Nooit Gedacht Germania -

Zondag 16 mei 2021
Speelronde 26
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Vitesse '08 EGS '20 -
Com 14:30 Germania Groesbeekse Boys -
Com 14:30 Excellent SV United -
Com 14:30 FC Schadewijk Rood Wit -
Com 14:30 Margriet Handel -
Com 14:30 Boekel Sport Hapse Boys -
Com 14:30 Ysselsteyn Nooit Gedacht -


Zondag 17 januari 2021

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Rood Wit EGS '20 -
Com 14:00 Groesbeekse Boys Germania -
Com 14:30 Handel Ysselsteyn -
Com 14:30 Boekel Sport Excellent -
Com 14:30 Margriet Vitesse '08 -
Com 14:30 Hapse Boys SV United -
Com 14:30 FC Schadewijk Nooit Gedacht -

Zondag 20 december 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Ysselsteyn Rood Wit -

Zondag 13 december 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Vitesse '08 Rood Wit -
Com 14:30 Handel FC Schadewijk -
Com 14:30 Ysselsteyn Boekel Sport -
Com 14:30 SV United Margriet -
Com 14:30 EGS '20 Groesbeekse Boys -
Com 14:30 Nooit Gedacht Hapse Boys -
Com 14:30 Excellent Germania -

Zondag 6 december 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Groesbeekse Boys Rood Wit -
Com 14:30 Hapse Boys Ysselsteyn -
Com 14:30 Germania EGS '20 -
Com 14:30 FC Schadewijk Vitesse '08 -
Com 14:30 Margriet Nooit Gedacht -
Com 14:30 Excellent Handel -
Com 14:30 Boekel Sport SV United -

Zondag 29 november 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Rood Wit Germania -
Com 14:00 Vitesse '08 Groesbeekse Boys -
Com 14:30 Margriet Boekel Sport -
Com 14:30 EGS '20 FC Schadewijk -
Com 14:30 SV United Nooit Gedacht -
Com 14:30 Ysselsteyn Excellent -
Com 14:30 Handel Hapse Boys -

Zondag 22 november 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Groesbeekse Boys SV United -
Com 14:30 Boekel Sport Handel -
Com 14:30 Hapse Boys Rood Wit -
Com 14:30 FC Schadewijk Margriet -
Com 14:30 Excellent Vitesse '08 -
Com 14:30 Nooit Gedacht EGS '20 -
Com 14:30 Germania Ysselsteyn -

Zondag 15 november 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Groesbeekse Boys Ysselsteyn -
Com 14:30 Germania SV United -
Com 14:30 Excellent Nooit Gedacht -
Com 14:30 Handel EGS '20 -

Zondag 8 november 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Rood Wit Nooit Gedacht -
Com 14:00 Vitesse '08 Ysselsteyn -
Com 14:00 Groesbeekse Boys Boekel Sport -
Com 14:30 Germania Handel -
Com 14:30 Margriet Hapse Boys -
Com 14:30 SV United FC Schadewijk -
Com 14:30 EGS '20 Excellent -

Zondag 1 november 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Excellent Margriet -
Com 14:30 FC Schadewijk Groesbeekse Boys -
Com 14:30 Hapse Boys Germania -
Com 14:30 Handel SV United -
Com 14:30 Boekel Sport Rood Wit -
Com 14:30 Ysselsteyn EGS '20 -
Com 14:30 Nooit Gedacht Vitesse '08 -

Donderdag 29 oktober 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Vitesse '08 Handel -
Com 14:00 Rood Wit SV United -
Com 14:30 Germania Boekel Sport -

Zondag 25 oktober 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Vitesse '08 Hapse Boys -
Com 14:00 Groesbeekse Boys Handel -
Com 14:00 Rood Wit FC Schadewijk -
Com 14:30 Germania Nooit Gedacht -
Com 14:30 Margriet Ysselsteyn -
Com 14:30 SV United Excellent -
Com 14:30 EGS '20 Boekel Sport -

Zondag 18 oktober 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:30 Boekel Sport Vitesse '08 -
Com 14:30 Nooit Gedacht Groesbeekse Boys -
Com 14:30 FC Schadewijk Germania -
Com 14:30 Excellent Rood Wit -
Com 14:30 Ysselsteyn SV United -
Com 14:30 Hapse Boys EGS '20 -
Com 14:30 Handel Margriet -

Zondag 11 oktober 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Groesbeekse Boys Excellent 0 - 5
Com 14:30 FC Schadewijk Hapse Boys 4 - 1
Com 14:30 EGS '20 Margriet 2 - 4
Com 14:30 Nooit Gedacht Ysselsteyn 3 - 1

Zondag 17 januari 2021
Speelronde 13
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Boxtel Buren -
Com 14:00 Maliskamp Wilhelmina -
Com 14:00 SC Elshout HHC '09 -
Com 14:00 Essche Boys GVV -
Com 14:00 RKKSV MEC '17 -
Com 14:30 BZS Jan van Arckel -
Com 14:30 Teisterbanders Nulandia -

Zondag 24 januari 2021
Speelronde 14
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 MEC '17 Teisterbanders -
Com 14:00 HHC '09 Essche Boys -
Com 14:00 Buren BZS -
Com 14:30 Nulandia SC Elshout -
Com 14:30 Jan van Arckel RKKSV -
Com 14:30 GVV Maliskamp -
Com 15:00 Wilhelmina Boxtel -

Zondag 31 januari 2021
Speelronde 15
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Boxtel Jan van Arckel -
Com 14:00 RKKSV Nulandia -
Com 14:00 SC Elshout Wilhelmina -
Com 14:00 Maliskamp MEC '17 -
Com 14:00 Essche Boys Buren -
Com 14:30 BZS GVV -
Com 14:30 Teisterbanders HHC '09 -

Zondag 7 februari 2021
Speelronde 16
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Maliskamp BZS -
Com 14:00 Buren Teisterbanders -
Com 14:00 HHC '09 RKKSV -
Com 14:00 MEC '17 SC Elshout -
Com 14:30 GVV Boxtel -
Com 14:30 Nulandia Jan van Arckel -
Com 15:00 Wilhelmina Essche Boys -

Zondag 28 februari 2021
Speelronde 17
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Boxtel Nulandia -
Com 14:00 SC Elshout Buren -
Com 14:00 Essche Boys RKKSV -
Com 14:30 BZS MEC '17 -
Com 14:30 Jan van Arckel HHC '09 -
Com 14:30 Teisterbanders Maliskamp -
Com 14:30 GVV Wilhelmina -

Zondag 7 maart 2021
Speelronde 18
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Maliskamp Boxtel -
Com 14:00 RKKSV BZS -
Com 14:00 Buren Jan van Arckel -
Com 14:00 HHC '09 SC Elshout -
Com 14:00 MEC '17 GVV -
Com 14:30 Nulandia Essche Boys -
Com 15:00 Wilhelmina Teisterbanders -

Zondag 14 maart 2021
Speelronde 19
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Essche Boys Maliskamp -
Com 14:00 SC Elshout RKKSV -
Com 14:00 Buren Nulandia -
Com 14:00 Boxtel Teisterbanders -
Com 14:30 BZS Wilhelmina -
Com 14:30 Jan van Arckel MEC '17 -
Com 14:30 GVV HHC '09 -

Zondag 21 maart 2021
Speelronde 20
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 RKKSV Buren -
Com 14:00 Essche Boys Boxtel -
Com 14:00 HHC '09 MEC '17 -
Com 14:30 Teisterbanders GVV -
Com 14:30 Nulandia BZS -
Com 14:30 Jan van Arckel SC Elshout -
Com 15:00 Wilhelmina Maliskamp -

Zondag 28 maart 2021
Speelronde 21
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Boxtel RKKSV -
Com 14:00 Maliskamp HHC '09 -
Com 14:00 MEC '17 Buren -
Com 14:30 Teisterbanders Jan van Arckel -
Com 14:30 GVV Essche Boys -
Com 14:30 BZS SC Elshout -
Com 15:00 Wilhelmina Nulandia -

Zondag 11 april 2021
Speelronde 22
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Essche Boys MEC '17 -
Com 14:00 HHC '09 Wilhelmina -
Com 14:00 SC Elshout GVV -
Com 14:00 RKKSV Teisterbanders -
Com 14:00 Buren Boxtel -
Com 14:30 Jan van Arckel BZS -
Com 14:30 Nulandia Maliskamp -

Zondag 18 april 2021
Speelronde 23
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 MEC '17 RKKSV -
Com 14:00 Boxtel HHC '09 -
Com 14:00 Maliskamp Jan van Arckel -
Com 14:30 Teisterbanders SC Elshout -
Com 14:30 GVV Nulandia -
Com 14:30 BZS Essche Boys -
Com 15:00 Wilhelmina Buren -

Zondag 25 april 2021
Speelronde 24
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Essche Boys Teisterbanders -
Com 14:00 HHC '09 BZS -
Com 14:00 RKKSV GVV -
Com 14:00 Buren Maliskamp -
Com 14:00 SC Elshout Boxtel -
Com 14:30 Jan van Arckel Wilhelmina -
Com 14:30 Nulandia MEC '17 -

Zondag 9 mei 2021
Speelronde 25
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 HHC '09 Nulandia -
Com 14:00 Maliskamp SC Elshout -
Com 14:00 Boxtel MEC '17 -
Com 14:00 Essche Boys Jan van Arckel -
Com 14:30 GVV Buren -
Com 14:30 Teisterbanders BZS -
Com 15:00 Wilhelmina RKKSV -

Zondag 16 mei 2021
Speelronde 26
Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Buren HHC '09 -
Com 14:00 SC Elshout Essche Boys -
Com 14:00 MEC '17 Wilhelmina -
Com 14:00 RKKSV Maliskamp -
Com 14:30 Nulandia Teisterbanders -
Com 14:30 BZS Boxtel -
Com 14:30 Jan van Arckel GVV -


Zondag 17 januari 2021

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Boxtel Buren -
Com 14:00 Maliskamp Wilhelmina -
Com 14:00 SC Elshout HHC '09 -
Com 14:00 Essche Boys GVV -
Com 14:00 RKKSV MEC '17 -
Com 14:30 BZS Jan van Arckel -
Com 14:30 Teisterbanders Nulandia -

Zondag 13 december 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 HHC '09 Maliskamp -
Com 14:00 Boxtel SC Elshout -
Com 14:00 MEC '17 Nulandia -
Com 14:00 Buren RKKSV -
Com 14:30 Jan van Arckel Essche Boys -
Com 14:30 GVV Teisterbanders -
Com 15:00 Wilhelmina BZS -

Zondag 6 december 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 SC Elshout Jan van Arckel -
Com 14:00 Maliskamp Buren -
Com 14:00 MEC '17 Boxtel -
Com 14:00 RKKSV Wilhelmina -
Com 14:30 Nulandia GVV -
Com 14:30 Teisterbanders Essche Boys -
Com 14:30 BZS HHC '09 -

Zondag 29 november 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Buren MEC '17 -
Com 14:00 Boxtel Maliskamp -
Com 14:00 Essche Boys Nulandia -
Com 14:30 GVV SC Elshout -
Com 14:30 BZS RKKSV -
Com 14:30 Jan van Arckel Teisterbanders -
Com 15:00 Wilhelmina HHC '09 -

Zondag 22 november 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 HHC '09 GVV -
Com 14:00 SC Elshout BZS -
Com 14:00 RKKSV Boxtel -
Com 14:00 MEC '17 Jan van Arckel -
Com 14:00 Maliskamp Essche Boys -
Com 14:30 Nulandia Buren -
Com 14:30 Teisterbanders Wilhelmina -

Zondag 15 november 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 HHC '09 Boxtel -
Com 14:30 Nulandia Wilhelmina -
Com 14:00 Buren Essche Boys -

Zondag 8 november 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Essche Boys HHC '09 -
Com 14:30 Teisterbanders RKKSV -
Com 14:30 Nulandia Boxtel -
Com 14:30 Jan van Arckel Buren -
Com 14:30 BZS Maliskamp -
Com 14:30 GVV MEC '17 -
Com 15:00 Wilhelmina SC Elshout -

Zondag 1 november 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 RKKSV Essche Boys -
Com 14:00 SC Elshout Teisterbanders -
Com 14:00 Buren GVV -
Com 14:00 Maliskamp Nulandia -
Com 14:00 Boxtel Wilhelmina -
Com 14:00 HHC '09 Jan van Arckel -
Com 14:00 MEC '17 BZS -

Donderdag 29 oktober 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 HHC '09 Buren -
Com 14:30 Teisterbanders MEC '17 -
Com 14:30 GVV BZS -
Com 14:30 Nulandia RKKSV -

Zondag 25 oktober 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Essche Boys SC Elshout -
Com 14:30 BZS Buren -
Com 14:30 Jan van Arckel Maliskamp -
Com 14:30 Nulandia HHC '09 -
Com 14:30 GVV RKKSV -
Com 14:30 Teisterbanders Boxtel -
Com 15:00 Wilhelmina MEC '17 -

Zondag 18 oktober 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Maliskamp GVV -
Com 14:00 Buren Wilhelmina -
Com 14:00 MEC '17 Essche Boys -
Com 14:00 Boxtel BZS -
Com 14:00 RKKSV Jan van Arckel -
Com 14:00 HHC '09 Teisterbanders -
Com 14:00 SC Elshout Nulandia -

Zondag 11 oktober 2020

Aanvang Thuis Uit Uitslag
Com 14:00 Essche Boys Wilhelmina 1 - 4
Com 14:00 SC Elshout Maliskamp 2 - 1
Com 14:30 Jan van Arckel Boxtel 0 - 1